PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در خصوص لاگ هاستینگ

kevin kz
April 20th, 2014, 16:12
سلام

میخواستم از عزیزان باتجربه و هرکسی که میتونه سوالی کنم

من 5 ساله کارم طراحی وبه و کلی رزومه دارم. و هیچوقتم به مشکل برنخوردم

قبل عید یکی بهم زنگ زد گفت فلان و کلی زبون ریخت من اندازه 1 میلیون تومن فقط چندهفته براش کار کردم و قرار بود فقط

250 تومن پرداخت کنه !!!! گفتم ولش کن نوش جونش ما کمتر میگیرم ولی حلال باشه. اقا این با هزاربدبختی 150 ت از این مبلغو واسه ما ریخت

هرچند روز یکبار هی زنگ میزد یه بازی درمیاورد . مثلا شب اخر پرتالش داشت تموم میشد . نتم قطع شد تا 4 صبح بیدار موندم بازم وصل نشد گرفتم خوابیدم

صبح پاشدم دیدم کل سایتو پاک کرده !!! حالا این عوضی حتی بلد نبود وارد هاست شه بک اپ گیری و همه چیزو خودم یادش دادم

نگو این قبلش از سایت بک اپ میگیره بعد سایتو پاک میکنه بگه این کاری واسم نکرده !!!! دقیقا دوبار اینکارو کرد

امروز گفتم اقا 95 درصد کار سایت تمومه چندساعت دیگه تحویلتون میدم هزینه رو واریز کنید. قرار بود 100 ت بریزه میگه هه مگه 25 ت نبود؟؟؟؟

اقا مام قطع کردیم اومدیدم دیدیم سایتو دوباره فول بک اپ گرفته پاک کرده

الان پیام داده ههه فکر کردی اونقدر بچم از خودم اطلاعاتی بذارم؟ همشو پاک کردم. من بچه شهیدم. خون فلان تو رگمه و بهمان و....

فتا و فلان طرف ماست و تو هیچی نداری

این اقا رو یه هاستی بودید اینقدر دیداسش میکردن از اونجا پرتش کردن بیرون اینقدر پروئه میگه خسارت اونم تو باید بدی !!!!!

عزیزان یه لطفی کنید بگید رو هاست یا جایی لاگی میمونه من بتونم حقمو از این نامرد بگیرم؟ چیکار کنم الان؟

glxx
April 20th, 2014, 16:22
لاگ سرور دسترسی داشته باشید بله هست
این حرفهایی که گفته فلانم فتا کار میکنم حرف است حقت رو بری فتا برات میگیرن کاری ندارند طرف چیکاره است

i.sharifi
April 20th, 2014, 16:25
سلام

همه ی پیامک ها ، پیغام های اینترنتی مثل ایمیل و چت ، کدهای پیگیری واریزی ها و هر مدرک دیگه ای که ثابت می کنه با ایشون کار کردید رو به پلیس فتا ارائه بدید . مشکلتون رو به بهترین نحو حل خواهند کرد .
به حرفایی مثل پلیس فتا پیگیری نمی کنه و دوندگی داره و فلان اصلا گوش ندید .
مطمئن باشید اگه حق با شما باشه ، به حقتون خواهید رسید .

Abolijoon
April 20th, 2014, 16:30
دوست عزیز لوگ های سرور رو بگیرید و یه نگاهی بندازید همه ی کاراش ثبت شدن.

در ضمن نمیدونم تجربه تون چقدره اما به عنوان یه دوست یه چیزایی رو میگم

نصف پولو قبل از طراحی از طرف بگیرید و بعد اتمام پروژه بقییه پولو دریافت کرده و بقییه ی اطلاعات رو در اختیار مشتری قرار بدید.
تا حد المکان بدون تسویه اطلاعات هاست و بک اپ رو در اختیار قرار ندید. و چندین نکته ی دیگر که خودتون بهتر میدونید

موفقیت رو براتون آرزو مندم دوست عزیز.

