PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی جهت انتخاب سیستم

Amir.Mansoury
May 25th, 2010, 15:40
سلام دوستان.من یک راهنمایی از شما میخوام.
شرکت داره کاراش میشه و آرم رسمی برای پاتریس هاست طراحی شده و ما میخواهیم کلا سیستم سایت را عوض کنیم.ولی گیر کردم.

پاتریس هاست دارای 3 بخشه:
1-سایت اصلی
2-whmcs
3-فروم

=======================
ما میخواهیم سایت را تغیرر دهیم. آیا شما اصلا سیستم معرفی میکنید یا سایت استاتیک؟
====
من میخواهم توی سایت اصلی این امکانات باشه:
اول از همه ایمن باشه
گرافیک زیبا و کاربر پسند
استفاده از تکنیکهای seo
استفاده از Ajax
اسفاده از قالب CSS
نمایش آمار سایت
نمایش آمار انجمن
آخرین ارسالهای انجمن
نمایش فنی سرورها
و .........

اما آخرین ارسالهای انجمن و اخبار سایت که با whmcs میدم را باید حتما داشته.

=====================
من خودم تنها از 3 سیستم واقعا لذت برم.
ایران هاست
پارس دیتا
میهن نیک.

اگر دوستان لطف کلا در ایران زمینه یک راهنمایی کوچولو کنن ممنون میشم.

بیشتر دوست شمای کلی آن مثله ایران هاست باشه. ولی پرتال اونها اختصاصی است و هزینه اش هم سنگینه.

فعلا یک چیز شیک میخواهیم تا چند سالی جواب بده بعدا ما هم یک پرتال مثله ایران هاست راه اندازی میکنیم یا نسخه فعلی را خریداری میکنیم.

با تشکر
امیر منصوری

---------- Post added at 03:40 PM ---------- Previous post was at 03:38 PM ----------

در ضمن:
سایت توی گوگل رنک خوبی داره و همیشه توی نتایج ما رتبه خوبی داریم.چون سایت فعلی چند سالی قدمت دارد.اما مشکلی که دارم اینه که اگر سایت عوض شد ، روی رنک ما تاثیر میذاره؟

رنک فعلی فکر کنم 2 باشه.

دوستان کسی کمک کنه ممنون میشم

نمیدونم چرا کسی نظری نمیده . آیا سوال من بده؟

khudeman
June 14th, 2010, 01:32
حالا که کسی جوای نمیده این نخودی عرض کند که به نظر بنده ظاهر فعلی سایت شما (که گویا استاتیک است) خیلی زیبا و شکیل است. خیلی شکیلتر از ایران هاست. با توجه به اینکه داده های خوبی در گوگل هم دارید شاید بهتر باشه که دست به شکل فعلی نزنید و فقط مقداری اصلاحش کنید. مخصوصا ترکیب رنگ های سفید با آن آبی که در سایدبار دارید خیلی زیبا هستند.

TukaNet
June 14th, 2010, 01:59
از جوملا + whmcs میتونید استفاده کنید
با استفاده از جوملا هم سئو رو در دست دارید هم از jQurey و Mootool میشه استفاده کرد
برای ارتباط جوملا با فروم هم که فکر نکنم مشکلی باشه ... با همه فروم ها سازگار هست

Kambiz
June 14th, 2010, 12:59
با استفاده از جوملا هم سئو رو در دست دارید هم از jQurey و Mootool میشه استفاده کرد
برای ارتباط جوملا با فروم هم که فکر نکنم مشکلی باشه ... با همه فروم ها سازگار هست

تو سر جوملا هستی یا ورد پرس :دی ؟
یک روز طرف اینو می گیری یک رو ز طرف اون یکی
الانم که می گی جوملا :دی

Amir.Mansoury
June 15th, 2010, 22:09
راستش من خودم با وردپرس بیشتر کنار میام تا جوملا.
جوملا پیچیده است.

ولی توی این موندم. اگر سایت را هوض کنم در رنگ من و داده هایی که لان دارم در گوگل تاثیر داره؟

چون آمارم در گوگل خوبه

HematYar
June 16th, 2010, 03:29
راستش من خودم با وردپرس بیشتر کنار میام تا جوملا.
جوملا پیچیده است.

