PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ** mizbansite رو برای میزبانی وب سایت تائید میکنید ؟؟

Homafar
April 25th, 2014, 13:34
سلام و خسته نباشید
بعد از 12 روز تحقیق در هاستینگ ها . میزبان سایت رو مورد بررزسی قرار دادیم .
میشه دوستانی که آشنایی دارند امر کنند میزبان سایت سرویس دهی اش به چه صورت هست ؟
با تشکر .

hostfire
April 25th, 2014, 13:50
سلام و خسته نباشید
بعد از 12 روز تحقیق در هاستینگ ها . میزبان سایت رو مورد بررزسی قرار دادیم .
میشه دوستانی که آشنایی دارند امر کنند میزبان سایت سرویس دهی اش به چه صورت هست ؟
با تشکر .

نزدیک به 1 سال کار کردم با میزبان سایت
تایید میشه ولی شما فقط یک ساله خرید کنید بغیر از ماه اول برای تست!
من نمیخوام بگم بده یا . . . ولی لایسنس سی پنلشون نابود شده بود زما ما تو ماه میلادی 17 یا 18 ام حول هوش همین مواقع لایسنس از کار میوفتاد وقتی تیکت میزدی تا موقعی که مشکل رفع نشده بود جواب نمیدادن وقتی رفع شده بود جواب میدادن آقا مشکلی نیست که سایت بالاست و زیر بار این مسئله نمیرفتن و اینکه هربار یه دلیل داشتن!

ولی آپتایم ، پینگ پاین کلا هاست خوبی ارائه میدن ولی پشتیبانیش دلخواه نیست من ازون خانومی که نشسته اون پشت راضی نبودم :) ولی پیشنهادم اینه 100% خرید کنید پشیمون نمیشید

glxx
April 25th, 2014, 13:51
تاپیک های فروش فرد مورد نظر نگاه کنین بهتر به نتیجه می رسید

Homafar
April 25th, 2014, 13:54
نزدیک به 1 سال کار کردم با میزبان سایت
تایید میشه ولی شما فقط یک ساله خرید کنید بغیر از ماه اول برای تست!
من نمیخوام بگم بده یا . . . ولی لایسنس سی پنلشون نابود شده بود زما ما تو ماه میلادی 17 یا 18 ام حول هوش همین مواقع لایسنس از کار میوفتاد وقتی تیکت میزدی تا موقعی که مشکل رفع نشده بود جواب نمیدادن وقتی رفع شده بود جواب میدادن آقا مشکلی نیست که سایت بالاست و زیر بار این مسئله نمیرفتن و اینکه هربار یه دلیل داشتن!

ولی آپتایم ، پینگ پاین کلا هاست خوبی ارائه میدن ولی پشتیبانیش دلخواه نیست من ازون خانومی که نشسته اون پشت راضی نبودم :) ولی پیشنهادم اینه 100% خرید کنید پشیمون نمیشید

خیلی ممنونم از پاسخی که دادی شما .

یعنی از بعد پشتیبانی ضعیف هستند و مشکلی بیاد ترمیم نمی کنند ؟؟

- - - Updated - - -

تاپیک های فروش فرد مورد نظر نگاه کنین بهتر به نتیجه می رسید

دیدم تایپیک های فروش ایشون رو ولی در مورد کیفیت و کمیت کسی توضیح خاصی نداده بود .

hostfire
April 25th, 2014, 14:07
خیلی ممنونم از پاسخی که دادی شما .

یعنی از بعد پشتیبانی ضعیف هستند و مشکلی بیاد ترمیم نمی کنند ؟؟

مشکلی برای شما پیش نمیاد به هیچ وجه
پیش هم بیاد پشتیبانی جواب گوست حتی ایرادات cms شمارو هم رفع میکنن بعضی مواقع ولی این لاسنسشون گیر بود برای ما

Ramin
April 25th, 2014, 14:18
هر گونه تائید فروشنده در انجمن غیر مجاز می باشد !
لطفا قوانین را مطالعه فرمائید !