PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا نیامدن میهن پال

u30f
April 20th, 2014, 10:14
سلام.
میهن پال از دیروز بالا نمیاد . قبلش گفتن داریم انتقال میدیم ولی خبری نیست . (24 ساعته بالا نمیاد)
من 700 هزار تومان پول داشتم . کسی خبری داره اطلاع بده .

warpro
April 20th, 2014, 11:28
با ســــلام . . .

به هیچ وجه جای نگرانی نداره ، مهندس صدرالدینی دارن پیگیری می کنن کار های سرور رو . . .

بسیار هم مطمئن و متعهــد هستند . . .

نگران نباشیـــد . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــکر . . .

iroooni.com
April 20th, 2014, 13:36
از جمعه تا الان بسته شده کلی خسارت زد بهمون 2 روز نبودیم اومدم دیدم بستس چقدر مگه کار داره یه انتقال

tikan
April 20th, 2014, 13:49
اینکه دو روز هست که داون هست برای یک سایت با این موضوع زیاد خوب نیست اما از اون طرف هم خواهش می کنم دوستانی الکی جو ندن . این جور وب سایت ها مجوز دارن و اگر غیر قانونی باشند پلیس فتا به سرعت با اینها برخورد می کنه . حتی در کمتر از 48 ساعت .

iroooni.com
April 20th, 2014, 13:53
اینکه دو روز هست که داون هست برای یک سایت با این موضوع زیاد خوب نیست اما از اون طرف هم خواهش می کنم دوستانی الکی جو ندن . این جور وب سایت ها مجوز دارن و اگر غیر قانونی باشند پلیس فتا به سرعت با اینها برخورد می کنه . حتی در کمتر از 48 ساعت .

چه جوی این جور سایتها اگه 1 ساعت هم بسته باشن خیلی بده چه برسه به 2 روز

tikan
April 20th, 2014, 13:58
چه جوی این جور سایتها اگه 1 ساعت هم بسته باشن خیلی بده چه برسه به 2 روز
دوست عزیزم عرض کردم که برای اینها خوب نیست اونم با این موضوع اما بعضا لحن بعضی از دوستان مثل این هست که این مجموعه کلاهبرداری کرده و رفته . می خواستم فقط با این لحن صحبت نشه اما انتقاد از عملکرد این مجموعه میهن پال حتما به جا هست و کاملا منطقی و درسته که چرا باید دو روز داون باشه

i-Power
April 20th, 2014, 22:50
با سلام،

ظاهر مشکل به لطف خدا حل شده و در ناحیه کاربری نوشته شده

ضمن عرض پوزش از تمامی کاربرن عزیز به اطلاع می رساند مشکل سایت برطرف شده است.
از صبوری و شکیبایی همه دوستان کمال تشکر و قدردانی نموده و آمادگی خود را جهت ادامه خدمت رسانی اعلام می نماییم.
مدیریت میهن پال

با احترام

taha_2011
April 21st, 2014, 01:14
از ساعت 2-3 بعد از ظهر دیروز مشکل حل شده و الان داریم استفاده میکنیم.
دمشون گرم تسویه هارو هم سریع واریز کردند.
خدا خیرشون بده