PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور عجیب در webmaster tools

seoseo
April 20th, 2014, 01:44
سلام از صبحی من هر سایتی میزنم تو وبمستر تولس با ارور زیر مواجه میشم با هاست های مختلف و دامنه های مختلف هم چک کردم اما مشکلم حل نشد میشه کمک کنید ؟

عکسشم زیر گذاشتم متن ارور هم اینه ‍===> Hm. Something isn't right. We're checking into it now.

19870

seoseo
April 20th, 2014, 01:51
دوستان خواهشا کمک کنید

yastheme
April 20th, 2014, 04:16
خوب رو لینک عنوان بالاش کلیک کن ببین مشکل چیه, احتمالا داره آی پی های گوگل بسته شده باشه یا موارد مشابه که به گوگل اجازه دسترسی نمیده,
اسکرین شات از صفحه ی بعدی باید بدید

seoseo
April 20th, 2014, 10:00
حالا اگه درخواست بهینه سازی میخواستی 100 نفر با قیمت های مختلف جواب داده بودند

mamanseo
April 20th, 2014, 12:56
من هم چند تا از دوستان سایت ادد کرده بودند در دیروز و امروز این ارور رو دارن !‌ احتمالا ایراد گوگل باشه !‌

farfamily
April 20th, 2014, 16:08
من مشکلی در ثبت سایت ندارم اگه خواستید براتون ثبت میکنم
musicspaceir@yahoo.com

yastheme
April 20th, 2014, 18:01
حالا اگه درخواست بهینه سازی میخواستی 100 نفر با قیمت های مختلف جواب داده بودند

دوست عزیز, قصد من کمک کردن بود نه چیز دیگه,
من که گفتم روی عنوان( علامت تعجب رو دایره قرمز) کلیک کنید و تو صفحه بعدی ببینید چی نوشته! عکس اونو بزارید!

sharbazi
April 20th, 2014, 21:36
گوگل 2 روز قاطي كرده!

giasi
May 5th, 2014, 16:58
هیچ مشکلی گوگل نداره وبتون مشکل داره عزیز

عکس بهتر یا لینک میزاشتید تا بهتر ببینم

تا توضیح بدم ببخشید ....

CentralClubs
July 21st, 2014, 18:40
البته چندان سوال واضح نيست، اما اگر سايتها در سرورهاي داخلي بوده، طي 2 ماه گذشته که سويچ به شبکه‌ي ملي اطلاعات شروع شده، اختلالاتي داشته که روي دسترسي گوگل به سايتهاي ايراني تاثير داشته و از اون طرف هم دسترسي کاربران ايراني به خيلي از سرورهاي (خصوصا اروپايي) با مشکل مواجه شد. ممکنه علت همين مورد باشه