PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک عدد vps رم 6 گیگ و پردازنده 4 هسته ای فقط 28 تومان

viasky
April 29th, 2014, 22:47
باسلام

پیرو پلن های تشویقی هفتگی این بار سرور مجازی زیر را خدمت شما معرفی کنیم

پردازنده چهار هسته ای
رم 6 گیگابایت
پورت 1 گیگابیت
پهنای باند نامحدود
OS دلخواه کاربر
فضا: 50 گیگ
پشتیبانی 24 ساعته
هزینه ماهیانه: 28 هزار تومان
لوکیشن: آلمان - امریکا ( دلخواه کاربر)

لینک های راهنما:

وب سایت (http://viasky.net/)
تماس با ما (http://viasky.net/submitticket.php?step=2&deptid=1)
تاپیک عمومی فروش (http://www.webhostingtalk.ir/f15/95482/)
آخرین پلن تشویقی ارائه شده (http://www.webhostingtalk.ir/f15/110492/)

شاد و موفق باشید

i-host
April 29th, 2014, 23:50
باسلام

پیرو پلن های تشویقی هفتگی این بار سرور مجازی زیر را خدمت شما معرفی کنیم

پردازنده چهار هسته ای
رم 6 گیگابایت
پورت 1 گیگابیت
پهنای باند نامحدود
OS دلخواه کاربر
فضا: 50 گیگ
پشتیبانی 24 ساعته
هزینه ماهیانه: 28 هزار تومان
لوکیشن: آلمان - امریکا ( دلخواه کاربر)

لینک های راهنما:

وب سایت (http://viasky.net/)
تماس با ما (http://viasky.net/submitticket.php?step=2&deptid=1)
تاپیک عمومی فروش (http://www.webhostingtalk.ir/f15/95482/)
آخرین پلن تشویقی ارائه شده (http://www.webhostingtalk.ir/f15/110492/)

شاد و موفق باشید

سلام
میشه مشخصات سرور اصلیتونو بدین ؟

viasky
April 30th, 2014, 00:40
سلام
میشه مشخصات سرور اصلیتونو بدین ؟
باسلام
بله قربان

Dual Intel Xeon L5520
48GB DDR3 Memory
4x 2TB Enterprise Hard
2x1Gbps Network Uplink

i-host
April 30th, 2014, 00:45
باسلام
بله قربان

Dual Intel Xeon L5520
48GB DDR3 Memory
4x 2TB Enterprise Hard
2x1Gbps Network Uplink

مجازی ساز چیه ؟
کلا چقدر سی پی یو میدین به این سرور ؟4 هسته که شما نوشتین باید قائدتا 4 هسته 2.26 گیگا هرتز بدین به مشتری درسته ؟
اگر مجازی ساز وی ام ور هست میشه یک عکس از مشخصات سرور تو وی ام ور بدین ؟هم از سرور آلمانتون هم امریکا

viasky
April 30th, 2014, 00:48
مجازی ساز چیه ؟
کلا چقدر سی پی یو میدین به این سرور ؟4 هسته که شما نوشتین باید قائدتا 4 هسته 2.26 گیگا هرتز بدین به مشتری درسته ؟
اگر مجازی ساز وی ام ور هست میشه یک عکس از مشخصات سرور تو وی ام ور بدین ؟هم از سرور آلمانتون هم امریکا
بله حتما جهت دریافت عکس از طریق سایت اقدام بفرمایید
پردازنده در مجموع برای این پلن 4000 مگاهرتز در نظر گرفته شده
مجازی ساز نیز وی ام ویر هست
این پلن ها به صورت تشویقی بوده و در هفته فقط یک سرویس به صورت ارائه خواهد شد
i-host
April 30th, 2014, 01:01
بله حتما جهت دریافت عکس از طریق سایت اقدام بفرمایید
پردازنده در مجموع برای این پلن 4000 مگاهرتز در نظر گرفته شده
مجازی ساز نیز وی ام ویر هست
این پلن ها به صورت تشویقی بوده و در هفته فقط یک سرویس به صورت ارائه خواهد شد
ممنون میشم عکسو همینجا بذارید شاید دوستان دیگر هم خواستند ببینند
اگر 4 گیگا هرتز میدین سی پی یو پس لطفا متن آفرتونو هم درست کنید که باعت گمراهی کاربران نشه
چون 4 هسته یعنی 4×2.26
اما شما در واقع دارید زیر دو هسته به این وی پی اس میدین
با تشکر

