PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش سرور با هزینه

succes
April 21st, 2014, 16:27
با سلام
من قصد دارم کانفیگ سرور رو بطور حرفه ای یاد بگیرم
کسی هست که بقیه تایید کنند و با اخذ هزینه بخواد آموزش بده ؟

چیزایی که قصد آموزش دارم :

* > مدیریت چند سرور اختصاصی از طریق VMware vCenter
* > کلون کردن سرور های مجازی ایجاد شده روی سرور اختصاصی و ساخت کپی سرور مجازی روی سرور اختصاصی دیگر
* > آموزش نصب و مدیریت سرور مجازی با سیستم عامل میکروتیک و مسائل امنیتی در لینوکس
* > آموزش نصب VMware روی سرور
* > آشنایی با کارکرد و نصب مجازی ساز های رایج و پرکاربرد (مثل Vmware - Xen - SolusVM - KVM )
* > روش های جلوگیری از حملات DDos
* > راهکارهای امنیتی لینوکس
* > بهینه سازی آپاچی + پایگاه داده سرور
* > بررسی وب سرور های آپاچی و Nginx و litespeed همراه عملکرد

هزینه ها معقول باشه خواهشا ...
شرایط آموزش رو هم بفرمایید...

Yas-Host
April 21st, 2014, 16:52
دوست عزیز.

هرچقدر بصورت حضوری یا رموت به شما آموزش دهند باز شما حرفه ای نخواهد شد.

یک فرد زمانی حرفه ای نامیده میشه که تجربه کافی در مقابل رفع تمام مشکلات رو داشته باشه و بتونه گلیم خودش رو از آب بکشه بیرون.

تمام مواردی که گفته اید با کمی سرچ و خواندن کتاب قابل دست یابی هستند ولی نیاز به تجربه هست.

یک حرفه ای با توجه به تجربه ای که چند سال بدست آورده میدونه چه تنظیماتی برای php سرور یا جلوگیری از ddos مناسب هست.

همه چیز فقط در یک کلمه " تجربه " خلاصه میشود.

پس ابتدا کتاب دوما اگر هزینه میکنید فقط "کلاس های آموزشی بصورت حضوری" سوما تجربه.

موفق باشید.

sssoheil
April 21st, 2014, 19:28
با سلام
با جناب یاس هاست موافقم.بحث network , dedicated server,VPS ,Hosting soloutionدر کل بیشتر نیاز به علم troubleshooting داره تا اینکه اطلاعات و علم در زمینه خودشون که البته trounleshooting هم فقط با تجربه بالا حاصل میشه چون گستردگی در این ضمینه بسیار زیاد هست.به نظر بنده 30% این کار علم هست و 70% تجربه.بهر حال اگر کمکی از دست ما ساخته هست چه در ضمینه اموزش چه راهنمایی در خدمت هستم.

mahdy777
April 22nd, 2014, 08:54
خود من یا میتونم بگم 80% بچه های که دارن اینجا کار میکنن 80% آموزش های بالا از همین فرم یاد گرفتن
پس نیاز به هزینه نیست شما آموزش بخون بعد سوال داشتی به بقیه بگو این طوری به نظر من بهتر هم میاد میگیری
اگر خواستی توی پیغام خصوصی آیدیم از من سوال کن بیشتر آموزش های بالا سوال داشتی بهت میگم ;)

Mr.Te0
April 25th, 2014, 00:38
مطمئنن شخصی که تجربه بالایی داشته باشد و برای کسب ان زحمت کشیده باشد ، خیلی راحت این تجربه را با کس دیگر تقسیم نمیکند.
شما بهتره یک سرور اختصاصی یا مجازی بسته به بودجتون بگیرید و شروع کنید .
خیلی راحت هم با اموزش های انجمن میتونید جلو برید و جایی هم مشکلی بود میتونید با کاربران این انجمن مطرح کنید.
اینگونه خیلی براتون بهتر است و یادگیریتون ماندگار تر میشود.