PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرکت سخت افزاری

RT72
May 25th, 2010, 12:39
سلام
دوستان به نظر شما شرکت های سخت افزاری درآمد خوبی داره ؟
آیا ارزش داره واردش شد ؟
ممنون!

tar.gz
May 25th, 2010, 18:02
بستگی داره که شرایط چطور باشه. اگه در شهرتون فروشنده زیاده که کارتون سخت میشه. باید بتونید عواملی رو در نظر داشته باشید که بتونید باهاشون رقابت کنید. مثلا اگه بودجه مناسب داشته باشید و نمایندگی یک برند رو در شهرتون بگیرید مطمئنا خیلی پیشرفت میکنید. اطلاعاتتون هم همیشه بروز باشه و صداقت و .... هزارتا خصوصیت دیگه ;)

RT72
May 25th, 2010, 19:23
شرکت های دیگه زیادن
اما این دلیل نمیشه که دیگه کسی وارد این کار نشه
قکر کنم اگه کسی علاقه. بودجه و پشت کار داشته باشه حتما موفقیت میشه !
ممنون میشم دوستان راهنمای کنن کسانی که تو این کار هستن !

mr.he3am
May 25th, 2010, 19:36
هم علاقه + کیفیت + تبلیغات خوب میتونه موثر باشه

وست دیتا ارائه دهنده خدمات حرفه ای میزبانی وب با پرداخت آنلاین | شماره ثبت :‌22864 (http://www.vastdata.net)

TukaNet
May 25th, 2010, 22:25
توی کار سخت افزار چند چیز خیلی مهم هستن

1 - اطلاعاتت کامل و به روز باشه
2 - با همه روابط خوبی داشته باشی
3 - روی کارت هزینه کنی و مدرن باشی
4 - هیچ موقع سر مشتری کلاه نذاری
5 - جنس خوب و پدر مادر دار بدی دست ملت
6 - مایه داشته باشی تُپُل ... :دی
7 - سعی کنی زیاد سطح کیفی کار نیاد پاییین
8 - ... و و و و

RT72
May 26th, 2010, 16:57
توی کار سخت افزار چند چیز خیلی مهم هستن

1 - اطلاعاتت کامل و به روز باشه
2 - با همه روابط خوبی داشته باشی
3 - روی کارت هزینه کنی و مدرن باشی
4 - هیچ موقع سر مشتری کلاه نذاری
5 - جنس خوب و پدر مادر دار بدی دست ملت
6 - مایه داشته باشی تُپُل ... :دی
7 - سعی کنی زیاد سطح کیفی کار نیاد پاییین
8 - ... و و و و

کاملا درست میگید!

next
May 26th, 2010, 22:45
با سلام
یه مطلبی عرض کنم :
11 ساله تو کاره کامپیوتر (سخت افزار - نرم افزار - وب - شبکه - طراحی -تعمیرات تخصصی چاپگر و مانیتور ) هستم هر کاری هم بگی ازم بر می یاد ولی باور کنید پشیمونم بر می گشتم به 11 سال پیش کار و تحصیلات در یک زمینه دیگه رو انتخاب می کردم
اگه علاقه داری مثل من کاره خوبیه ولی پول خوبی نداره !
چون یه رایانه می فروشی 500 هزار تومان با این همه رقیب تو بازار نهایت سودت میشه 25 هزار تومان سه ماه اول 10 بار ویندوز نصب می کنی بعد یکسال اول هم گارانتی سخت افزاری ....
زمانی که مسیر مستقیم تاکسی 25 تومان بود حدود ده دوازده سال پیش هزینه کپی سی دی 500 تومان بود الان که مسیر مستقیم 200 تومانه باز کپی سی دی 500 تومان یعنی اصلا تورمی وجود نداشته تو کار کامپیوتر !!
ولی یه لوازم خانگی فروش یه ماشین لباسشویی رو می فروشه 500 هزار تومان 80 هزارش سوده تازه پاتو از مغازش گذاشتی بیرون ماشین لباسشو ایراد داد میگه به من ارتباطی نداره زنگ بزن به خدمات پس از فروش !!
100 مگ هاست می فروشی x تومان می بینی همکارت اومد یک گیگ هاست رو فروخت x ( هیچ اتحادیه یا ناظری نیست که به این کارا برسه )
همه موارد دوستان رو قبول دارم ولی تا زمانیکه تو ایران یه خدمات کامپیوتری (تایپ. اسکن. ترحیم اعلامیه ) فروش کامپیوتر انجام می ده . شبکه راه اندازی می کنه . برنامه نویسی می کنه . طراحی بنر و فلکس و گرافیک هم می کنه و ..... وضع بازار کامپیوتر همینه ....
خلاصه ذرت مکزیکی بفروشی بهتر از اینه که وارد کار کامپیوتر بشی

irlogo
May 27th, 2010, 10:15
من حدود 5 سال کارم تخصصی سخت افزار بود، سیستم های گرون قیمت و حرفه ای و کلا مادربورد های قطع امیدی رو نجات می دادم
شما قطعه، سیستم و یا هر چیزی می فروشی بعد چکش پول نمیشه، تا بخواهی حالا به هر روشی چه قانونی یا غیر قانونی و یا مسالمت آمیز پولش کنی باید کلی ضرر بدی، ولی توی کار اینترنت مشتری برای موارد بعدی پروژه نیازمند همکاری شماست پس به پول می رسی!