PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت سایت site-sell.ir چیست>؟

Wool
April 19th, 2014, 23:26
سلام میخواستم بدونم سایت مرکز فروش سایت و دامین ایران – اولین مرکز خرید و فروش سایت و دامنه (http://site-sell.ir/) از چه اسکریپتی داره استفاده مکیکنه . گویا از وردپرس داره استفاده میکنه دوستتان عزیز کسی سیستمشو میدونه بگه ممنون از لطفتون

glxx
April 19th, 2014, 23:29
وردپرس است

warpro
April 20th, 2014, 00:03
بله طبق گفته مهندس حمیدی ، وردپرس اســـت . . .

به تگ زیر توجه نماییــد ::

<script type='text/javascript' src='http://site-sell.ir/wp-content/themes/sitesell/includes/js/theme-scripts.js?ver=3.2'></script>

اسکریپت PHP وردپــرس اســت این تــگ . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــکر . . .

Wool
April 20th, 2014, 08:27
ﻣﻨﻢ ﻣﻴﺪﻭﻧﻢ ﻭﺭﺩ~ﺭﺳﻪ . ﭼﻪ ﺟﻮﺭﻱ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﺷﻜﻞ ﺩﺭﺵ ﺍﻭﺭﺩ ﻣﻨﻈﻮﺭﻡ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﺷﺪﻧﺶ ﻭ .... ﻫﺴﺘﺶ

hamid.soltani92
April 20th, 2014, 08:50
ﻣﻨﻢ ﻣﻴﺪﻭﻧﻢ ﻭﺭﺩ~ﺭﺳﻪ . ﭼﻪ ﺟﻮﺭﻱ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﺷﻜﻞ ﺩﺭﺵ ﺍﻭﺭﺩ ﻣﻨﻈﻮﺭﻡ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﺷﺪﻧﺶ ﻭ .... ﻫﺴﺘﺶ
با احترام، به جای اینکه بگید «منم میدونم وردپرسه»، سعی کنید از دوستانی که به خاطر شما زحمت کشیدن و رفتن سایت رو بررسی کردن تشکر کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
لیست پلاگین ها رو قرار می دم، البته احتمالا اون رو هم خودتون بدونید!!
ditty-news-ticker
contact-form-7 - v3.8

mahdi4187
January 10th, 2015, 17:13
دوستان این سایت از یک قالب به نام classipress استفاده میکنه

mohamad1377
January 10th, 2015, 17:23
وردپرس هست؛لاگین و ثبتنام هم میشه با پلاگین (اگر اشتباه نکنم مثل theme my login) استفاده کردم بعضی از قالب های معروف هم خودشون "برگه" خاص لاگین / ثبتان دارن.

yeganehha
January 10th, 2015, 17:58
دوست عزیز
بنده هم می خواهم چنین سایتی را راهاندازی کنم البته نه با وردپرس و ..
بیشتر تمایل دارم خودم از پایه سیستم کد بزنم و ویژگی های خوبی هم براش در نظر دارم
اگر خواستید به طور مشارکتی سایت بالا میاریم
برای ارتباط بیشتر شمارتون در صورت رضایت پ خ کنید

- - - Updated - - -

دوست عزیز
بنده هم می خواهم چنین سایتی را راهاندازی کنم البته نه با وردپرس و ..
بیشتر تمایل دارم خودم از پایه سیستم کد بزنم و ویژگی های خوبی هم براش در نظر دارم
اگر خواستید به طور مشارکتی سایت بالا میاریم
برای ارتباط بیشتر شمارتون در صورت رضایت پ خ کنید