PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند Colocation

Milad-H
April 27th, 2014, 11:41
با سلام، نیازمند Colocation در اروپا و امریکا و یا کانادا
بوجه حدود 3 الی 5 میلیون تومان لطفا آفر های خود را ارسال فرماید

tizparvaz
April 27th, 2014, 14:07
سلام
بابت سخت افزتر به صورت نقدی و اجاره به شرط تملیک موجود داریم آفر های خوبی دارم اگر مایل هستید تماس بگیرید (با شما تماس گرفتم پاسخ ندادید)

هزینه یک یونیت 60$ و هر آی پی 70 سنت (برای تعداد بیش از 128 آی پی یک تخفیف کلی هم داده میشه) و هر ترابایت پهنای باند بر روی پورت 1 گیگ پریمیوم 3 دلار است .
بعد از 5 یونیت شامل تخفیف هزینه یونیت هم خواهید شد .

ourweb
April 27th, 2014, 14:31
سلام
بابت سخت افزتر به صورت نقدی و اجاره به شرط تملیک موجود داریم آفر های خوبی دارم اگر مایل هستید تماس بگیرید (با شما تماس گرفتم پاسخ ندادید)

هزینه یک یونیت 60$ و هر آی پی 70 سنت (برای تعداد بیش از 128 آی پی یک تخفیف کلی هم داده میشه) و هر ترابایت پهنای باند بر روی پورت 1 گیگ پریمیوم 3 دلار است .

با سلام ممنون میشم با من هم در ارتباط باشید و شرایط و سخت افزار های که میتونید ارائه بدید رو بفرستید برام ممنون...

Milad-H
April 27th, 2014, 14:39
سلام

با شماره دفترکار تماس بگیرید درخدمت هستم
03112121231