farsitools
April 20th, 2014, 16:31
قبلش بهتر بود فايل را اينكريپت ميكرديد يا پسورد هاست را موقتا عوض ميكردين يا يك لينك ردياب انكريپت شده ميگذاشتيد تا اگر جايي اونا بالا آورد ردشا بگيريد
شماره تلفن هم نزد شما است كه خودش قابل پيگيري است و مدرك حتي اس ام اس اگر باشه
با فتا مشورت كنيد اما كوتاهي و سادگي كار شما بوده

kourosh_it
April 20th, 2014, 16:36
درود بر شما !
عجب !
آقا با بنده تماس بگیرید
تو امضام هست راه های ارتباطی
ایشون رو میتونید بگید کی هست ؟
خون فلانی تو رگامه فلان میکنم که نشد حرف ! مملکت قانون داره نمیشه که هر کسی هر کاری دلش خواست بکنه ! البته تقصیر خودمون هم هست !
شما برو پلیس فتا اون قسمتی هم تحدید کرده هم به عنوان مدرک ببر ! ریز مکالمه هاتون ! لاگ های سایت رو ! بعد ببین چیکارش میکنن!

kevin kz
April 20th, 2014, 16:39
اقا خداشاهده ما ادم ابرو داری هستیم
من یه سایت برای نانو زدم. یه سایت برای بیمه
همیشه یک صدم قیمت هزینه گرفتم و جون کندم پول حلال باشه
ممنون از همه دوستایی که مارو نصیحت کردن یا نظر دادن
ولی این ادم اینقدر اون اول زبون ریخت حتی هاستشو با هزینه خودم خریدم
گفتم گناه داره
سرم داره از درد میترکه

- - - Updated - - -

قبلش بهتر بود فايل را اينكريپت ميكرديد يا پسورد هاست را موقتا عوض ميكردين يا يك لينك ردياب انكريپت شده ميگذاشتيد تا اگر جايي اونا بالا آورد ردشا بگيريد
شماره تلفن هم نزد شما است كه خودش قابل پيگيري است و مدرك حتي اس ام اس اگر باشه
با فتا مشورت كنيد اما كوتاهي و سادگي كار شما بوده

اقا این اقا اینقدر پروئه میگه هه ازت مدرک جمع کردم !!!
بخوای سالم کار کنی اینجوری میکنن
گفتم واگذارش کنم به خدا. دیدم یه چیزی هم طلبکار شدم !!!

Abolijoon
April 20th, 2014, 16:39
اقا خداشاهده ما ادم ابرو داری هستیم
من یه سایت برای نانو زدم. یه سایت برای بیمه
همیشه یک صدم قیمت هزینه گرفتم و جون کندم پول حلال باشه
ممنون از همه دوستایی که مارو نصیحت کردن یا نظر دادن
ولی این ادم اینقدر اون اول زبون ریخت حتی هاستشو با هزینه خودم خریدم
گفتم گناه داره
سرم داره از درد میترکه

کار کردن برای بعضیا دردسر های مختلفو داره

تو این روزگار برا هیچ کس مفت کار نکن یه روز کارتو آتیش میزنه دودش به چشمای خودت میره

hamid.soltani92
April 20th, 2014, 16:40
سلام.
امیدوارم مشکلتون حل بشه. خوشبختانه دوستان پاسخ سوالتون رو به نحو احسن دادن. من حسب تجربه یه سری توصیه می کنم بهتون:
۱- به هیچ عنوان قبل از تسویه حساب، فایل های پروژه رو در اختیار کارفرما قرار ندید.
۲-به قیمت پایین تر از نرخ عرف کارکردن، فقط و فقط ارزش کارتون رو میاره پایین و ارمغان دیگه ای نداره.
۳-حالا این ۲۵۰ تومن پولی نیست، ولی انشاءالله اگه بعدا کارهای بزرگ انجام دادید، حتما قرارداد ببندید.

kevin kz
April 20th, 2014, 16:41
درود بر شما !
عجب !
آقا با بنده تماس بگیرید
تو امضام هست راه های ارتباطی
ایشون رو میتونید بگید کی هست ؟
خون فلانی تو رگامه فلان میکنم که نشد حرف ! مملکت قانون داره نمیشه که هر کسی هر کاری دلش خواست بکنه ! البته تقصیر خودمون هم هست !
شما برو پلیس فتا اون قسمتی هم تحدید کرده هم به عنوان مدرک ببر ! ریز مکالمه هاتون ! لاگ های سایت رو ! بعد ببین چیکارش میکنن!

