PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغغیر غیر دوست داشتی قالب cloob.com

Wool
April 26th, 2014, 03:38
19999

سایت کلوب فکر کنم الان بالای 5 ساله که قالبشو عوض نکرده منظورم قالب داخلیشه بیشتر .

امروز که رفتم توش دیدم داره از سبک فلت پیروی میکنه و قالب جذابی سوار کرده اما:

شبکه اجتماعی فیس بوک که قالب داخلوشو عوض کرد تو مقاله خوندم که کاربراش کم شدن - وقتی رفتم داخل سایت کلوب و یوزر ساختم و رفتم تویه پروفایل دیگران دور زدم دیدم خیلی ها از این تغییر ناراضی هستند حتی یکیشون یک عکس با فتوشاپ طراحی کردو نوشت که اگر کلوب دات کام قالبشو عوض نکنه عضویتشو قطع میکنه و میره و خیلی دلخور بود .

نکته واقعا دلگیر کننده : کلوب دات کام اطلا معلوم نیست با خودش چند چنده هر روز که میگذرد طیف رنگیه منو رو عوض میکنه اخرشم من نفهمیدم رنگ کلوب چیه؟
به نظره من قالب جدیدش خیلی لوسش کرده و اصلا بهش نمیاد و شاید تویه رتبش بدجور جنجال کنه و خراب کنه رتبشو .

در کل کلوب به نظره من سایت با سابقه ای هست اما یک برند نیست . سایت خیلی خوبیه و خودم افتخار میکنم اما میگم بهتر از اینم میشه و ...

راستشو بخواین موسسه صبا رو قبول ندارم اصلا - خودشو زرنگ فرض میکنه .
کلوپ رو از یک اسکریپت استفاده کردن بعد خودشون گسترش دادن - اپارات رو هم از یک اسکریپت استفاده کردن و خودشون دوباره گسترش دادن - تنها میهن بلاگو خریدن که میهن بلاگ از صفر نوشته بوده وگرنه قادر نبودن بازم از صفر بنویسن فکر کنم
اما علت اینکه میگم زرنگن اینه که سایت لنزور و سایت پرشین گیگو زدن و بعده اینکه تبلیغات وسیعی از لنزور کردن و دیدن موفق نشدن صداشو در نیوردنو تویه موسسه صبا اسم لنزرو به عنوان نمونه کار نزدن . پرشین گیو هم همینطور .
اگر حواستون باشه این موسسه صبا فقط داره خلا هارو پر میکنه و یعنی تکرار و بازم تکرار .
لنزور هم از یک اسکریپت استفاده میکنن و پرشین گیگ هم همینطور - تا دیدن الکسای لنزور داغونه (948) صداشو در نیوردن . البته پرشین گیگم رتبش خوبه (52) اما بازم حس کردن براشون افت کلاس داره اینم صداشو در نیاوردن .
در کل شکوری مقدم ادم موفقیه اما با این کارش اصلا دوسش ندارم و حس میکنم به زور میخواد خودشو موفق نشون بده . منم اگه 30 تا پروزه بزنم 2 تاش موفق بشه و صداشو در نیارما همه میگن مارک زاکر بیگ تویه ایرانه :78::78:

تنها شرکتی که کارش ردیفه تویه ایران شرکت بیانه واقعا عالیه کارشون ایشالله موفق باشنو هیچ وقت زمین نخورن چون تمام پروزه هاشونو از صفر دارن مینویسن .
اینو هم بگم به زودی دیگه محتاج یاهو نیستیم برای ایمیلش : hod.ir ببینید هنوز در حالت ازمایشیه ولی راه بیوفته خودم کلی ازش استفاده میکنم
در کل نظره من بود و هر کسیم یه نظری داره دیگه ;)

tikweb.ir
April 26th, 2014, 09:30
در مورد قالب کلوب و چیزای دیگه ترجیح میدم نظری ندم

blog.ir هم در مدت زمان خیلی کم تونست خودشو جزو سرویس های وبلاگدهی مطرح ایرانی قرار بده و واقعا هم تلاش کردن... که این قابل تحسینه

اما سرویس ایمیلی که گفتید ، فقط امیدوارم مثل بقیه سرویس دهنده های ایمیل ایرانی نباشه !
چون اکثرشون رو که تست کردم ، موقع عضویت ازت زندگی نامه ت رو میخان ! اخطار هم دادن که اگه اشتباه وارد کنی فلان میشه ...
و مشکلات دیگه ای مثل ارسال نشدن ایمیل و یا نرسیدن به دست طرف مقابل ، نرسیدن ایمیل طرف مقابل به دست ما ، اسپم شدن های الکی و مشکلات بسیار دیگه...