PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل سرعت لود سرور هتزنر برای ایران

takpar7
April 27th, 2014, 13:58
سلام و عرض ادب
سرور اختصاصی هتزنر آلمان دارم خیلی اذیت میکنه کاربرای ایرانی رو
جوری که بعضی وقتها لود یه سایت معمولی چند دقیهق طول میکشه ولی وقتی با هندونه شکن وصل میشم به راحتی بالا میاد
میخواستم بدونم فقط سرورهای آلمان این مشکل رو پیدا کردن یا نه همه سرورهای خارجی و راه کاری هست براش یا نه؟ممنون

Yas-Host
April 27th, 2014, 14:10
سلام و عرض ادب
سرور اختصاصی هتزنر آلمان دارم خیلی اذیت میکنه کاربرای ایرانی رو
جوری که بعضی وقتها لود یه سایت معمولی چند دقیهق طول میکشه ولی وقتی با هندونه شکن وصل میشم به راحتی بالا میاد
میخواستم بدونم فقط سرورهای آلمان این مشکل رو پیدا کردن یا نه همه سرورهای خارجی و راه کاری هست براش یا نه؟ممنون

دو سرور از آلمان داریم هیچ مشکلی تا الان در این رابطه وجود نداشته است.

سرور خودتون رو بررسی بفرمایید احتمالا مشکلی وجود دارد.

takpar7
April 27th, 2014, 14:16
دو سرور از آلمان داریم هیچ مشکلی تا الان در این رابطه وجود نداشته است.

سرور خودتون رو بررسی بفرمایید احتمالا مشکلی وجود دارد.

نه مشکلی از سمت سرور نیست چون بعضی وقتها با نهایت سرعت باز میشن سایت ها برا آی پی ایران
بعضی وقتها سرعت میاد پایین و وقتی سرعت برا آی پی ایران میاد پایین به هندونه شکن تست میکنم سرعت عالیه!

- - - Updated - - -

نمونه سایت هم
http://iranfacebook.net/
لطفا ببینید سرعت بدون هندونه شکن چجوریه براتون.سپاس
همه دوستانی که این پست رو میبینند تست کنن و بگن ممنون میشم

RoobinaServer
April 27th, 2014, 14:19
نه مشکلی از سمت سرور نیست چون بعضی وقتها با نهایت سرعت باز میشن سایت ها برا آی پی ایران
بعضی وقتها سرعت میاد پایین و وقتی سرعت برا آی پی ایران میاد پایین به هندونه شکن تست میکنم سرعت عالیه!

- - - Updated - - -

نمونه سایت هم
جامعه مجازی ایرانیان | Iranian Social Network (http://iranfacebook.net/)
لطفا ببینید سرعت بدون هندونه شکن چجوریه براتون.سپاس

سلام

سرعت خوب بود.

کلا مربوط به سرور شما نیست بارها مخصوصا شب ها دیدیم که حتی سایت گوگل هم به زور لود میشه و دقیقا پینگ تایم 4.2.2.4 پکت لاست شدیدی داره.

این مورد اینترنت ایران هست که ارتباطش با خارج کشور داغون شده.

با تشکر

takpar7
April 27th, 2014, 14:21
سلام

سرعت خوب بود.

کلا مربوط به سرور شما نیست بارها مخصوصا شب ها دیدیم که حتی سایت گوگل هم به زور لود میشه و دقیقا پینگ تایم 4.2.2.4 پکیت لاست شدیدی داره.

این مورد اینترنت ایران هست که ارتباطش با خارج کشور داغون شده.

با تشکر

ممنونم که شرکت کردید تو تاپیک میخوام بدونم فقط برا آلمان اینجوریه یا آمریکا و فرانسه و کانادا و... همشون این مشکل رو دارن؟

ULTRAWEB
April 27th, 2014, 14:50
سایت شماسرعتش خوب و میشه گفت عالی بود همه در برهه ی زمانی خاص مشکل دارن وسواس به خرج ندهید همین انجمن پینگش رو نگاه کنین و فاصلهه اش رو تا ایرون داره لود میشه
و اینقدرم مشتری و بازدید داره

Mr.Te0
April 27th, 2014, 21:06
در پیرو گفته دوستان ، لود سایت شما هیچ مشکلی ندارد.
ممکن مشکلتون مقطعی بوده باشد.
با وضعیت فعلی اینترنت ، این گونه اختلالات مقطعی ، طبیعی است!

n4ser
April 27th, 2014, 21:27
ما هم با هتزنر کار میکنیم و تعدادی سرور تعدادی سرور اختصاصی داریم و تا بحال همچین مشکلی نداشتیم اما در بعضی isp ها این مشکل دیده شده علت ان را نمیدانم

MOHAMMAD MOHSEN
April 27th, 2014, 23:11
امروز سایت بانک های ایران هم به زور بالا می اومد اینترنت بدجوری داغون بود