کوروش جان نسبت به من لطف داری
اما هیچی ازش ندارم
همه پسوردا رو همه فایلارو پاک کرده
کسی که بلد نبود وارد هاست بشه !!!!
میگه هه فک کردی اینقدر بچم ردی از خودم بذارم؟

منم خداشاهده از ترس ابروم نه میتونی اسمی از این بی همه چیز ببرم
نه از خودم. خداشاهده ما چندساله تو نت این مملکت داریم جون میکنیم
نمونه کار رسمی و چندساله کلی مطالب رایگان میذاریم واسه مردم
خداشاهده اینه جواب حلال کار کردن تو ایران؟

i.sharifi
April 20th, 2014, 16:43
اقا این اقا اینقدر پروئه میگه هه ازت مدرک جمع کردم !!!
موضوع سایت چی بوده ؟

kevin kz
April 20th, 2014, 16:44
کار کردن برای بعضیا دردسر های مختلفو داره

تو این روزگار برا هیچ کس مفت کار نکن یه روز کارتو آتیش میزنه دودش به چشمای خودت میره

والا به خدا همینه

اقا طرف رو ما 4 سال اموزش دادیدم
چند روز تو سایت نبودیم دیدیدم اومده بک اپ سایتو ورداشته ریستور کرده
ای دی یوزرامونو دراورده مطالبمونو ***یده !!!! الانم داره میلیون کلاهبرداری میکنه
مشتریاش به ما پناه میارن و میگن هیچ کاری نمیتونیم بکنیم !!!!
والا تو عدالت خدا هیچ شکی نیست و من نوکرشم هستم فقط نمیفهمم چرا این ادما اینقدر
راحت میتونن ***ی کنن و حق بقیه رو بخورن و طلبکارم بشن !!!!!!

kevin kz
April 20th, 2014, 16:46
موضوع سایت چی بوده ؟

انجمن و پرتال بوده واسه موتور این چیزا

سلام.
امیدوارم مشکلتون حل بشه. خوشبختانه دوستان پاسخ سوالتون رو به نحو احسن دادن. من حسب تجربه یه سری توصیه می کنم بهتون:
۱- به هیچ عنوان قبل از تسویه حساب، فایل های پروژه رو در اختیار کارفرما قرار ندید.
۲-به قیمت پایین تر از نرخ عرف کارکردن، فقط و فقط ارزش کارتون رو میاره پایین و ارمغان دیگه ای نداره.
۳-حالا این ۲۵۰ تومن پولی نیست، ولی انشاءالله اگه بعدا کارهای بزرگ انجام دادید، حتما قرارداد ببندید.

حمیدجان ممنون ولی
1. اینقدر زبون ریخت که میخوام یاد بگیرم و فلان مجبور شدیم
2. حمید جان من چندساله دارم از یه سیستم پشتیبانی میکنم نزدیک چندمیلیون فقط فایل رایگان گذاشتم میگم ملت گناه دارن
وگرنه رفتم شرکت میگه اقا 80 درصد ما 20 درصد شما . جای 250 ت شما هم ما 4 میلیون از مشتری میگیریم !!!!!!!!!

ULTRAWEB
April 20th, 2014, 16:52
هیچکار نمیتونی کنی فراموش کن به پروژهای دیگت برس از زندگی ام درس بگیر

kevin kz
April 20th, 2014, 16:53

حق با شما ولی اگه این حرامی بخواد با ابروی من بازی کنه چه؟
خودتون میدونید نت چجوریه !!!!
چطوری باید ثابت کنم؟

