PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سود بانکی؟!؟ شرکت کنید لطفا!

hamedmj
April 22nd, 2014, 15:36
سلام
دوستان این سودهای بانکی که میزنن مثلا 22 درصد، ماهانه هست؟!؟

مثلا با 100 میلیون چقدر سود ماهانه میدن؟!؟

hamid.soltani92
April 22nd, 2014, 15:46
سلام.
خیر سالانه هست.
برای ۱۰۰ میلیون تومن سالانه ۲۲ میلیون تومن سود میدن.میشه ماهی ۱ میلیون و ۸۳۰ هزار تومن.

dark_7qe
April 22nd, 2014, 15:47
سالیانه هستش.اگه 22 درصد ماهیانه باشه در سال میشه 264 درصد!!!خب مگه بی کاریم بریم کار کنیم پول رو میزاریم بانک سود می خوریم
نمیدونم دانشگاه رفتید یا نه اما من it می خونم یه درسی داریم به اسم اقتصاد مهندسی در مورد سود بانکی صحبت می کنه که چقدر احمقانه هستش
طبق گفته دولت سالیانه 30 درصد تورم داریم(که بیشتر از این هستش) حالا شما اگه پولتون رو 5 ساله بزارید بانک بهتون 22.75 درصد سالیانه پول میده
:دی
دقیقا نصف ارزش پولی رو که دارید سالیانه از دست میدید رو بانک بهتون پرداخت می کنه

hamedmj
April 22nd, 2014, 16:04
من تا حالا دنبال سود نبودم. دیدم هی میگن 25 درصد سودماهامنه، هنگ کردم
تشکر دوستان

hamid.soltani92
April 22nd, 2014, 16:13
من تا حالا دنبال سود نبودم. دیدم هی میگن 25 درصد سودماهامنه، هنگ کردم
تشکر دوستان
منظور از ۲۵ درصد سود ماهانه اینه که میتونید هر ماه،سود مربوط به اون ماه رو که در واقع یک دوازدهم اون ۲۵ درصد هست رو برداشت کنید.

reza115
April 22nd, 2014, 16:20
سلام

کلا بلند مدت توصیه نمیشه به دلایلی که بالا ذکرشد ولی خوب اگر مقداری پول همیشه تو دستتونه می تونید بزارین روزشمار که هر موقع خواستین در میارین و خرج می کنید

البته از نظر شرعی حرام هست ولی اینا اومدن یه تبصره گذاشتن !

میگن علی الحساب x درصد میدیم و در آینده بیشتر میشه

مقدار سودی که میدن برای 1 سال هست
برای 1 روز بخواین حساب کنید : x/12/30

| KVM - SERVER |
April 22nd, 2014, 16:26
اگر دنبال سود هستید ، داخل بازار پخش کنید.
حداقل نرخ داخل بازار صدی چهل هست.