PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمدید دامنه شرکتی بجز ثبت کننده اولیه

Na3er
April 28th, 2014, 12:23
من پارسال یکسری دامین داخلی ثبت کردم که فردا منقضی میشود حالا نمیخواهم از پنل دامین ها و شرکتثبت کننده تمدید کنم یعنی میخواهم شرکت دیگری برایم اینکار را انجام دهد حالا چکار بایستی انجام بدهم؟

MOHAMMAD MOHSEN
April 28th, 2014, 12:29
من پارسال یکسری دامین داخلی ثبت کردم که فردا منقضی میشود حالا نمیخواهم از پنل دامین ها و شرکتثبت کننده تمدید کنم یعنی میخواهم شرکت دیگری برایم اینکار را انجام دهد حالا چکار بایستی انجام بدهم؟

دامین ها ir هستند؟ اگر بله می تونید از لینک زیر سفارش بذارید تا ما تمدید کنیم
https://www.karbaran.com/cart.php?gid=6

اگر بین المللی هستند کار کمی پیچیده تر میشه چون باید دامین ها ترنسفر بشند که شرایط خاصی باید دامین ها داشته باشند

Na3er
April 28th, 2014, 13:04
دات کام هم هست که دو سه ماه دیگر منقضی میشود شرکت ثبت نام کننده نیست و نابود شده حالا تکلیف چیه

MOHAMMAD MOHSEN
April 28th, 2014, 13:13
دات کام هم هست که دو سه ماه دیگر منقضی میشود شرکت ثبت نام کننده نیست و نابود شده حالا تکلیف چیه

در کجا ثبت شدند؟ رجیسترار؟

یه سری کارا هست میشه انجام داد اما قبلش باید وضعیت دامین ها رو چک کنم. تو یاهو می تونید ادم کنید آیدی من iraniannic

Abolijoon
April 28th, 2014, 13:32
سلام و درود

در کجا ثبت کردید؟ به پنل اصلی دامنه دسترسی دارید؟

با ما در تماس باشید اطلاعات در امضا

iwpanel
April 28th, 2014, 14:06

دوست عزیز باید حتما به پنل اصلی دسترسی داشته باشید که بشه دامین ها رو انتقال بدید به شرکت دیگه که اینجوری خود به خود هم تمدید میشه
اگه تمایل داشتید براتون جابه جا میکنم به اسم خودتون دسترسی پنل هم بهتون میدم