Abolijoon
April 20th, 2014, 16:54

ممنون از دلداری شما دوست عزیز خوب امبدوارش کردی

عزیز لوگ های سرور رو بگیر خودت یه بررسی کن
بعد مدارکی که ازش جمع کردی رو ببر فتا شکایت کن بگو کلاه برداریش که هیچ با آبروی ما هم بازی کرده
درسته یکم معطل میشی و هزینه میکنی اما روی این نامردا رو کم میکنی.
بازم کمک خواستید میتونم شماره تماس یا ای دی بدم راهنماییتون کنم

kourosh_it
April 20th, 2014, 16:59
کوروش جان نسبت به من لطف داری
اما هیچی ازش ندارم
همه پسوردا رو همه فایلارو پاک کرده
کسی که بلد نبود وارد هاست بشه !!!!
میگه هه فک کردی اینقدر بچم ردی از خودم بذارم؟

منم خداشاهده از ترس ابروم نه میتونی اسمی از این بی همه چیز ببرم
نه از خودم. خداشاهده ما چندساله تو نت این مملکت داریم جون میکنیم
نمونه کار رسمی و چندساله کلی مطالب رایگان میذاریم واسه مردم
خداشاهده اینه جواب حلال کار کردن تو ایران؟

پس کجا باهاش صحبت میکردی که اینا رو بهت گفته !؟ ؟؟
چی بگم ! با یه سری از افراد که بچه ای بیش نیستن نباید اصلا صحبت کرد ! هر کی از ننه باباش قهر کرده پاشده اومده اینجا سایت زده و دم از بزرگ بودن میزنه !
ایرانی جماعت رو که میشناسی ! خارج کشور نیست که ! طرف میگه اینطوری رو حرفش هست اما ایران ! کوتاهی خودت بوده میخواسته قرار داد ببندی حتی برای 100 هزار تومن ! !
الان هیچی نداری یعنی دستت به هیچ جای نمیرسی ! بخوای بری شکایت کنی یه دو سه ماه درگیری ! جکم دادگاه هم بیاد میبینی برای سال دیگس !!!

kevin kz
April 20th, 2014, 17:02
ممنون از دلداری شما دوست عزیز خوب امبدوارش کردی

عزیز لوگ های سرور رو بگیر خودت یه بررسی کن
بعد مدارکی که ازش جمع کردی رو ببر فتا شکایت کن بگو کلاه برداریش که هیچ با آبروی ما هم بازی کرده
درسته یکم معطل میشی و هزینه میکنی اما روی این نامردا رو کم میکنی.
بازم کمک خواستید میتونم شماره تماس یا ای دی بدم راهنماییتون کنم

خیلی عزیزید
اگر برای سایتتون انجمن خواستید فقط بهم بگید
کوچکترین هزینه ای براتون نداره. واقعا حداقل همین حرفا باعث میشه ادم یه کم اروم شه
علی جان من فقط ازش اس ام اس دارم

ULTRAWEB
April 20th, 2014, 17:03
امیدواری بیخودی چرا باید بهش بدم! اینجا نت هست شوخی بردار نیست کج بری ابروت میره و به بد کسی هم اعتماد کنی باز آبروت میره
ادمممم با کسی بیخودی صمیمی نباید بشه و دارو ندارش رو براش بریزه روی دایره که این بلاها بخواد سرش بیاد

kevin kz
April 20th, 2014, 17:05
پس کجا باهاش صحبت میکردی که اینا رو بهت گفته !؟ ؟؟
چی بگم ! با یه سری از افراد که بچه ای بیش نیستن نباید اصلا صحبت کرد ! هر کی از ننه باباش قهر کرده پاشده اومده اینجا سایت زده و دم از بزرگ بودن میزنه !
ایرانی جماعت رو که میشناسی ! خارج کشور نیست که ! طرف میگه اینطوری رو حرفش هست اما ایران ! کوتاهی خودت بوده میخواسته قرار داد ببندی حتی برای 100 هزار تومن ! !
الان هیچی نداری یعنی دستت به هیچ جای نمیرسی ! بخوای بری شکایت کنی یه دو سه ماه درگیری ! جکم دادگاه هم بیاد میبینی برای سال دیگس !!!

