PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست پنل ارسال اس ام اس در یک محدوده

wikiphp
April 25th, 2014, 23:33
درود,دوستان عزیز یک پنل یا نرم افزار برای ارسال اس ام اس برای یک مکان میخوام,مثلا زمانی که وارد یک سالن شدن پیامک برای آنها ارسال بشه ! " دوستانی که فکر نمیکنن چنین چیزی هست,قبلا بود اما متاسفانه اسم شرکتش را فراموش کردم ,فقط میدانم در مازندران بود "

sharbazi
April 26th, 2014, 01:21
عزيز اين نرم افزار نيست
پنل هايی كه كامل باشه يه امكان دارن كه اگه خطی تو محدوده يه آنتن Bts قرار بگيره بهش پيام ميدن.

mehrshad13and11
April 26th, 2014, 04:11
نمایندگی سامانه پیام کوتاه به صورت مادام العمر (در سال های اتی هیچ گونه هزینه ای پرداخت نمیکنید)

فول امکانات به همراه 5 خط عمومی رند و 2خط اختصاصی 12 رقمی که با تخفیف ویژه فقط 100 هزار تومان به صورت مادم العمر (به مدت محدود)

قیمت خطوط هم پایین ترین قیمت ممکن از لینک زیر مشاهده کنید قیمت خطوط

تعرفه خطوط اختصاصی (http://ir-gostar.net/ta/K/index.html)

نمایندگی های مستقل بصورت دائمی واگذار شده و هیچ هزینه ای در سال های آتی اخذ نمی گردد

.( ایجاد نامحدود نماینده مشابه و کاربر به صورت رایگان )

پشتیبانی از تمامی اپراتور ها

1000-2000-3000-5000

خطوط عمومی زیر بر روی سامانه فعال میشود
100009
50002040
2000145
30002349
50002698
50002245

برخی از امکانات سامانه
-امکان ارسال بر اساس تفکیک جنسیت
- امکان ارسال از دکل های ایرانسل
- ارسال منطقه ای ایرانسل
-ارسال کد پستی
-ارسال منطقه ای کشوری
-نقشه کد پستی
- ارسال مشاغل
ارسال mms
بقیه امکانات را در دمو مشاهده فرمایید
--------------------------------------------------------
دموی سامانه
SMS Panel - v1.01 (http://sms.ir-gostar.net/)
یوزر و رمز
demo
---------------------------------------------------------------
ادرس سایت

برای سفارش بر روی لینک زیر کلیک کنید

پرتال مشتریان سامانه پیامک ایران گستر - سبد خرید (http://ir-gostar.net/clients/cart.php?gid=3)

با ما تماس بگیرید

پرتال مشتریان سامانه پیامک ایران گستر - ارسال تیکت پشتیبانی (http://ir-gostar.net/clients/submitticket.php)

سامانه پیام کوتاه : 500020401173
آیدی یاهو : mehrshad.dementor

wikiphp
April 26th, 2014, 09:59
نمایندگی سامانه پیام کوتاه به صورت مادام العمر (در سال های اتی هیچ گونه هزینه ای پرداخت نمیکنید)

آیدی یاهو : mehrshad.dementor

اسپم :) ,شما اول بخوان من چی نوشتم بد تبلیغات کنید !

موفق بشید!

- - - Updated - - -

عزيز اين نرم افزار نيست
پنل هايی كه كامل باشه يه امكان دارن كه اگه خطی تو محدوده يه آنتن Bts قرار بگيره بهش پيام ميدن.

عزیزجان در تاپیک اول گفتم ,هست چنین نرم افزاری یامیشه گفت شاید بود ,چون یادم هست قرار بود تهیه کنم که دیگه بیخیال شدم !شرکت هم در مازندران بود ! اگر اشتباه نکنم برای سال 89 فکر کنم بود!

اما بله چنین امکانی اگر روی اون پنل ها باشد هست ولی فکر کنم فقط برای ایرانسل هست ,درسته؟ یا همراه اول هم میشه؟ و اینکه تعداد ارسال باید خیلی بالا باشه !

