PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات من از دنیای سرور ها

alfa200
April 24th, 2014, 03:31
سلام - من تویه انجمن رفتم و کلی چرخ زدمو اینارو فهمیدم اگه جایی رو بد فهمیدم تذکر بدید بهم .

اول باید دیتا سنتر مناسب انتخاب کنیم - سپس باید یک سرور اختصاصی بخریم - بعدش باید از سرور اختصاصی vps تولید کنید - سپس میتونیم از vps هاست تولید کنیم . درسته؟

بهترین دیتاسنتر برای یک میزبان وب چه در زمبنه ارئه هاستینگ و چه در زمبنه ارائه سرور اختصاصی و vps چیست؟؟؟؟؟ ب علت و توضیح مختصر

بعد اینکه از دیتا سنتر مناسب سرور اختصاصی خریدیم باید چه مراحلی رو طی کنیم تا vps تولید کنیم از سرور اختصاصیمون؟؟؟ منظورم اینه که چه برنامه هایی باید رویه سرور اختصاصیمون نصب کنیم؟

بعد اینکه vps رو ساختیم باید روش دایرکت ادمین یا سی پنل نصب کنیم درسته ؟؟؟؟

aligoli
April 24th, 2014, 05:42
سلام - من تویه انجمن رفتم و کلی چرخ زدمو اینارو فهمیدم اگه جایی رو بد فهمیدم تذکر بدید بهم .

اول باید دیتا سنتر مناسب انتخاب کنیم - سپس باید یک سرور اختصاصی بخریم - بعدش باید از سرور اختصاصی vps تولید کنید - سپس میتونیم از vps هاست تولید کنیم . درسته؟

بهترین دیتاسنتر برای یک میزبان وب چه در زمبنه ارئه هاستینگ و چه در زمبنه ارائه سرور اختصاصی و vps چیست؟؟؟؟؟ ب علت و توضیح مختصر

بعد اینکه از دیتا سنتر مناسب سرور اختصاصی خریدیم باید چه مراحلی رو طی کنیم تا vps تولید کنیم از سرور اختصاصیمون؟؟؟ منظورم اینه که چه برنامه هایی باید رویه سرور اختصاصیمون نصب کنیم؟

بله، اما شما می توانید مستقیم از سرویس دهنده های ایرانی و یا دیتاسنتر ها، یک سرور مجازی یا همان VPS خریداری نمایید و از همان برای ارایه هاست استفاده کنید. (دیگر نیاز نیست سرور اختصاصی خریداری کنید که هزینه ...)
دیتاسنترهای بسیاری در جهان فعال هستند و این مورد سلیقه ای هست.
روی سرور اختصاصی درخواست نصب vmware می دهید و هنگامی که سرور اختصاصی را تحویل گرفتید به آن وارد می شوید، به راحتی می توانید سرور مجازی را ایجاد نمایید.
بعد از اینکه سرور مجازی را ایجاد نمودید، به سیستم عامل مورد نظر آی.پی می دهید. بعد از آی.پی دادن به سیستم عامل، به SSH لاگین می شوید و از طریق آن هر کنترل پنلی که مد نظر دارید نصب می نمایید.

imostafa
February 9th, 2015, 14:48

آموزش قرار میدم برای دیگر دوستان
ميزباني هاست چيست؟ - Web Sharing (http://www.websharing.in/%D9%85%D9%8A%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%8A-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DA%86%D9%8A%D8%B3%D8%AA%D8%9F/)
خرید هاست (http://hosting-live.com)

farhadhelix
February 9th, 2015, 15:19
برنامه های مجازی سازی مانند یک سیستم عامل بر روی سرور شما نصب میشود.و سپس میتوانید با استفاده از آن شروع به مجازی سازی کنید.
مجازی سازها وابسته به سیستم عامل های دیگری نیستند و خود یک سیستم عامل هستند.

clack
February 9th, 2015, 16:17

سلام دوست عزیز .

نظر شخصی بنده :

1) بهترین دیتاسنتر هاستینگ =
بهترین دیتاسنتر داخلی برای این کار : افرانت
بهترین دیتاسنتر داخلی برای این کار : آلمان

2) آموزش ساخت vps =
توی انجمن و خارج انجمن زیاد هست .
با توجه به مجازی ساز فرق داره آموزشش .
میتونی راحت ویدئو ها رو دانلود کنی و همزمان باهاش روی سرور خودت سرور مجازی اوکی کنی .

3) بعد خرید سرور اختصاصی چه کنیم =
باید مجازی ساز نصب کنید .
مجازی ساز های پر طرفدار تر : vmware و kvm
هر کدوم مزایا ی مخصوص به خودش رو داره .

4) بعد ساخت vps =
شما هرکاری عشقت میکشه میتونی انجام بدی .
اگر برای هاستینگ میخوای خوب سرور برای هاستینگ کانفیگ میکنی :
نصب cpanle ... نصب csf و موارد امنیتی ... ماژول های مورد نیاز ...

yourhosting
February 9th, 2015, 16:29
تاریخ تاپیک رو نگاه کنید!
April 24th, 2014, 02:31 AM