پول بخوره توی سرش کوروش جان
من ماهی 200 ت فقط دارم واسه سایتام میدم یوزرا بیان رایگان استفاده کنند
من نگران ابروی ریزی ام. یه سری ادم هستن که ما به خاطر ***ی و کلاهبرداری بنشون کردیم
نگرانیم اینه اینو بکنن وسیله ای برای سرپوش کثافت کاریاشون
خودت مردمو میشناسی که چطورین زودم باور میکنن

- - - Updated - - -

امیدواری بیخودی چرا باید بهش بدم! اینجا نت هست شوخی بردار نیست کج بری ابروت میره و به بد کسی هم اعتماد کنی باز آبروت میره
ادمممم با کسی بیخودی صمیمی نباید بشه و دارو ندارش رو براش بریزه روی دایره که این بلاها بخواد سرش بیاد

خدارو شکر میکنم 1 ریال حروم تو زندگیم نیاوردم
و پول زحمتمو خوردم و اخرشم هیچی برام نمیمونه و یا میره برای هاست یا واسه خود نت
ولی خط اخر حرفتونو قبول دارم ولی وقتی یکی اینقدر زبون میریزه ادم از کجا بدونه اینقدر بی همه چیزه؟

h_mirgh20
April 20th, 2014, 17:11
آقا این یکی که میگذره اما یادت باشه اول پول بگیر بعد شروع به کار کن

یعنی قبل از واریز حتی شروع به کار هم نکن

منم چند باری این مشکل برام پیش اومده
هیچوقت هم درس نگرفتم :دی

kevin kz
April 20th, 2014, 17:13
آقا این یکی که میگذره اما یادت باشه اول پول بگیر بعد شروع به کار کن

یعنی قبل از واریز حتی شروع به کار هم نکن

منم چند باری این مشکل برام پیش اومده
هیچوقت هم درس نگرفتم :دی

متاسفانه دقیقا یک سال و نیم پیش شهریورم این اتفاق پیش افتاد
بنده درس نگرفتم
منم همیشه قبل کارمیگرفتم
دیدم خیلی فاز دوستی و.. ورداشتن گفتم گناه دارند

kourosh_it
April 20th, 2014, 17:29
پول بخوره توی سرش کوروش جان
من ماهی 200 ت فقط دارم واسه سایتام میدم یوزرا بیان رایگان استفاده کنند
من نگران ابروی ریزی ام. یه سری ادم هستن که ما به خاطر ***ی و کلاهبرداری بنشون کردیم
نگرانیم اینه اینو بکنن وسیله ای برای سرپوش کثافت کاریاشون
خودت مردمو میشناسی که چطورین زودم باور میکنن

- - - Updated - - -

خدارو شکر میکنم 1 ریال حروم تو زندگیم نیاوردم
و پول زحمتمو خوردم و اخرشم هیچی برام نمیمونه و یا میره برای هاست یا واسه خود نت
ولی خط اخر حرفتونو قبول دارم ولی وقتی یکی اینقدر زبون میریزه ادم از کجا بدونه اینقدر بی همه چیزه؟

چی بگم !
هاست رو خودت با اطلاعات خودت خریدی ؟

taha_2011
April 20th, 2014, 17:33
از پلیس فتا پیگیر باشید و مدارک رو جمع کنید و بهشون تحویل بدید
انشاالله که بتونید حقتونو بگیرید
موفق باشید

babelirani
April 20th, 2014, 17:52
با سلام

دوست عزیز متاسفانه همین مشکل شما برای یکی از دوستان ما پیش اومد

اول بهش 100 بار گفتم که اینجوری کار نکن ولی خوب کو گوش شنوا

ایشون حتی پر رو بازی هم در آورد آخر کار میخواست به علت اینکه وقتشون رو گرفته بود از این بنده خدا شکایت کنه

ولی من چیزی رو که به ایشون گفتم و انجام دادم به شما میگم انجام بدید

1.کلیه تلفن ها ، اس ام اس ها ، چت ها و .... یعنی هر جوری که باهاش حرف زدی رو جمع میکنی میریزی توی یه cd
2.دسترسی ایشون رو به سرور هاستینگ اگه مال خودته میبندی و میشینی به صورت کامل کلیه اطلاعت و لاگ های سرور رو در میاری و کلشو باز میریزی روی یک cd