viasky
April 30th, 2014, 02:12
اگر 4 گیگا هرتز میدین سی پی یو پس لطفا متن آفرتونو هم درست کنید که باعت گمراهی کاربران نشه
چون 4 هسته یعنی 4×2.26
با تشکر
خیر با توجه به سابقه فعالیت ما و آفر های ارائه شده خیلی از دوستان با این پلن ها آشنا هستند
مشکلی از این بابت نداریم خداروشکر
خیلی از کاربران عزیز هستند که کاملا چشم بسته از ما این پلن ها را تهیه کردن و در حال حاضر تمدید ماه سوم و چهارم خود را انجام داده اند
انشالله پس از واگذاری سرویس از کاربر مربوط در مورد کیفیت سرویس نظر خود را اعلام خواهند نمود
البته لازم به توضیح می باشد تمام سرویس ها با کنسول کامل ارائه خواهد شد و منابع در هر لحظه قابل مشاهده می باشد
تضمین برگشت وجه نیز وجود دارد
سپاس از شما

i-host
April 30th, 2014, 10:59
خیر با توجه به سابقه فعالیت ما و آفر های ارائه شده خیلی از دوستان با این پلن ها آشنا هستند
مشکلی از این بابت نداریم خداروشکر
خیلی از کاربران عزیز هستند که کاملا چشم بسته از ما این پلن ها را تهیه کردن و در حال حاضر تمدید ماه سوم و چهارم خود را انجام داده اند
انشالله پس از واگذاری سرویس از کاربر مربوط در مورد کیفیت سرویس نظر خود را اعلام خواهند نمود
البته لازم به توضیح می باشد تمام سرویس ها با کنسول کامل ارائه خواهد شد و منابع در هر لحظه قابل مشاهده می باشد
تضمین برگشت وجه نیز وجود دارد
سپاس از شما

اما شما دارید خریداران فریب میدین
شما دارید 4 گیگا هرتز سی پی یو میدین نه 4 هسته سی پی یو این یعنی از دو هسته هم کمتر
در مورد سرور اصلی هم لطفا عکس از سرور بذارید که هر دو سرور آلمان و امریکای شما دارای دو تا سی پی یو هستند .
من نظری از مشتری های شما نخواستم من خودم چک میکنم اگر اوکی بود خریدو انجام میدم .
ممنون عکسو بذارید .
در مورد سی پی یو هم لطفا استاد های متخصص تو این زمینه نظر بدن که آیا من درست میگم و داره فریب میده آدمو ایشون یا ایشون درست میگه

nginxweb
April 30th, 2014, 11:03
اما شما دارید خریداران فریب میدین
شما دارید 4 گیگا هرتز سی پی یو میدین نه 4 هسته سی پی یو این یعنی از دو هسته هم کمتر
در مورد سرور اصلی هم لطفا عکس از سرور بذارید که هر دو سرور آلمان و امریکای شما دارای دو تا سی پی یو هستند .
من نظری از مشتری های شما نخواستم من خودم چک میکنم اگر اوکی بود خریدو انجام میدم .
ممنون عکسو بذارید .
در مورد سی پی یو هم لطفا استاد های متخصص تو این زمینه نظر بدن که آیا من درست میگم و داره فریب میده آدمو ایشون یا ایشون درست میگه

درود
خیر ایشون فریب نمیدن دوست گرامی در vmware میشه هر تعداد virtual core به یک VM داد اما cpu power را لیمیت کرد
مثلا شما 8 هسته اختصاص میدید اما با فرکانس مجموع 3000 مگا هرتز و محدود شده و کاملا صحیح میباشد

persianmagic
April 30th, 2014, 11:12
چون 4 هسته یعنی 4×2.26
با تشکر

با اجازه استارتز عزیز

این موردی که شما میفرمایید به دلیل اطلاعات و دانش فنی کم شما هستش و ربطی به فروشنده محترم نداره که زیر سوالش میبرید

