PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب در وب سایتم کمک کنید لطفا

kayako
April 30th, 2014, 01:06
با سلام به همه دوستان
بنده حدودا 1 ماه پیش وب سایت رو تغییراتی دادیم و مجبور شدیم که لینک ها هم تغییر پیدا کنه بعد از تغیراتی که در وب سایت داشتیم سایت رو کلا به یه سرور اختصاصی انتقال دادیم ولی متاسفانه در کمتر از یک ماه رنگ الکسای سایت به شدت افت کرد از صفحه اول گوگل خارج شدیم و رنک گوگل هم از بین رفت و تازه همون مطالب قبلی رو میاره در گوگل وقتی در گوگل سرچ میکنم ادرس سایت kayako.biz هست کسی میتونه بگه باید چیکار کنم

yastheme
April 30th, 2014, 02:30
با سلام به همه دوستان
بنده حدودا 1 ماه پیش وب سایت رو تغییراتی دادیم و مجبور شدیم که لینک ها هم تغییر پیدا کنه بعد از تغیراتی که در وب سایت داشتیم سایت رو کلا به یه سرور اختصاصی انتقال دادیم ولی متاسفانه در کمتر از یک ماه رنگ الکسای سایت به شدت افت کرد از صفحه اول گوگل خارج شدیم و رنک گوگل هم از بین رفت و تازه همون مطالب قبلی رو میاره در گوگل وقتی در گوگل سرچ میکنم ادرس سایت kayako.biz هست کسی میتونه بگه باید چیکار کنم

مثل اینه یه خونه رو خراب کنی بگی خونه خراب شد حالا چی کار کنم؟ تغییر لینک ها تو سئو چیز کمی نیست,در هر صورت کارتون سخت میشه,نمیگم از صفر ولی باید از اول کار کنید, لینک های قبلی احتمالا همشون به 404 تبدیل میشن و لینک های جدید بدون اعبار هستند و باید زمان بگذره تو اعتبار خودشونو کسب کنند, کار خاصی نمی تونید بکنید, باید صبر کنید,اگه لینک های قبلی دارای شاخه هستند(مثلا site.com/post/mypost.php) و الان دیگه /post/ وجود نداره, تو فایل robots.txt این شاخه رو noflow کنید و سایت مپ جدید برای لینک هاتون بسازید, مواظب باشید لینک های قبلی تو سایت مپ نباشه,

kayako
April 30th, 2014, 09:41
یه مشکل دیگه هم هستش شما لینک زیر رو بزنید
site:kayako.biz
میبینید کلا من سایت رو تغییر دادم ولی اینو میزنید لینک های قبلی با وجودی که نیستند داره میاره مطالبشون رو الان یه ماه گزشته اگه هم توی کش isp هم مونده باشه باید پاک بشه والا موندم چیکار کنم حتی ارور 404 هم نمیدن لینک های قبلی که حذف شدن به خوبی نشون میده همه رو

kayako
April 30th, 2014, 23:04
الان من توی گوگل هم پنالتی خوردم اینو باید چیکار کرد

yastheme
April 30th, 2014, 23:11
سایتتون هم الان بالا نمیاد, به نظر نمیاد تو شرایط خوبی باشه سایتتون,

Mr.Pouria
May 1st, 2014, 00:01
معمولا تغیر عنوان و لینک و غیره به هیچ وج توسیه نیمشه اونم برای وب سایتی که چند وقتی فعالیت کرده

aligoli
May 1st, 2014, 01:49
با سلام به همه دوستان

شما باید از کد انتقال وب سایت، به آدرس جدید استفاده فرمایید.
تا بازدیدهایی که از گوگل به دامنه قبلی شما وارد می شوند به ادرس جدید هدایت شوند.

kayako
May 1st, 2014, 11:08
با سلام به همه دوستان خوشبختانه مشکل ایندکس نشدن صفحات حل شد ولی متاسفانه رنک گوگل که 3 بود پرید و از صفحه اول گوگل خارج شدیم فک کنم باید از صفر شروع کنم امید به خدا از صفر شروع میکنم و با تبلیغات گشترده ای که میکنیم میایم صفحه اول گوگل

milad200517
May 1st, 2014, 11:17
به دانش رنکینگ - Ranking Knowledge (http://wwranking.ir) مراجعه کنید.