ممنون و موفق باشید!

hrv
April 26th, 2014, 11:06
سلام بله هست البته نرم افزار +سخت افزار که برای گوشی های اطراف مثل آنتن عمل میکرد و بجای آنتن پیام میداد! هزینه پیامک هم نداشت اگر اشتباه نکنم
تو مایه های دستگاه های ارسال بلوتوث بود اما خیلی وقته خبری ازشون نیست (تو نمایشگاهها بود که وارد میشدید خوش آمد میگفت)
bts بدردتون نمیخوره چون 1- ایرانسله 2- اطلاعات انتن هر چند نیمروز بروز میشه 3- حجم ارسالی بالاست و در یک زمان به همگی ارسال میشه!4- تا شعاع چند کیلومتری کار میکنه!

netmelli
April 26th, 2014, 11:15
اسم شرکته دقیقا یادم نمیاد
ولی یک سرویس جدیدی بود که آورده بود
نمایشگاه الکامپ بود یا تلکامپ دقیقا یادم نیست
ولی دیگه یک سال و خورده ای هست که خدماتشون رو اصلا ندیدم جایی
فکر کنم بخاطر این مسئله بود که پیامک رو رایگان ارسال میکرد سیستم و یک ضرر مالی بود برای اپراتورها به هر ترتیب
ولی به هر حال الان یک سال و خورده ای هست که نمیدونم چی شده شرکتشون

موفق باشید

tatnet
April 26th, 2014, 13:49
آره من هم دنبالش هستم گوگل را هم سرچ کردم چیز خاصی پیدا نکردم اگر چیزی پیدا کردی اینجا خبر بده ما هم استفاده کنیم

moradbarghi
April 26th, 2014, 18:40
سلام استارتر دوست عزیز این امکان فقط در سخت افزار هست
و بلوتوث هست نه اس ام اس

samansystems
April 26th, 2014, 19:47
اسپم :) ,شما اول بخوان من چی نوشتم بد تبلیغات کنید !

موفق بشید!

- - - Updated - - -

عزیزجان در تاپیک اول گفتم ,هست چنین نرم افزاری یامیشه گفت شاید بود ,چون یادم هست قرار بود تهیه کنم که دیگه بیخیال شدم !شرکت هم در مازندران بود ! اگر اشتباه نکنم برای سال 89 فکر کنم بود!

اما بله چنین امکانی اگر روی اون پنل ها باشد هست ولی فکر کنم فقط برای ایرانسل هست ,درسته؟ یا همراه اول هم میشه؟ و اینکه تعداد ارسال باید خیلی بالا باشه !

ممنون و موفق باشید!

ارسال بلوتوث بوده چيزی که شما ديديد. نه اس ام اس
bts رو هم ما قرار داد داريم با ايرانسل ولی آنلاين نيست و بايد 48 ساعت قبل کارهاش انجام بشه. بعد هم در محدوده 1 سالن نيست و محدودش معمولا به وسعت يک محله هست.

wikiphp
April 26th, 2014, 22:27
سلام بله هست البته نرم افزار +سخت افزار که برای گوشی های اطراف مثل آنتن عمل میکرد و بجای آنتن پیام میداد! هزینه پیامک هم نداشت اگر اشتباه نکنم
تو مایه های دستگاه های ارسال بلوتوث بود اما خیلی وقته خبری ازشون نیست (تو نمایشگاهها بود که وارد میشدید خوش آمد میگفت)
bts بدردتون نمیخوره چون 1- ایرانسله 2- اطلاعات انتن هر چند نیمروز بروز میشه 3- حجم ارسالی بالاست و در یک زمان به همگی ارسال میشه!4- تا شعاع چند کیلومتری کار میکنه!

اسم شرکته دقیقا یادم نمیاد
ولی یک سرویس جدیدی بود که آورده بود
نمایشگاه الکامپ بود یا تلکامپ دقیقا یادم نیست
ولی دیگه یک سال و خورده ای هست که خدماتشون رو اصلا ندیدم جایی
فکر کنم بخاطر این مسئله بود که پیامک رو رایگان ارسال میکرد سیستم و یک ضرر مالی بود برای اپراتورها به هر ترتیب
ولی به هر حال الان یک سال و خورده ای هست که نمیدونم چی شده شرکتشون

موفق باشید

تشکر،بله درسته فکر کنم سخت افزار هم داشت و اینکه دقیقا همانند سیستم نمایشگاهی بود و مانند بلوتوث بانک ها ! خداکنه هنوز در حال ادامه فعالیت باشن....

