PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مازول فروش اکانت در whmcs

nikitapay
April 27th, 2014, 12:38
سلام
دنلا یک مازول میگردم
که مشتری پس از پرداخت فایل اکانتینگ مخصوص خودش رو تححویل بگیره به صورت انی متلا اکانت یک ماه مشتری اول یک فایل رو تحویل میگیره که مخصوص اکانت خودشه و مشتری دوم هم فابل مخصوص خودش رو که این دو با هم متفاوتند

گفتم فایل چون مازول فرش اکانت و شار ز زیاد هست تو نت این باید بع از پرداخت فایل به مشتری بده و مشتری اون رو دانلود کنه چون به غیر از اکانتش ی سری کد مربوط به اکانت مشتری هست که زیاده باید تو فایل تکست تحویل بشه

هر مشتری حدودا دو فایل هست

چنین مازولی هست یاکسی میتونه بنویسه ؟؟شرایط وقیمت لطفا

PardakhtNet
April 27th, 2014, 13:47
لینک زیر را برسی کنید

ماژول فروش كالای دیجیتال WHMCS ونون - گسترش دهندگان وب ونون (http://venon.ir/page/venon-account-manager-28.htm)

nikitapay
April 27th, 2014, 13:50
لینک زیر را برسی کنید

ماژول فروش كالای دیجیتال WHMCS ونون - گسترش دهندگان وب ونون (http://venon.ir/page/venon-account-manager-28.htm)

تشکر از شما این رو دیدم منتها من میخوام فایل اد کنم این فقط اکانت رو میشه بهش اضافه کرد

vahab00
April 27th, 2014, 14:12
برای اضافه کردن فایل از سرویس ها بخش متفرقه میتونید فایل رو برای محصول ادد کنید و مشخصاتش رو بدید
برای تحویل اکانت هم مازول گروه ونون بهترین گزینه هست

nikitapay
April 27th, 2014, 14:26
برای اضافه کردن فایل از سرویس ها بخش متفرقه میتونید فایل رو برای محصول ادد کنید و مشخصاتش رو بدید
برای تحویل اکانت هم مازول گروه ونون بهترین گزینه هست

سلام ممنونم از جوابتون

مشکل اصلی اینجاست که از سرویس ها فایل اضافه کنم همیشه یک فایل تابت رو به مشتری نشون میده ممنونم

dm800pvr
May 16th, 2014, 13:09
فایل چی هست دقیقا؟ نمونه بذارید
خیر چنین ماژولی نیست اما با php میشه جداگانه بررسی کرد اما باید نمونه فایلتونو ببینم

98M!zban
May 16th, 2014, 14:54
چرا هزینه ای که برای دریافت مازول میخواید بدید رو به نویسندگان Card store یا freer نمیدین براتون همچین قابلیتی رو اضافه کنند . کمتر هم شاید کار کنند مخصوصا کارد استور