PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی قیمت فروش یک سایت !

Mr.Pouria
April 30th, 2014, 21:23
سلام دوستان من میخواستم بدونم اگه بخوام وب سایت پیسی نانو رو بفروشم ارزشش چقدره ؟

آدرس سایت : اسکریپت و دانلود قالب و ابزار وب/پیسی نانو (http://pcnano.ir/)

دارمد ماهانه بین 100 تا 200 هزار تومان هست

ممنون میشم سایتو نگاهی کنید و قیمتی که ارزش داره رو اعلام کنید که بزارمش بعدا برای فروش . (راستش میخوام بزارمش برای فروش دیگه از مدیریت سایت های دانلود خسته شدم .... !!!!)

Abolijoon
April 30th, 2014, 21:27
سلام دوستان من میخواستم بدونم اگه بخوام وب سایت پیسی نانو رو بفروشم ارزشش چقدره ؟

ممنون میشم سایتو نگاهی کنید و قیمتی که ارزش داره رو پینشهاد بدید . (راستش میخوام بزارمش برای فروش دیگه از مدیریت سایت های دانلود خسته شدم .... !!!!)

سلام و درود

رنک سایتتون؟ تعداد ای پی روزانه ؟ هزینه هایی که ماهانه برای سایتتون خرج میکنید؟

Mr.Pouria
April 30th, 2014, 21:36
رنک 2 گوگل هست

از تیر 91 سایت شروع به فعالیت کرده

آی پی ها به دلیل عدم بروز رسانی مثل قبل کم شده اما الان بین 5 تا 10 هزار ای پی روزانه داره .

هزینه خواصی نداره فقط یه 8 هزار تومن پول هاست دانلودش به صورت ماهانه هست ! خرج دیگه ای نداره ! هاست میزبانی هم تا آخر سال 93 تمدید شده روی یکی از سرور های قوی سایت میهن وب هاست هست و از نظر قطعی و غیره مشکلی نداره (تا امروز هیچ قطعی سایت از سمت سرویس دهنده نداشته)

- - - Updated - - -

همچنین لازم به ذکر هست سایت ماهانه حدودا 5 تا 8 تا درخواست طراحی وب سایت داره که به دلیل عدم وقت کافی سفارشات رو رد میکنم !

Mr.Pouria
April 30th, 2014, 21:57
دوستان نظری نداشتن ؟

shervinrv
April 30th, 2014, 22:00
عرف فروش وب سایت های دارای درامد اینه که قیمت 6 ماه تا یکسال سایت رو قیمت فروش میذارن
حالا شما میگید چند سفارش رو هم رد میکنید
واسه اینم یه مبلغی اضافه کنید
اگه سفارشات رد شده رو در نظر نگیریم قیمت سایت 1500 منصفانس
میتونید قیمت هاستینگ رو هم اگه میخواید واگذار کنید اضافه کنید

Mr.Pouria
April 30th, 2014, 22:06
عرف فروش وب سایت های دارای درامد اینه که قیمت 6 ماه تا یکسال سایت رو قیمت فروش میذارن
حالا شما میگید چند سفارش رو هم رد میکنید
واسه اینم یه مبلغی اضافه کنید
اگه سفارشات رد شده رو در نظر نگیریم قیمت سایت 1500 منصفانس
میتونید قیمت هاستینگ رو هم اگه میخواید واگذار کنید اضافه کنید

با تشکر از شما اما عزیز فک نکنم اگه من این قیمت بزارم برای فروش کسی حاظر به خرید سایت بشه ! درسته درامد سایت خوبه و سفارشاتی هم ماهانه برای طراحی سایت داره اما خوب همیشه ما ایرانی ها دنبال چیز ارزون هستیم به چیز دیگه ای نگاه نمیکنیم !

و باز هم باتشکر از نظر شما عزیز

Abolijoon
April 30th, 2014, 22:07
اگر خواستید میتونیم باهم همکاری داشته باشیم.

Mr.Pouria
April 30th, 2014, 22:09
اگر خواستید میتونیم باهم همکاری داشته باشیم.

از چه نظر ؟

Abolijoon
April 30th, 2014, 22:12
از چه نظر ؟

درخواست طراحی که براتون میدن....

قیمت سایت رو هم کم بگید میتونم ازتون بخرم.

parsa53
April 30th, 2014, 22:13
در مورد اطلاعات صادق نبودید
چطور ممکنه سایت با 3 تا تبلیغ که ماهی 8 هزار تومان هست
100 تا 200 درآمد داشته باشه؟(توضیح بدید)
چطور ممکنه سایت الکسای
3,638 ایران بین
5 تا 10 هزار ای پی باشه!
لطفا اطلاعات رو به درستی وارد کنید

mosafer91
April 30th, 2014, 22:13
حدودا بین 400-500 تومان منصفانه هست برای خریدار و فروشنده . . .

xaep
April 30th, 2014, 22:16
200

shervinrv
April 30th, 2014, 22:18
حدودا بین 400-500 تومان منصفانه هست برای خریدار و فروشنده . . .

