PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب جوملا

leila70
April 27th, 2014, 18:26
سلام دوستان من در نصب جوملا در قسمت پایگاه داده مشکل دارم وقتی اطلاعات پایگاه داده کامل میکنم و روی دکمه بعدی کلیک میکنم ساعت ها در حالت نصب میمونه نه ارور میده نه چیزی به نظرتون مشکل کجاست؟؟ هم نسخه 3.2 و هم 2و5 هردو اینطور هستند با ومپ هم کار میکنم.خاهشا کمکم کنید خیلی واجبه.

Yas-Host
April 27th, 2014, 18:33
سلام دوستان من در نصب جوملا در قسمت پایگاه داده مشکل دارم وقتی اطلاعات پایگاه داده کامل میکنم و روی دکمه بعدی کلیک میکنم ساعت ها در حالت نصب میمونه نه ارور میده نه چیزی به نظرتون مشکل کجاست؟؟ هم نسخه 3.2 و هم 2و5 هردو اینطور هستند با ومپ هم کار میکنم.خاهشا کمکم کنید خیلی واجبه.

مشکل از سمت کانفیگ وب سرور و php سرور شماست.

tikweb.ir
April 27th, 2014, 18:53

بعضی موقعا به خاطر مرورگر هستش
مرورگتون رو عوض کنید و از یه مرورگری استفاده کنید که کش و هیستوری کاملا پاک شده باشه (فایرفاکس پیشنهاد میشه)
و به سرعت نت هم بستگی داره ، اگر حس میکنید سرعت نتتون کم هست با یک نت دیگه تست کنید
و چک کنید که جاوا اسکریپت و ... در مرورگر فعال باشه

و یه چیز دیگه ، روی اون دکمه کلیک کنید بعد از چند دقیقه برید در mysql ببینید حجم دیتابیسی که ساختید زیاد شده یا صفره

ودر مرحله اخر اگر نتونستید یوزر پسورد هاست رو برام پ.خ کنید نصب کنم براتون