PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزودن هارد جدید به به ویندوز سرور توسط سرور اختصاصی

succes
April 30th, 2014, 13:09
من یه VPS ایجاد کردم حالا بعد از گذر زمان با کمبود هارد مواجخ شدم ... چه جوری می تونم هاردمو اضافه کنم ؟

مجازی ساز : Vmware

MagicVps.Com
May 1st, 2014, 01:14
ابتدا وی پی اس مورد نظر را خاموش کرده بعد توی قسمت ادیت ستینگ و حجم هارد را به حجم دلخواه تغیر داده و سیو کرده بعد وی پی اس را روشن میکنید و از داخل خووی پی اس فضا مورد نظر که اضافه شده را به ظرفیت قبلی اضافه میکنید

OmidX
May 1st, 2014, 01:21
در تکمیل صحبت های MagicVps.Com (http://www.webhostingtalk.ir/member/21207/) ، بعد از اضافه کردن و ریبوت سرور ، میتونید از CMD و کامند های مربوط ب diskpart و یا نرم افزار EASEUS Partition Master استفاده کنید ...

Mr.Te0
May 1st, 2014, 13:56
در تکمیل صحبت های MagicVps.Com (http://www.webhostingtalk.ir/member/21207/) ، بعد از اضافه کردن و ریبوت سرور ، میتونید از CMD و کامند های مربوط ب diskpart و یا نرم افزار EASEUS Partition Master استفاده کنید ...

با روشی که گفته شد و با نرم افزار EASEUS Partition Master میتونید پارتیشن هارا نیز در صورت نیاز ادغام کنید.

mobinhost.in
May 1st, 2014, 14:35
یک هارد دوم با ساختار IDE اضافه کنید و بعد به داخل سیستم عامل ویندوز برید و این هارد رو اضافه نمایید در قسمت device mangment

MagicVps.Com
May 1st, 2014, 22:37
یک هارد دوم با ساختار IDE اضافه کنید و بعد به داخل سیستم عامل ویندوز برید و این هارد رو اضافه نمایید در قسمت device mangment

دوست عزیز اضافه کردن یک هادر دوم اون وقت سرور میشه دو درایوه ایشون میخواد همون درایور اول را ظرفیتش بیشتر کنه

Yas-Host
May 1st, 2014, 22:46
دوست عزیز اضافه کردن یک هادر دوم اون وقت سرور میشه دو درایوه ایشون میخواد همون درایور اول را ظرفیتش بیشتر کنه

حرف شما صحیح است.
ولی میتونه دو disk رو به همدیگه توسط extend متصل کنه و درایو رو افزایش بده.

بار ها انجام داده ام.

موفق باشید.

MagicVps.Com
May 2nd, 2014, 11:33
حرف شما صحیح است.
ولی میتونه دو disk رو به همدیگه توسط extend متصل کنه و درایو رو افزایش بده.

بار ها انجام داده ام.

موفق باشید.

خوب چه دلیلی داره که لقمه را بخواد دور سرش بچرخونه همون اول این کار میکنه