- - - Updated - - -

آره من هم دنبالش هستم گوگل را هم سرچ کردم چیز خاصی پیدا نکردم اگر چیزی پیدا کردی اینجا خبر بده ما هم استفاده کنیم

بله حتما

- - - Updated - - -

سلام استارتر دوست عزیز این امکان فقط در سخت افزار هست
و بلوتوث هست نه اس ام اس

دوستان در بالا گفتن :) اس ام اس هم هست ،موفق باشید‌!!!

- - - Updated - - -

bts رو هم ما قرار داد داريم با ايرانسل ولی آنلاين نيست و بايد 48 ساعت قبل کارهاش انجام بشه. بعد هم در محدوده 1 سالن نيست و محدودش معمولا به وسعت يک محله هست.

پاسخ شما هم همانند دوست قبلی .....

موفق باشید !!!!

haftsepehr
April 27th, 2014, 00:36

حرف ایشون کاملا صحیح هست و این سرویس موجود می باشد اما تا جایی که بنده میدونم هیچ گزارش درست حسابی از ارسال ها داده نمیشه یعنی شماره های ارسالی هم در اختیار شما قرار نخواهد گرفت

netmelli
April 27th, 2014, 09:46
حرف ایشون کاملا صحیح هست و این سرویس موجود می باشد اما تا جایی که بنده میدونم هیچ گزارش درست حسابی از ارسال ها داده نمیشه یعنی شماره های ارسالی هم در اختیار شما قرار نخواهد گرفت

خبر
ارسال بلوتوث نبوده
چون برای گوشی ساده من هم پیامک اومد

ولی ارسال فلش انجام میدن این پیامک ها رو

i-host
April 27th, 2014, 12:46
خیلی جالبه
اگر کسی اطلاع داره از این قضیه به ما هم اطلاع بدین میخوایم

amood
April 27th, 2014, 13:22
درود,دوستان عزیز یک پنل یا نرم افزار برای ارسال اس ام اس برای یک مکان میخوام,مثلا زمانی که وارد یک سالن شدن پیامک برای آنها ارسال بشه ! " دوستانی که فکر نمیکنن چنین چیزی هست,قبلا بود اما متاسفانه اسم شرکتش را فراموش کردم ,فقط میدانم در مازندران بود "
بله اینامکانات رو داریم
پیامک آمود, بانک موبایل مشاغل, پنل اس ام اس, نمایندگی سامانه پیامک (http://www.amoodsms.com)
با تعرفه اس ام اس 75 تا 100 ریال :)
بانک اطلااتی کامل
0511_8449996

wikiphp
April 27th, 2014, 19:29
بله اینامکانات رو داریم
پیامک آمود, بانک موبایل مشاغل, پنل اس ام اس, نمایندگی سامانه پیامک (http://www.amoodsms.com)
با تعرفه اس ام اس 75 تا 100 ریال :)
بانک اطلااتی کامل
0511_8449996
متاسفانه ایشون فکر کنم اشتباه متوجه شدن منظور بنده را یا ....

این سرویس را نداشتن! موفق باشید

دوستان همچنان منتظریم

tatnet
April 29th, 2014, 23:07
پیدا نکردی خود من هم بد جوری دنبالش هستم وی اگه بشه چی میشه

amoodsms
April 30th, 2014, 10:01
حق با شماست
شرکت ما این امکان را ندارد.ولی تا انجا که بنده تحقیق نموده ام نیاز به دستگاه خاص مخابراتی است.برای مثال مخابرات این سرویس را در مشهد دارد که هر کس به شهر وارد می شود برایش یک پیام ارسال می شود .پس این مورد را در محدوده کوچکتر نیز می توان انجام داد