ولی توی این موندم. اگر سایت را هوض کنم در رنگ من و داده هایی که لان دارم در گوگل تاثیر داره؟

چون آمارم در گوگل خوبه

نه انچنانی که فکرشو میکنی ولی خب بی تاثیر هم نیست . من وردپرس رو پیشنهاد میدم . هم سئو خوبی داره هم هر امکاناتی که ازش بخواید رو در اختیارتون قرار میده ( البته در بحث هاستینگ ) برای فروهم bbpress میتونه کفایت کنه یا در نهایت SMF

Amir.Mansoury
June 16th, 2010, 13:54
نه انچنانی که فکرشو میکنی ولی خب بی تاثیر هم نیست . من وردپرس رو پیشنهاد میدم . هم سئو خوبی داره هم هر امکاناتی که ازش بخواید رو در اختیارتون قرار میده ( البته در بحث هاستینگ ) برای فروهم bbpress میتونه کفایت کنه یا در نهایت smf

همشهری گرامی از شما سپاسگذارم>:d<. ولی فروم دیگه نصب شده. امکانات سایت و بسترهای آن دیگه آماده شده. فقط سایت اصلی باید به نظر من تغییر کنه. چون داریم شرکت میشیم و رسمی. آرم جدید و این حرفها.

خلاصه کلاس کاری و ... منظورمو متوجه میشید که.

سایت هاستینگ یکی از زیر مجموعه های شرکت است.

kingoftehran
June 20th, 2010, 10:25
با سلام
دوست گرامی سایت هایی که نام بردی از آخرین تکنولوژی وب 2 استفاده کردند و کاملا به صورت شخصی در جهت اهداف همون سازمان ایجاد شدند اگر همچین چیزی می خواهی باید خودت طراحی کنی .درسته که که میهن نیک رنکش 6 هست ولی در جستجو لغات هاست رنک بالایی نداره ولی مثلا سایت پارمیس هاست با توجه به اینکه رنکش 2 هست تو صفحه اول هاست هست و امتیاز seo در domaintools را 100% گرفته در کل اکر ajax زیاد کار کنی باید قید گوگل را بزنی.

amiri113
June 20th, 2010, 10:41
آقای منصوری با توجه به اينکه شما يک مورد اختصاصی ميخواين ميتونيم از ترکيب سما سی آر ام و مواردی که شما ميخواين سايت اختصاصی رو به شما تحويل بديم.
در صورت تمايل ميتونيم در اين رابطه صحبت کنيم.

با تشکر
علی امیری

Amir.Mansoury
June 20th, 2010, 12:11
مرسی دوستان بابت پاسخ. من فکر کنم باید برم روی وردپرس. اما سوالی که برای من پیش اومده اینه که آیا با تغییر سیستم،رنک من در گوگل تغییر میکنه؟
چون الان رنک من 2 است و سئو سایت خوبه و توی سرچ رتبه خوبی دارم.

Rezash
June 20th, 2010, 12:57
مرسی دوستان بابت پاسخ. من فکر کنم باید برم روی وردپرس. اما سوالی که برای من پیش اومده اینه که آیا با تغییر سیستم،رنک من در گوگل تغییر میکنه؟
چون الان رنک من 2 است و سئو سایت خوبه و توی سرچ رتبه خوبی دارم.

خب بي تاثير نيست...اگه لينك ها عوض بشه ، تا مدتي كاربراني كه از گوگل ميان به not found بر مي خوره تا گوگل بياد و دوباره ايندكس كنه...
ميتونيد با htaccess براي لينك هاي قبلي redirect بزنيد روي لينك هاي جديد تا كمترين تاثير رو داشته باشه...

shahr9
September 21st, 2010, 11:37
دوست عزيز من پيشنهاد ميكنم سيستمي داشته باشيد كه
html باشه يا قسمتيش html باشه
بايد فكر كنيد كه كاربر سايت شما اولين بار است وارد اينترنت ميشود
ضمنا يه كمك تجربي و بدون علم ......:113:

شما از علامت هاي كپي رايت و امثالهم استفاده كنيد نمي دونم چرا ولي من يه سايتي داشتم همه سيستم ها رو سوار شد ولي اصلا تو گوگل بالا نمي آمد مگر با سرچ نام كامل دامنه و ...
ولي الان كه صفحه اول سايتما يك لينك به يك سايت ديگه است و يه علامت كپي رايت وقتي نام فارسي رو سرچ ميكنيم ... گوگل منفجر ميشه
...

bootable
September 21st, 2010, 12:47
پینهاد من روی سیستم جولاست به چند علت:
1ـ یه ماژول مخصوص واسه اتصال به WHMCS داره به اسم jwhmcs
2ـ رابط با تقریبا تمامی فروم ها رو داره
3ـ از سیستم فوق العاده قوی واسه SEO استفاده می کنه (بعد از نصب سیستم باید پلاگین ها و ماژول های مربوطه رو نصب کنید)
4ـ از ظاهر بهتری واسش می تونید استفاده کنید (سایت های زیادی واسه طراحی قالب های جولا پیدا میشه)
5ـ راحتی خاص و امنیت بسیار بالایی داره

mdf092
September 21st, 2010, 13:15
جوملا پیچیده هست اما خب امکانات زیادی هم داره
وردپرس ساده تر هست و کدنویسی توش کمی سختره و خوش کد نیست ام توی جوملا هرجا هم که کم بیارید میتونید کدش رو بزنید

برای رنک گوگل هم کافیه یه Routing table ایجاد کنید

kingoftehran
September 21st, 2010, 14:23
با سلام
خوب ابتدای تغییر کمی مشکل پیدا می کنی ولی اگر خوب کار کنی دوباره زود بالا می آیی

mrtteam
September 21st, 2010, 21:45
با سلام خدمت شما دوستان عزیز البته با اجازه صاحب تاپیک منم دچار یه سردرگمی شدم حسابی ...

بنده بعد از حدود 3 سال میشه گفت با کم زیادش میخوام فروش هاست و ... به صورت عمومی نسبتا اغاز کنم تا الانش من مشتری مخصوص خودم دارم و تا الان با این نسبتا زشتی که هستش هم گاهی اوقات مشتری میاد ولی همشون به نحوی با ایدی من تماس میگیرند و از اون طریق به من یا به همکارانم میدن و هر کاری میکنیم که کاربرا عادت بکنند که توسط حداقل یه فرم سفارش و در خواست بدند هیچ کدوم متاسفانه همکاری نمیکنند حالا بنده بین دو راهی گیر کردم که برم سیستم مثل whmcs خریداری کنم یا فعلا از طریق یه فرم نسبتا کامل سفارشات گرفته بشه و فقط یه سیستم تیکت راه اندازی کنم و نسبت به حرف دوستمون که گفته بودن از چندتا سایت خوششون میاد من با همشون موافقم به جز ایران هاست که حسابی مشتری سردر گم میشه و به جای اون سیستم سایت پویاسازن جایگزین میکنم که واقعا قشنگ کار شده و تحت هر شرایطی کاربر میتونه باهاش راحت کار کنه ...

در هر حال ممنون میشم دوستان منم راهنمایی کنند چون حسابی گیج شدم ( البته ما چون شرکت هستیم میتونم پرداخت انلاین بگیرم که اونم باز موندم که بگیرم یا نگیرم چون من خیلی با مشتری برخورد داشتم که رمز دوم که احتیاج به خرید اینترنتی هست ندارن و مجبور باید برن به حساب بریزن )

مو فق و پیروز باشید ...

persianwhois
September 21st, 2010, 23:04

نظر بنده هم همین هست.

mamali5
September 23rd, 2010, 15:26
فقط حواستون باشه از آدونیس استفاده نکنین!!!
دلیل هم خواستین بگین که خدمتتون بگم
در مورد رنک هم باید بگم رنک شما پایین نمیاد ولی بازدیدتون واسه مدتی پایین میاد که به زودی خوب میشه