PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال از سرور مجازی به سرور اختصاصی

sajad2745
April 28th, 2014, 22:20
سلام دوستان
ما یک سرور مجازی برای سایتمون تهیه کردیم حالا بعد از مدتی قصد تهیه سرور اختصاصی و انتقال به اون رو داریم
من تا بحال تجربه ی کار با سرور اختصاصی رو نداشتم میخواستم بدونم آیا تفاوتی توی این دو مورد هست؟ من تا حد زیادی کار با سرور مجازی رو بلدم میخواستم ببینم آیا امکانش هست بعد از تهیه سرور اختصاصی بدلیل اینکه تجربه نداشتیم از قبل به مشکل بخوریم؟
قصد ارائه سرور مجازی نداریم و فقط یک پنل مثل دایرکت ادمین قرار هست نصب کنیم روی سرور

company_hosting
April 28th, 2014, 22:22
سلام

تفاوتی در کل نیست
اما در پنل های استفاده شده هست
مثلا سی پنل
ویندوز
دایرکت ادمین

...

اگر راحتی میخواهید باید ویندوز نصب کنید و ...

Cyb3r_Inj3ct0r
May 1st, 2014, 13:36
با سلام، در تکمیل توضیحات دوستمون باید بگم اگه میخواید از کنترل پنل منتقل کنید بهترین راه back up & restore هست
اگر هم کنترل پنلی در کار نیست با یک dl / up ساده حل میشه ...

موفق باشید

Mr.Te0
May 1st, 2014, 14:04
سلام دوستان
ما یک سرور مجازی برای سایتمون تهیه کردیم حالا بعد از مدتی قصد تهیه سرور اختصاصی و انتقال به اون رو داریم
من تا بحال تجربه ی کار با سرور اختصاصی رو نداشتم میخواستم بدونم آیا تفاوتی توی این دو مورد هست؟ من تا حد زیادی کار با سرور مجازی رو بلدم میخواستم ببینم آیا امکانش هست بعد از تهیه سرور اختصاصی بدلیل اینکه تجربه نداشتیم از قبل به مشکل بخوریم؟
قصد ارائه سرور مجازی نداریم و فقط یک پنل مثل دایرکت ادمین قرار هست نصب کنیم روی سرور

دوست عزیز تفاوت که دارد.
باید برای کار با سرور اختصاصی ، مدیریت سرور بدانید و تجربه کافی برای مقابله با مشکلات احتمالی داشته باشید.
سرور اختصاصی فقط ساختن ماشین مجازی و استفاده از ان نیست.
انتقال سرور مجازی هم بر روی سرور اختصاصی به راحتی صورت میگیرد.