PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش لایسنس whmcs به صورت اقساطی

shahab-f
April 19th, 2014, 23:26
با سلام
دوستان با توجه به مبلغ بالای لایسنس های whmcs سیستم خرید لایسنس به صورت اقساطی را فراهم کرده ایم.

تمامی لایسنس ها توسط پرشین لایسنس خریداری شده و بعد از پرداخت کامل به پنل کابری شما در سایت whmcs انتقال داده میشوند.
کلیه مبالغ پرداختی غیر قابل بازگشت هستند.
در صورت دیرکرد در پرداخت اقساط جریمه به مبلغ اصلی اضافه خواهد شد

قیمت های فروش:

لایسنس One Time Branded با قیمت 850 هزار تومان ، مراحل پرداخت به صورت زیر است:
250 هزار تومان برای ماه اول دریافت میشود و بعد از آن به مدت 3 ماه مبلغ 200 هزار تومان
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لایسنس One Time No Branding با قیمت 1 میلیون و 50 هزار تومان ، مراحل پرداخت به صورت زیر است:
مبلغ 250 هزار تومان بریا ماه اول دریافت میشود و بعد از آن به مدت 4 ماه مبلغ 200 هزار تومان
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لایسنس های ماهیانه هم به صورت زیر ارائه میشود:
لایسنس Monthly Branded ماهیانه 52 هزار تومان
لایسنس Monthly No Branding ماهیانه 61 هزار تومان

برای خرید و یا صحبت پیرامون این موضوع پ.خ ارسال کنید.

mohsen1
April 20th, 2014, 08:40
شرکت هستید؟
قرارداد کتبی ارائه میدید ؟
لایسنس ها جدیدا خریداری شده اند و دارای پشتیبانی و بروزرسانی یکساله هستند یا .... ؟
ممنون

shahab-f
April 20th, 2014, 22:13
با سلام
خیر
فاکتور whmcs برای شما ارسال خواهد
لایسنس ها بعد از اولین پرداخت شما خریداری میشوند و تا یکسال شامل پشتیبانی میشوند.

aihio
April 26th, 2014, 20:18
سلام
شما شرکت نیستید
نماد اعتماد الکترونیکی هم ندارید
من می خوام
ممنون از شرایط خوبی که فراهم کردید .
اما میشه اعتماد سازی کنید
چون من تا حالا تو اینترنت سرم را خیلی ها کلاه گذاشتن
البته سوء تفاهم نشه
قصد بی احترامی ندارم
فقط سوال کردم
خیلی ممنون

hostfire
April 26th, 2014, 20:23
شهاب جان
One Time Branded مادامالعمر با پنل ارائه نمیدید؟قیمت؟