برای افزایش اگاهیتون خدمتتون عرض میکنم که در هیچ مجازی سازی امکان اختصاص فرکانس سی پی به هر هسته وجود ندارد

قدرت و فرکانس کلی برای مجموع هسته های سی پی یو قابل تعریف هست

امیدوارم متوجه شده باشید

ارادتمند

Mr.Pouria
April 30th, 2014, 11:13
کار بر i-Host عزیز من نمیدونم شما کی هستین و قصد شما از این همه سوال پیچ کردن چیه ...

اما من از ایشون یک سرور ایران داشتم و همچنین یک سرور 8 هسته ای .. سرور های ایشون کاملا با کیفیت هست و مشکلی از نظر سخت افزار وجود نداره .

اگر شما میبینید سی پی یو فرکانسش لیمیت شده به دلیل قیمت پایین این آفر میباشد اگر از سایر همکاران هم بخواین که سرویسی تهیه کنید با این قیمت ممکنه فرکانس پایین تری بهتون بدن . ایشون با این قیمت دارن واقعا سرور با کیفیتی میدن .

اونی که شما میگین 2.24 باید باشه پس برای 4 هسته باید حتما قیمت بالای 100 هزار تومان درنظر داشته باشید زیرا برای پشتیبان و سرویس دهنده با این قمیت امکان نداره کسی سرور با کیفیتی بده .

hexahost.net
April 30th, 2014, 11:21
با سلام

من نزدیک 3 سال هست با ایشون کار می کنم و بالای 50 تا سرور ازشون دارم از لوکیشن های مختلف و خدا رو شکر تا الان مشکل سخت افزاری پیدا نکرده

و در ضمن کاربر i-Host شما مطمئن باشید سرویسی که ایشون میدن از هیچ نظر مشکلی نداره

i-host
April 30th, 2014, 11:39
درود
خیر ایشون فریب نمیدن دوست گرامی در vmware میشه هر تعداد virtual core به یک VM داد اما cpu power را لیمیت کرد
مثلا شما 8 هسته اختصاص میدید اما با فرکانس مجموع 3000 مگا هرتز و محدود شده و کاملا صحیح میباشد

با اجازه استارتز عزیز

این موردی که شما میفرمایید به دلیل اطلاعات و دانش فنی کم شما هستش و ربطی به فروشنده محترم نداره که زیر سوالش میبرید

برای افزایش اگاهیتون خدمتتون عرض میکنم که در هیچ مجازی سازی امکان اختصاص فرکانس سی پی به هر هسته وجود ندارد

قدرت و فرکانس کلی برای مجموع هسته های سی پی یو قابل تعریف هست

امیدوارم متوجه شده باشید

ارادتمند

سلام
استاد های عزیز منم سوالم اینه
چرا وقتی ایشون داره میگه 4 هسته نباید بنویسه محدودیت 4 گیگا هرتزشو ؟من اولش دیدم ایشون نوشتند 4 هسته خیلی جذب شدم اما وقتی ایشون داره بعد میگه 4 گیگاهرتز!!
آیا این درسته ؟
من در مورد محدودیت ها آگاهی دارم که میشه محدود کرد به یک مقدار خاص و سوالم این نیست که میشه 4 هسته داد یا نمیشه !!

از استارتر محترم خواهشمند هستم عکس وی ام ور دو سرور هم بذارند .

viasky
April 30th, 2014, 12:02
ضمن سپاس از توجه تمام عزیزان
فروش این پلن همچنان ادامه دارد.... ( تنها یک عدد ارائه خواهد شد)
موفق باشید

viasky
April 30th, 2014, 12:11
من اولش دیدم ایشون نوشتند 4 هسته خیلی جذب شدم اما وقتی ایشون داره بعد میگه 4 گیگاهرتز!!
آیا این درسته ؟

