PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند (شریک) دارای سرور اختصاصی از ایران برای گیم سرور

isn
April 29th, 2014, 10:24
سلام خسته نباشید ؛

من امیر هستم ، راستش من و یکی دو نفر دیگه می خواهیم گیم سرور بازی های آنلاین مثل کانتر ، سرور WoW ، بازی CoD و ... بزنیم ، چند سالی هست تو این کاریم ولی به طور جدی فعالیت نمی کنیم ، سایت و دامنه ها { چون 2 تا دامنه داریم } اوکی هستند و مشکلی از این نظر نیست ولی به دلایل شرایط اقتصادی نا مناسب این روز ها قادر به اجاره سرور اختصاصی از ایران نیستیم در ضمن چون در کار گیم سروری در صورت اجاره کردن سرور سود زیادی حاصل نمیشه ، در نظر داریم تا با شراکت با فردی که دارای VDS از ایران است همکاری کنیم .

اگر در زمینه ران کردن سرور بازی و کانفیگ یا ... هم مهارت داشته باشه که عالیه !

حداقل امکانات سرور اختصاصی ایرانی :
( حداقل رم : 16 G )
( cpu : بالا )

مطمئنا با توجه به اینکه امروزه هر کسی که پشت pc میشینه به مرور زمان از وبگردی خسته میشه در نظر داریم با تبلیغات بنری گسترده افراد را به سمت بازی های آنلاین سوق دهیم
در این راستا هر کسی که موافقه که حتی اسپانسر ما بشه ( و سرور اختصاصی اون هم از ایران چون پلیر ها از ایرانن و پینگ باید خوب باشه را در اختیار ما قرار میده ) پیام خصوصی کنه

تذکر : ما یک نام و دامنه مناسب که خیلی ها دنبالش هستن را برای گیم سرور در اختیار داریم .

اگر دوست دارین اینجا پیام بفرستین یا اینکه برای خودم پ.خ کنید

aligoli
April 29th, 2014, 10:58
پیشنهاد میکنم، با یک سرویس دهنده معتبر، پلن هایی را تهیه فرمایید.
برای مثال، بهصورت ناگهانی یک سرور اختصاصی تهیه نفرمایید. از پلن های کوچک تر شروع نمایید، مثلا یک سرور رم 2 تهیه شود و به مرور زمان ارتقا یابد.

isn
April 29th, 2014, 14:14
ممنون از پیشنهادتون ولی قصد داریم کسی که vds داره با ما همکاری کنه ... چون دامنه و سایت برای یک گیم سرور کوچک نیست ...

Fm2
April 29th, 2014, 19:18
سلام پ . خ شد

Raid_10
April 29th, 2014, 19:40
شرمنده
شما هنوز معنی درست وی دی اس ر و نمی دونید
virtual dedicated server
درسته ؟
سرور مجازی اختصاصی
شما منظورتون سرور فیزیکی یا سخت افزاری هست
با من در تماس باشید اگه علم لازمه رو داشتید حتی
یه تیم برنامه نویسی بررای نوشتن برنامه های اختصاصی هم بهتون می دم

isn
April 30th, 2014, 11:46
سلام ، منظورم رو گویا گفتم ...

glxx
April 30th, 2014, 12:03
هزینه چنین سروری حداقل ماهانه 500 در میاد شما باید قسمتی از هزینه سرور را تحمیل شوید شریکی که این مقدار هزینه بدهد خودش میتواند چنین امکانی راه اندازی نماید
هزینه کمتر بهتر است با سرور های مجازی شروع کنین متوسط 100 تومان می شود

isn
April 30th, 2014, 13:15
درسته ولی مطمئنید شریک دارای سرور مهارت ران کردن سرور بازی های آنلاین مثل کانتر ، Gta , wow و Cod و ... و کانفیگ مخصوص و پشتیبانی و امنیت و ... را دارد ؟!

Raid_10
April 30th, 2014, 13:38
جناب آقای isn
اینا رو می شه تو نت هم سرچ کرد
فکر نکنید کار خیلی سختیه
اینطوری هم فهمیدم اونقدر حرفه ای نیستید
بنده خودم 10 تا شما رو می زارم تو جیبم
ولی هیچ وقت چنین چیزی نگفتم
دلیل اینکه با شما صحبت کردم این بود که سرور ایرانش موجود منتها بحث وقتشه که از ماه دیگه به زیر 1مین در روز می رسه
به خاطر همین بود
در ضمن شما نه علم c++ خوبی دارید و نه برنامه نویس خوبی هسنید و نه تخصص امنیتی ویندوز رو دارید و نه بهینه سازی بلدید بکنید
پس هیچ علم تجربی بلد نیستید درسته؟

isn
April 30th, 2014, 13:41
باز خوبه شما هنوز اسم منو نمی دونید منو از خودم بهتر می شناسین :)

من نیاز مند شما نیستم که اینقدر ادعا دارین

موفق باشین | قضاوت با بقیه