PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به یک قالب نیازمندی وردپرس با بودجه کم

Sinanium
April 29th, 2014, 14:20
سلام
من دنبال یک قالب ساده نیازمندی مبتنی بر وردپرس بودم، منظورم از ساده اینه که تمام عملیات توسط خود مدیریت انجام بشه و مثل این اسکریپت‌هایی که الان وجود داره لزومی نداره تا مثلا کاربر خودش آگهی ثبت کنه و...، فقط همون فرم‌های ساخته شده توسط افزونه Contact 7 باشه کافیه. خیلی از دموهای شرکت‌های ایرانی رو دیدم که اولا نسبت به نیاز من خیلی سیستمشون پیچیده بود و دوم که قیمتشون بالا بود. بعدش با توجه به اینکه توانایی پرداخت مبلغ زیادی رو نداشتم رفتم سراغ جستجو در زمینه قالب‌های رایگان که دیدم اونجا هم چیز به درد بخوری پیدا نمیشه یا اگه میشه خیلی مشکل داره. بعد رفتم سایت بانه کار (http://www.banehkar.com/) رو دیدم، ساده بود و فکر کنم برطرف کننده بخشی از نیاز من.

موضوعی که می‌خواستم مطرح کنم اینه که من خودم دانشجوی گرافیک هستم و توانایی طراحی قالب PSD رو دارم، می‌خواستم ببینم کدنویسی سایتی شبیه به این چطوری و با چه هزینه‌ای می‌تونه انجام بشه؟ بودجه زیادی ندارم. البته اگه پیشنهاد دیگه‌ای واسه سایت نیازمندیها دارید لطفا اعلام کنید، حتی یک سیستم آماده و غیراختصاصی. مرسی

L0cal
May 1st, 2014, 19:32
نهایت بودجتون را برام بفرستید.