PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک اسکریپت فارسی شیک میخوام برای ایجاد یک وب آموزشی (نه فروش محصول)

mirjalal
April 28th, 2014, 12:19
درود.
بنده دنبال یک اسکریپت فارسی (نه مدیریت محتوا) هستم که بتونم توی اون راجع به دانش موسیقی مطالبی بنویسم و باید HTML باشه. (بدون داشتن اسکریپتهای قابل هک).
میخوام
1.منوهای رنگی و شیکی داشته باشه در سمت راستش.
2.تعداد صفحات کمی را میخوام بزارم توی وبسایتم.
3.دکمه ی فروش نداشته باشه و کلا یوزرپنل هم نداشته باشه سایتم برای کاربرها.
4.چون محصولی هم نمیخواد ارائه بشه توش , پس دکمه فروش و اسکریپت پرداخت و اینام نمیخوام داشته باشه.
میخوام یه اسکریپتی باشه که اصلا مدیریت محتوا نباشه و کلا HTML باشه اون اسکریپت و (بیشتر هم بخاطر هک نشدن دوست دارم html باشه).
راهنمایی بفرمایید لطفا.

facenama
April 28th, 2014, 13:05
دوست عزیز. شیک بودن ارتباطی با اسکریپت نداره مستقیما با قالب در ارتباط هستش.
اگر هم بخواید اسکریپت نداشته باشه ( بدون مدیریت محتوا باید فقط قالب طراحی بشه ) و خودتون دانش برنامه نویسی html رو تا حدودی در اختیار داشته باشید تا بتونید مطالب جدید رو درج کنید و یا ویرایش کنید.

برای طراحی با من در ارتباط باشید

mirjalal
April 28th, 2014, 13:18
اسم اون سیستمها html هستش ؟
یعنی باید "قالب " آپلود کنم روی هاستم ؟ اونم بدون وجود اسکریپت ؟
چنین چیزی امکان پذیره ؟

hamid.soltani92
April 28th, 2014, 13:22
اسم اون سیستمها html هستش ؟
یعنی باید "قالب " آپلود کنم روی هاستم ؟ اونم بدون وجود اسکریپت ؟
چنین چیزی امکان پذیره ؟
خودتون دارید میفرمایید فقط html باشه دیگه!
بله امکان داره.
وبسایت های استاتیک همینجوری هستن اکثرا.

facenama
April 28th, 2014, 14:13
بله امکان داره به سایتهای با مدیریت محتوی داینامیک گفته میشه و به وب سایت های بدون سیستم مدیریت محتوی استاتیک گفته میشه(که نیاز به دانش یرنامه نویسی html رو داره )

mirjalal
April 28th, 2014, 15:05
میشه یه اسکریپتی معرفی کنین که پوسته ی Html داشته باشه و دارای یوزرپنل و غیره نباشه و فقط یه ادمین پنل داشته باشه برای آپلود ؟

facenama
April 28th, 2014, 17:59
میشه یه اسکریپتی معرفی کنین که پوسته ی Html داشته باشه و دارای یوزرپنل و غیره نباشه و فقط یه ادمین پنل داشته باشه برای آپلود ؟

چیزی که شما مد نظرتونه تقریبا وجود خارجی نداره. دیتالایف از پوسته html استفاده میکنه. و میتونید ماژول یوزر ها رو از سیستم مدیریت اون غیر فعال کنید. از بابت هک شدن هم سیستم های موجود کلا بیشتر از 90% امنیت ندارند و این بسته به اسکریپت و سرور هست که به چه صورت نوششته شده باشه و امنیت سرور به چه حالتی تنظیم شده باشه. در کل شما نگران این موضوع نباشید.