PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند کانفیگ یک لوکال سرور در اهواز

m_ah19
April 28th, 2014, 00:53
با سلام بتده برای کانفیگ یه سرور لوکال بر پایه لینوکس نیازمند یک وب سرورکار در اهواز هستم . در واقع یک وب سایت در لوکال در یک شرکت راه اندازی کردم و از مدیریت محتوای وردپرس استفاده کردم الان میخوام سرور مناسب برای وردپرس که لینوکس هست رو روی سرور کانفیگ کنه

لطفا قیمت و شماره تلفن پ خ کنید ممنون

ULTRAWEB
April 28th, 2014, 00:58
من میتونم از راه دور براتون نصب و کانفیگ کنم در تماس باشین مشکلی ندارد
اگر لازم داشتین اینکار رو من انجام بدم شماره تماستون رو پست خصوصی کنین موفق باشین

m_ah19
April 28th, 2014, 01:05
من میتونم از راه دور براتون نصب و کانفیگ کنم در تماس باشین مشکلی ندارد
اگر لازم داشتین اینکار رو من انجام بدم شماره تماستون رو پست خصوصی کنین موفق باشین
سلام داداش مشکل اون شرکت هست که قبول نمیکنه واسه امنیت سیستمش

ULTRAWEB
April 28th, 2014, 01:20
سلام داداش مشکل اون شرکت هست که قبول نمیکنه واسه امنیت سیستمش

کارشاقی نیست که! خودشون بشینننن نگاه کنن ببینن چکار میکنه طرف از راه دور تازه یادم میگیرن!
اگر هزینه های رو تقبل میکننن من میتونم بیام و این کارو حضوری براشون انجام بدم و برگردم

m_ah19
April 28th, 2014, 01:24
هزینه کانفیگ رو لطفا واسم پخ کن ممون داداش

websazha
April 28th, 2014, 06:12
سلام :)
هستیم خدمتون اهواز !
فکر نمی کنم نیاز به این کارها باشه!
چه شرکتی هست که وردپرس واسه سایتش میخواد بعد حاضر نیست وب سرورش یکی کانفینگ کنه از ریموت!همون 4 تا پلاگین مبارک وردپرس لازم بشه راه داره...
در صورت تمایل در تماس باشید

hamid.soltani92
April 28th, 2014, 06:15
سلام.
با سیستم عامل های centos,ubuntu,debian,solaris,bsd به همراه تمام کانفیگ های امنیتی و ... میتونم انجام بدم براتون.