PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قوانین بعضی شرکت ها

C2NMd
April 23rd, 2014, 22:23
با سلام
بنده سروری خریدم ولی متوجه شدم که بدردم نمیخوره و طبق گفته فروشنده تا 3 روز می توستم مبلغم رو پس بگیرم اما جالا پس نمیده ولی اسرار داره که از کارت شناسایی و کار ملی عکس بگیرم و بفرستم بهش
ایا این درسته ؟؟؟ چطور میتونم قوانینی که خودش نقض میکنه رو پیگیری کنم ؟

xaep
April 23rd, 2014, 22:27
بهیچ وجه این کارو نکنین. با پلیس فتا در میون بزارید هر چند که رسیدگی نمیکنند :|

viva
April 23rd, 2014, 22:34
آدرس سایت فروشنده بگذارید

glxx
April 23rd, 2014, 22:39
حق دریافت اسکن مدارک رو ندارند ولی مگر در قوانین ذکر شده باشد قبول کرده باشید
در بعضی شرکت ها با ذکر دلیل موجه و یا با شرایط قوانین قابل برگشت می باشد
رسیدگی می شود در فتا با مدارک و مستندات

dark_7qe
April 23rd, 2014, 22:56
سلام از انجایی که پنهان کاری نداریم
این اقا از ما خرید کرده (پنل ریبوت رو با پنل ریلود سیستم عامل اشتباه گرفتن ما هم بدهکار شدیم) قبول کردیم که برگشت بزنیم هزینه رو با اینکه ایشون از ما ابرو ریزی کردن مدارک موجود رو ارائه کردیم و مدیران عزیز تصمیم بر بن اکانت ایشون گرفتن چون صد درصد حق با ماست
ایشون اومدن با اسم abc تو سایت و یه کدپستی و شماره و ایمیل جعلی ثبت نام کردن الان درخواست پی بک دارند
ایشون به شدت مشکوک هستن و از ارائه مدارک خودداری می کنند ما از کجا بدونیم که حساب هک شده نیست و فردا با پلیس فتا مواجه نشیم؟؟
بنده علی رحمانی مدیرعامل شرکت پرتو داده امن هستم در صورتی که مشکلی ندارند مدارک ارائه بدند پول برگشت می خوره
ایشون فکر کردن خیلی زرنگ هستن حتی با ای پی المان (هتزنر)لاگین می کنن به سایت ما
هیچ هویتی از ایشون در دسترس نیست که مطمئن باشیم مشکلی ندارند و پی بک بدیم
هرگونه بی احترامی و خراب کردن وجه شرکت ما با برخورد شدید مواجه خواهد شد
جناب نصرابادی مدیر محترم هم کاملا در جریان هستن
اگه تمایل ندارید به این صورت هزینه تون رو دریافت کنید
از طریق مراجع قانونی اقدام کنید پاسخگو خواهیم بود همون طور هم که در تیکت گفته شد

C2NMd
April 23rd, 2014, 23:46
آدرس سایت فروشنده بگذارید

بفرما ایشون خودشون در نهایت پست زدن. ملاحضه کنید. به من تهمت میزنه که کارت خودم نیست . خوب اگه کارت خودم نیست مگه مرض دارم که پول رو برگشت بزنم به کارت یکی دیگه ؟؟
و اصلا به هر دلیلی ایشون به چه حقی و چه قانونی تصمیم گرفتن که بنده رو احراز هویت کنن مگه مامور دولت هستن ایشون ؟؟؟ از کجا اجازه این کارو دارن
مگه شماها تو هر سایتی عضو میشی و خرید میکنی اسم واقعی میزاری ؟؟؟ و اگه نزاری خلاف کردی ؟؟؟:-s
ببخشیدا ولی فکر میکنم حرفایی که میزنن یه مشت چرت و پرته که اصلا ربطی به ای پی نداره.
بر فرض محال به یه ای پی دیگه بیام یعنی من کلاه بردارم ؟
هر کی میخواد بیشتر با ایشون اشنا بشه و طفره هایی که میره تا پول رو برگشت نزنه، پیام خصوصی بده تا در جریان قرار بدم
بنده به دلیل اینکه نظم انجمن رو به هم نزنم بحث رو با ایشون ادامه نمیدم. چون موضوع تاپیک من مشخصه
و اگه از مدیران صلاح بدونن پست بنده و ایشون رو پاک کنن