البته خریدار و فروشنده خودشون باید توافق کنن
ولی چون لفظ منصفانه رو بکار بردید میگم

واقعا درآمد2-3 ماه سایت برای فروش منصفانس ؟
خب نفروشه 2 ماهه همین مبلغو میگیره

حداقل 6 ماه کمترین قیمته
البته بازم میگم دوستمون شاید بخوان پایینتر بدن

Mr.Pouria
April 30th, 2014, 22:24
در مورد اطلاعات صادق نبودید
چطور ممکنه سایت با 3 تا تبلیغ که ماهی 8 هزار تومان هست
100 تا 200 درآمد داشته باشه؟(توضیح بدید)
چطور ممکنه سایت الکسای
3,638 ایران بین
5 تا 10 ای پی باشه!
لطفا اطلاعات رو به درستی وارد کنید

با تشکر از شما بایت این سوالات :)

ما در سایت پیسی نانو تعداد 19 تبلیغ متنی داریم که قیمت هرکدوم 5 هزار تومان هست (طبق تعرفه تبلیغات در سایت ) در کل 95 هزار تومان ماهانه

تعداد 2 بنر در سایز 468 در بالای سایت هر کدام به قیمت 12 هزار تومان در کل 24 هزار تومان ماهانه

تعداد 2 بنر گوشه ای هر کدام به قمیت 15 هزار تومان در کل 30 هزرا تومان ماهانه

یک بنر در سایت 960 در بالای سایت به قیمت 35 هزار تومان

همچنین چند تبلیغ هم پریروز سر رسیدشون بود به دلیل عدم پرداخت تبلیغاتشون حذف گردید

هم اکنون در کل 184 هزار تومان تبلیغات در وب سایت وجود دارد ...

همچنین از سیستم های کسب درامد پاپ اپ ماهانه بین 30 تا 50 هزار تومان (نرخ پاپ اپ 80 ریال در هر 24 ساعت 1 بار) میباشد...

----------------------------------

در مورد ای پی به دلیل اینکه یک ماهی هست سایت خیلی اروم بروز رسانی میشه نوسان داره و ممکنه یک روز فقط 3 هزار تایی ای پی داشته باشه با کاهش شدید رنک رو به رو شده سایت ساید در ماه پیش بر روی 2800 ایران قرار داشت ...
هم چنین باید خدمتتون عرض کنم که ای ی هایی در رنک الکسا تعصیر مثبت قرار میدن که تولبار الکسا را نصب کرده باشند در غیر این صورت الکسا ارزش زیادی برای بازدید هایی که تولبار ندارند قاعل نمیشود ...

Mr.Pouria
May 1st, 2014, 10:47
دوستان اگر کسی سایتو خریداره لطفا قیمتشو همینجا اعلام بکنه ...

ممنون از همه دسوتان که همکاری کردن

ho3yn_sha2
May 1st, 2014, 23:52
ملاک قیمت گذاری میزان در آمده که شما میگی ماهی 100 ت 200 هزار تومن قیمت سایت رو میزارم 1 تا 2 میلیون تومان ( اگر درآمد خالص 100 تا 200 تومان باشه )

SAJJADSAA
May 2nd, 2014, 01:00
سلام

ملاک قیمت گذاری میزان در آمده که شما میگی ماهی 100 ت 200 هزار تومن قیمت سایت رو میزارم 1 تا 2 میلیون تومان ( اگر درآمد خالص 100 تا 200 تومان باشه )
حسین که هر چی میگه :-| حرف مقت بوده و الکییییییه :-|

ممنون میشم سایتو نگاهی کنید و قیمتی که ارزش داره رو اعلام کنید که بزارمش بعدا برای فروش . (راستش میخوام بزارمش برای فروش دیگه از مدیریت سایت های دانلود خسته شدم .... !!!!)

اطلاعات بنظر میاد درست نیست و نمیشه منصفانه قیمت داد و قیمتی که حسین داده واسه سایت هایی هست که نیاز به هیچ گونه مدیریتی ندان فقط پول ساز هستن
ولی سایتتون با سابقه هست
یادمه 13-14ماه قبل که بنده اسکریپت ساخت پسورد تصادفی نوشتم با استایل جدید شما اولین نفری بودین که کپی رایتو حذف کردین و به اسم خودتون به اسم ابزار انلاین به سایتتون اضافه کردین :-|
ولی عیبی نداره نوش جونت
;)

Mr.Pouria
May 2nd, 2014, 13:15
سلام

حسین که هر چی میگه :-| حرف مقت بوده و الکییییییه :-|

اطلاعات بنظر میاد درست نیست و نمیشه منصفانه قیمت داد و قیمتی که حسین داده واسه سایت هایی هست که نیاز به هیچ گونه مدیریتی ندان فقط پول ساز هستن
ولی سایتتون با سابقه هست
یادمه 13-14ماه قبل که بنده اسکریپت ساخت پسورد تصادفی نوشتم با استایل جدید شما اولین نفری بودین که کپی رایتو حذف کردین و به اسم خودتون به اسم ابزار انلاین به سایتتون اضافه کردین :-|
ولی عیبی نداره نوش جونت
;)

با تشکر از شما باید عرض کنم که سایت الان نزدیک به 6 ماه هست مدیریتش دست بنده هست و تا 4 ماه پیش مدیر این سایت آقای مهدی اخوان بودن .

وبنده 4 ماه پیش به دلیل علاقه شخصی به این نوع سایت ها این وب سایتو خریداری کردم (اون زمان به قمیت 300 تومان خریدمش و البته نویسندگی ه مبارشون میکردم) الان هم به دلیل مشکلاتی میخوام سایتو بفروشم (مشکلات شخصی) ...

اگر ابزاری در سایت هست که صاحب اون شما هستین من با قرار دادن حق مالکیت و معضرت خواهی از شما میکنم ...

همچنین در صورت درخواست شما ابزار حذف میشه با تشکر

litetarh
May 2nd, 2014, 14:04
اگر با اطلاعاتی که گفتید امار و تبلیغات و فلان ...

500 هزار تومان می ارزه ! البته به نظر بنده !