شما از اون دسته عزیزان هستید که سرور نیم اختصاصی با ماهی 15 هزارتومان میخوان و لایسنس سی پنل رایگان....
شرمنده اگر پلن به اون شکل نیست
درضمن هر کاربری اقدام به تهیه سرویس کنه قبل از پرداخت وجه ما با ایشون تماس خواهیم گرفت - توضیحات داده میشه
دلیل نرخ پایین - ضمانت ها و.... در صورت تمایل عکس هم براشون ارسال میشه البته بعد از تهیه سرویس.
من نمی دونم شما از کجا پیداتون شده ولی ... تمام این عزیزان آگاه هستند که پلن ثابت برای پردازنده در این آفر های ما هر هسته 500 مگاهرتز است
همینطور که مشاهده میکنید این پلن از نظر پردازنده قوی تر هم هست
با 26 هزارتومان یک سرور مجازی رم 1 شاید بتونید بگیرید که کیفیت مطلوبی داشته باشه
ولی ما هم این آفر را گارانتی کردیم چون درهفته فقط یک عدد ارائه میشه
همچنین دوستانی که قبلا از ما سرویس داشتند چنانچه اقدام به تهیه پلن نمایند ماه سوم برای ایشان رایگان خواهد بود
موفق باشید :53:

xaep
April 30th, 2014, 12:27
دسترسی VmWare هم میدین؟ (برای مشاهده منابع)

viasky
April 30th, 2014, 12:28
دسترسی VmWare هم میدین؟ (برای مشاهده منابع)
باسلام
بله قربان

i-host
April 30th, 2014, 13:35
شما از اون دسته عزیزان هستید که سرور نیم اختصاصی با ماهی 15 هزارتومان میخوان و لایسنس سی پنل رایگان....
شرمنده اگر پلن به اون شکل نیست
درضمن هر کاربری اقدام به تهیه سرویس کنه قبل از پرداخت وجه ما با ایشون تماس خواهیم گرفت - توضیحات داده میشه
دلیل نرخ پایین - ضمانت ها و.... در صورت تمایل عکس هم براشون ارسال میشه البته بعد از تهیه سرویس.
من نمی دونم شما از کجا پیداتون شده ولی ... تمام این عزیزان آگاه هستند که پلن ثابت برای پردازنده در این آفر های ما هر هسته 500 مگاهرتز است
همینطور که مشاهده میکنید این پلن از نظر پردازنده قوی تر هم هست
با 26 هزارتومان یک سرور مجازی رم 1 شاید بتونید بگیرید که کیفیت مطلوبی داشته باشه
ولی ما هم این آفر را گارانتی کردیم چون درهفته فقط یک عدد ارائه میشه
همچنین دوستانی که قبلا از ما سرویس داشتند چنانچه اقدام به تهیه پلن نمایند ماه سوم برای ایشان رایگان خواهد بود
موفق باشید :53:

نه دوست خوبم من خودم واسه سایتم سرور اختصاصی دارم اما از این هاستینگ ها خیلی ضربه خوردم که با همین شیوه سرمو کلاه گذاشتن و خیلی هم هزینه دادم .
دقیقا یادمه یه دفعه میخواستید سی پی یو 12 هسته ای به من بدین همین شما
شما واسه کاربراتون آفر ندادین چون اگه اونجوری بود میتونستید براشون ایمیل کنید نه اینجا آفر بدین پس نگین

تمام این عزیزان آگاه هستند که پلن ثابت برای پردازنده در این آفر های ما هر هسته 500 مگاهرتز است
چون یکم خنده دار هست
ایشا.. موفق باشید.
در ضمن من هیچ وقت دنبال ارزونی نبودم چون هر ارزونی بی علت نیست که اینجا هم دلیل ارزونی شما مشخص شد
ایشا.. موفق باشید.

viasky
April 30th, 2014, 18:30
سپاس از تمام دوستان و عزیزان
پلن مربوط فروخته شد
موفق باشید

- - - Updated - - -

در ضمن من هیچ وقت دنبال ارزونی نبودم چون هر ارزونی بی علت نیست که اینجا هم دلیل ارزونی شما مشخص شد

بله و دلیل ارزونی این پلن نیز تنها به دلیل روال پلن های تشویقی هفتگی می باشد
و همچنین بسیار خوشحالیم که موجب حسادت و عصبانیت شما شدیم