PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور از ایران ترافیک 10 ترابایت

koorosh_kabir
April 21st, 2014, 15:02
سلام خسته نباشید من نیاز دارم حدود 10 ترابایت اطلاعات را از خارج به ایران در حدود یه ماه تا 50 روز جا به جا کنم می خوام در صورت امکان هارد ها را بفرستم روی سرور قرار داده بشه و مستقیم کار انتقال را انجام بدم با توجه به نیاز به سرعت نیاز دارم تا مشخصات سخت افزاری خاصی لطفا آفرهای خود را برای من با توجه به نیاز و بازه ای که قراره به ایران منتقل کنیم ارسال کنید ممنون

arc1o0
April 21st, 2014, 15:11
سلام

متاسفانه اکثر سرور های ایران روی اینترانت هستند و صرفا یک اینترنت 2 مگ دارند که گوگل گم نکنه سایت ها رو !

دیتاسنتر مبدا کجاست؟

در آمریکا و ایتالیا می توانیم دیتای شما رو دانلود کنیم و هارد ها رو براتون با dhl پست کنیم

mehrshad.ho
April 21st, 2014, 15:20
چقدر بودجه دارید ؟
هارد اکسترنال هست ؟

koorosh_kabir
April 21st, 2014, 15:28
سلام

متاسفانه اکثر سرور های ایران روی اینترانت هستند و صرفا یک اینترنت 2 مگ دارند که گوگل گم نکنه سایت ها رو !

دیتاسنتر مبدا کجاست؟

در آمریکا و ایتالیا می توانیم دیتای شما رو دانلود کنیم و هارد ها رو براتون با dhl پست کنیم
مشکلی نیست هزینش چقدر میشه حدودا ؟

چقدر بودجه دارید ؟
هارد اکسترنال هست ؟

خیر هاردها 3.5 اینچی هستش و اینترنال

arc1o0
April 21st, 2014, 23:26
ظرفیت صندوق پیام های خصوصی koorosh_kabir به اتمام است و تا زمانی که اقدام به خالی کردن صندوق نکند نمیتواند پیام خصوصی جدید بپذیرد.

- - - Updated - - -

pm konid

سلام

دیتاسنتر؟

نوع و پورت سرور

نوع فایل ها

دسترسی روت؟

پروتوکل های مجاز؟

با تشکر

glxx
April 21st, 2014, 23:31
یک سری به تاپیک سرور های اختصاصی ما بزنین در ایران واقع شده است

http://www.webhostingtalk.ir/f11/111093/

mtbirir
April 22nd, 2014, 09:44
سلام
اگر سخت افزار رو خودتون تهیه میکنید می تونم در isp کلو کنم قبلش می تونید تست بند ویت بزنید 150مگ سند خالی داریم
هزینه هم با هم کنار میاییم

mehrshad.ho
April 22nd, 2014, 09:50
خیر هاردها 3.5 اینچی هستش و اینترنال

اگر میتونید هارد سانترال بفرستید هر 1 ترابایت رو 230 محاسبه می کنیم