این کار ها رو که انجام دادی تشریف میبری پلیس فتا و از ایشون به دلیل پرداخت نکردن کلاه گذاشتن سرتون و بعد از اون تهدید شکایت میکنی

بعدشم میشینی توی خونه و زندگیتو مثل سابق انجام میدی بعد از 2-3 ماه پلیس فتا به نتیجه میرسه و اونوقت هستش که شما به حقتون رسیدید و ایشونم به جزای کارش رسیده

( بنده این راه رو رفتیم که گفتم بهتون مطمئن هم باشید ابرو چیز خیلی راحتی نیست که به همین راحتی ها ریخته بشه دوست عزیز اونم توی دنیای مجازی )

قزوین هاست
April 21st, 2014, 01:35
دوست بزرگوار شما کدام استان هستید؟

downloaddl
April 21st, 2014, 01:40
خون فلان خون بهمان دلیل برای پیگیر نکردن پرونده نمیشه
بنده خداها رفتن شهید شدن الان بچه هاشون ...
اگه دسترسی به روت سرور دارید از لاگ ها می تونید اطلاعاتش رو بردارید
در ضمن پیگیری هم می تونید بکنید فقط یکم خرج داره

kevin kz
April 21st, 2014, 13:30
از پلیس فتا پیگیر باشید و مدارک رو جمع کنید و بهشون تحویل بدید انشاالله که بتونید حقتونو بگیرید موفق باشید پسوردارو عوض کرده فایلارم پاک کرده مدرکی ندارم
با سلام دوست عزیز متاسفانه همین مشکل شما برای یکی از دوستان ما پیش اومد اول بهش 100 بار گفتم که اینجوری کار نکن ولی خوب کو گوش شنوا ایشون حتی پر رو بازی هم در آورد آخر کار میخواست به علت اینکه وقتشون رو گرفته بود از این بنده خدا شکایت کنه ولی من چیزی رو که به ایشون گفتم و انجام دادم به شما میگم انجام بدید 1.کلیه تلفن ها ، اس ام اس ها ، چت ها و .... یعنی هر جوری که باهاش حرف زدی رو جمع میکنی میریزی توی یه cd 2.دسترسی ایشون رو به سرور هاستینگ اگه مال خودته میبندی و میشینی به صورت کامل کلیه اطلاعت و لاگ های سرور رو در میاری و کلشو باز میریزی روی یک cd این کار ها رو که انجام دادی تشریف میبری پلیس فتا و از ایشون به دلیل پرداخت نکردن کلاه گذاشتن سرتون و بعد از اون تهدید شکایت میکنی بعدشم میشینی توی خونه و زندگیتو مثل سابق انجام میدی بعد از 2-3 ماه پلیس فتا به نتیجه میرسه و اونوقت هستش که شما به حقتون رسیدید و ایشونم به جزای کارش رسیده ( بنده این راه رو رفتیم که گفتم بهتون مطمئن هم باشید ابرو چیز خیلی راحتی نیست که به همین راحتی ها ریخته بشه دوست عزیز اونم توی دنیای مجازی ) باورتون میشه امروز رفته سایت منو به اینترنت دات ای ار ریپورت کرده؟؟؟؟ !!! اینقدر ادم پرو؟ دیروز پی ام داده میگه تو باید چندبرابر به من هزینه بدی هه
دوست بزرگوار شما کدام استان هستید؟ من تهرانم
خون فلان خون بهمان دلیل برای پیگیر نکردن پرونده نمیشه بنده خداها رفتن شهید شدن الان بچه هاشون ... اگه دسترسی به روت سرور دارید از لاگ ها می تونید اطلاعاتش رو بردارید در ضمن پیگیری هم می تونید بکنید فقط یکم خرج داره بله اقای کوچکزاده سواستفاده .... دسترسی ندارم متاسفانه کسی که بلد نبود وارد هاست شه الان پسوردارو عوض کرده !!!!!!!!!

kevin kz
April 22nd, 2014, 16:47
ممنون از همه عزیزانی که منو راهنمایی کردند. متاسفانه هیچ فایده ای نداشت....
واقعا نمیدونم چی بگم یا چیکار کنم...