PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ثبت شرکت سهامی خاص

Shc
April 23rd, 2014, 21:57
با سلام
من قصد ثبت یک شرکت سهامی خاص دارم.چند مشکل و سوال بوجود آمده که ممنون میشوم دوستانی که تجربه دارند راهنمایی نمایند:
1- یک اسم محلی هست(البته تمدنی پشتش هست) که قصد ثبتش رو داریم که ارائه دادیم به ثبت اسناد.پاسخ استعلام"معنی بیگانه" بود.اداره ثبت با اینکه میدونست نام محلی هست ولی چون پاسخ استعلامات از تهران میاد گفت مدرک بیار اسکن و پیوست کنم برات.آوردم براشون ولی باز جواب اومد از فرهگستان زبان و ادب فارسی استعلام گردد.خود اداره ثبت گفت استعلام نمیکنیم.گفت برو اداره ارشاد.اداره ارشاد گفت ما قبول داریم ایرانیه و مشکلی نیست، فقط نامه از اداره ثبت اسناد بیار تا مکتوب جواب بدیم.دوباره پاسمون دادند اداره ثبت.اداره ثبت گفت نامه برای این کار نمیدیم.
حالا موندم دقیقا راه حل قانونی چیه تا طبق قانون این اسم رو ثبت کنم.

2- یک شرکت حتما مکان فیزیکی میخواد؟( زیاد بحث شده،ولی جواب دقیق تا به الان بین جستجوهایی که انجام شده من نرسیدم)

3- بعد از نامه سوءپیشینه و تکمیل اساسنامه،اظهارنامه،صورتجل سه و مجمع موسسین و البته بانک چه کارهای دیگری باید انجام داد.چه هزینه های دیگری باید صرف کرد؟

4- روزنامه چه شرایطی باید داشته باشه و هزینه ها؟

پیشاپیش ممنون

Shc
April 25th, 2014, 01:03
واقعا کسی نیست پاسخ بده؟