- - - Updated - - -

دوستان عزیز ایا میتونم مراجع قانونی اقدام کنم چطور ؟

i-whost
April 23rd, 2014, 23:55
بفرما ایشون خودشون در نهایت پست زدن. ملاحضه کنید. به من تهمت میزنه که کارت خودم نیست . خوب اگه کارت خودم نیست مگه مرض دارم که پول رو برگشت بزنم به کارت یکی دیگه ؟؟
و اصلا به هر دلیلی ایشون به چه حقی و چه قانونی تصمیم گرفتن که بنده رو احراز هویت کنن مگه مامور دولت هستن ایشون ؟؟؟ از کجا اجازه این کارو دارن
مگه شماها تو هر سایتی عضو میشی و خرید میکنی اسم واقعی میزاری ؟؟؟ و اگه نزاری خلاف کردی ؟؟؟:-s
ببخشیدا ولی فکر میکنم حرفایی که میزنن یه مشت چرت و پرته که اصلا ربطی به ای پی نداره.
بر فرض محال به یه ای پی دیگه بیام یعنی من کلاه بردارم ؟
هر کی میخواد بیشتر با ایشون اشنا بشه و طفره هایی که میره تا پول رو برگشت نزنه، پیام خصوصی بده تا در جریان قرار بدم
بنده به دلیل اینکه نظم انجمن رو به هم نزنم بحث رو با ایشون ادامه نمیدم. چون موضوع تاپیک من مشخصه
و اگه از مدیران صلاح بدونن پست بنده و ایشون رو پاک کنن

- - - Updated - - -

دوستان عزیز ایا میتونم مراجع قانونی اقدام کنم چطور ؟

وظیفه شما ثبت نام با اطلاعات حقیقی است و ارسال هر مدرک مورد نیاز جهت تایید هویت شما ، البته اینجا ایران هست و اغلب کاربرانی که از خدمات مجازی استفاده می کنند مانند شما هستند

همان مراجع قانونی اولین قانونی که به شرکت فعال در فضای مجازی ابلاغ می کنند تایید هویت مشترکینشان هست.

حق دریافت اسکن مدارک رو ندارند ولی مگر در قوانین ذکر شده باشد قبول کرده باشید
در بعضی شرکت ها با ذکر دلیل موجه و یا با شرایط قوانین قابل برگشت می باشد
رسیدگی می شود در فتا با مدارک و مستندات

پلیس فتا اولین دستوری که به شرکت فعال در فضا مجازی می دهد دریافت کد ملی و مشخصات کامل فردی است.

kourosh_it
April 24th, 2014, 00:00
اگر در قوانین ذکر شده باشه در سایتشون که حق با ایشونه !
فرق داره برخی از سایت ها 24 ساعت بازگشت هزینه ها دارن برخی ها هم 7 روز !
باید قبل خرید یک سرویس همیشه قوانین اون میزبان رو خوند!
الانم یه مطالعه ای بکنید

meysam021
April 24th, 2014, 00:11
درصورتی که اطلاعات درج شده در سایت مورد قبول هاستینگ نباشند و مشخصاتی مثل کد پستی 1234567890 و نام هایی مثل abc استفاده کنید ، سرویس دهنده طبق قوانینی که گذاشته حق داره مدارک اصلی رو از شما بخواهد و شما اگر روی عکس موضوع رو درج کنید مشکلی پیش نخواهد آمد.
پیشنهاد بنده استفاده از مشخصات واقعی هستش ، همکاران اکثرا قابل اعتماد هستند.

mojtaba.ghadri
April 24th, 2014, 00:15
تمامی شرکت های ارائه کننده هاست و میزبانی وب و کلا خدمات اینترنتی باید از کاربران خود مشخصات کامل به همراه کد ملی دریافت کنند.

چه تویه قوانین شون باشه چه نباشه ...

اگه ۱ درصد حق با شما هستش , بفرمایید پلیس فتا شکایت کنید , همونجا اول مشخصات کاملتون رو برای شکایت می خواند.

این تفره رفتن شما از ارائه مشخصات , معلوم میکنه که شما یه ریگی به کفشت هست.