PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال در مورد ثبت شرکت

میزبان وب
April 19th, 2014, 22:17
سلام

من و یکی از دوستام میخوایم که یه شرکت با مسئولیت محدود ثبت کنیم.
قصد داریم که تو شرکت کارای زیر رو انجام بدیم:
1- طراحی و راه اندازی وبسایت
2- هاستینگ
3- نصب دوربین های مدار بسته
4- سامانه های پیام کوتاه
5- خرید و فروش و تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ
6- تجارت الکترونیک

حالا چیکار کنیم که تو گیر مجوز ها نمونیم. برا کدوم یک از موارد بالا باید مجوز بگیریم؟
لازم بذکر می باشد که تو اکثر موارد بعنوان واسط عمل خواهیم کرد.

ممنون از همه شما عزیزان

warpro
April 19th, 2014, 22:51
با ســـــــلام و عـــــرض شــــب بخیـــــر . . .

اول اینکه امیدوارم موفق باشیـــد ؛ و اما در مورد سوالاتتـــان به ترتیـــب ::

1- موارد 1 ، 2 ، 4 شامل مجوز وزارت فرهنگ و ارشــاد اســلامی می گـــردند ، در صورتی که توی اساسنامه شرکت خود موضوع شرکت را عینا موارد ذکر شده تعیین نماییـــد . . .

2- اینکه طبق گفته بالا اگر در موضوع شرکت ذکر گردد موارد فوق 100 % برای ثبت باید از وزارت ارشاد مجوز بگیــرید که هزینه آن اگر توسط خودتان انجام گـــردد 400 تا 450 هزار تومان و اگر توسط وکیل شما انجام گـــردد

700 به بالا خواهـــد بــــود . . .

* پیشنهاد :: با توجه به آنکه عرض نمودید به صورت واسطه ای کار می نماییـــد ، می توانید موضوع شرکت را موارد it اما به غیر از موارد زیر وارد نمایید در اساسنامه تا مجوز به شما نخورد ؛ ماننــد ::

خرید و فروش رایانه ، واردات و صادرات قطعات و سخت افزار رایانه و از این موارد . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــکر . . .

میزبان وب
April 19th, 2014, 22:57
با ســـــــلام و عـــــرض شــــب بخیـــــر . . .

اول اینکه امیدوارم موفق باشیـــد ؛ و اما در مورد سوالاتتـــان به ترتیـــب ::

1- موارد 1 ، 2 ، 3 شامل مجوز وزارت فرهنگ و ارشــاد اســلامی می گـــردند ، در صورتی که توی اساسنامه شرکت خود موضوع شرکت را عینا موارد ذکر شده تعیین نماییـــد . . .

2- اینکه طبق گفته بالا اگر در موضوع شرکت ذکر گردد موارد فوق 100 % برای ثبت باید از وزارت ارشاد مجوز بگیــرید که هزینه آن اگر توسط خودتان انجام گـــردد 400 تا 450 هزار تومان و اگر توسط وکیل شما انجام گـــردد

700 به بالا خواهـــد بــــود . . .

* پیشنهاد :: با توجه به آنکه عرض نمودید به صورت واسطه ای کار می نماییـــد ، می توانید موضوع شرکت را موارد it اما به غیر از موارد زیر وارد نمایید در اساسنامه تا مجوز به شما نخورد ؛ ماننــد ::

خرید و فروش رایانه ، واردات و صادرات قطعات و سخت افزار رایانه و از این موارد . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــکر . . .

ممنون از پاسختون
مدارک لازم برا گرفتن این مجوزها میدونید چی هست؟
مجوزها رو باید قبل از ثبت شرکت گرفت و یا اینکه بعد از ثبت و دریافت کد اقتصادی هم میشه گرفت؟

همچنین من و دوستم میخوایم که خودمون تو شرکت کار کنیم, آیا حتما باید خودمون رو بیمه کنیم؟

warpro
April 19th, 2014, 23:01
ممنون از پاسختون
مدارک لازم برا گرفتن این مجوزها میدونید چی هست؟
مجوزها رو باید قبل از ثبت شرکت گرفت و یا اینکه بعد از ثبت و دریافت کد اقتصادی هم میشه گرفت؟

همچنین من و دوستم میخوایم که خودمون تو شرکت کار کنیم, آیا حتما باید خودمون رو بیمه کنیم؟

قربان :: . . .

1- مدارک اساسنامه شرکت خودتان اســـت + عدم سوء پیشینه ، کپی کارت ملی + برگه احزاز مالیاتی . . .

2- خیـــر در حین ثبت باید مجوز گرفته شـــود ، در غیــر این صـــورت اصلا شرکت شما ثبــت نمی گــــردد . . .

3- خیــــر بیمه کاملا اختیاری اســـت ، ولی تنها در یک صـــورت ::

و آن هم ایــن اســـت که مکان ثابــت برای شـــرکت نداشتـــه باشیـــد . . .

واضــح تر عــرض می کنـــم خدمتتـــان ، در منـــزل کار نماییـــد . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــک ر . . .

میزبان وب
April 19th, 2014, 23:08
قربان :: . . .

1- مدارک اساسنامه شرکت خودتان اســـت + عدم سوء پیشینه ، کپی کارت ملی + برگه احزاز مالیاتی . . .

2- خیـــر در حین ثبت باید مجوز گرفته شـــود ، در غیــر این صـــورت اصلا شرکت شما ثبــت نمی گــــردد . . .

3- خیــــر بیمه کاملا اختیاری اســـت ، ولی تنها در یک صـــورت ::

و آن هم ایــن اســـت که مکان ثابــت برای شـــرکت نداشتـــه باشیـــد . . .

واضــح تر عــرض می کنـــم خدمتتـــان ، در منـــزل کار نماییـــد . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــک ر . . .
مجددا ازتون تشکر می کنم

فرمودید که باید حدودا 400 تومن برا این مجوزها خرج کنم.
برا موراد 1 و 2 و 4 باید این هزینه رو بپردازم؟ این هزینه برا هر سه مورد هست و یا اینکه برا هر کدوم باید حدودا به این میزان پرداخت بشه؟

همچنین من و دوستم دانشجو هستم, مشکلی که از این بابت نیست؟

warpro
April 19th, 2014, 23:21
مجددا ازتون تشکر می کنم

فرمودید که باید حدودا 400 تومن برا این مجوزها خرج کنم.
برا موراد 1 و 2 و 4 باید این هزینه رو بپردازم؟ این هزینه برا هر سه مورد هست و یا اینکه برا هر کدوم باید حدودا به این میزان پرداخت بشه؟

همچنین من و دوستم دانشجو هستم, مشکلی که از این بابت نیست؟

خیر به صورت یکجا برای هر سه مورد 400 هزار تومان . . .

خیر از لحاظ دانشجویی مشکلی نیست . . .

ولی بنده به شما و دوست گرامیتان پیشنهاد می نمایـــم ، که وکالت دهید که وکیل حرفه ای شما انجام دهد ، چون توسط شما و کمی راند بازی خیلی طولانی تر و سخــت تر انجام می گــردد . . .

در مورد وکیل هم بنده سوالی بود در خدمتــم . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــکر . . .

میزبان وب
April 19th, 2014, 23:24
خیر به صورت یکجا برای هر سه مورد 400 هزار تومان . . .

خیر از لحاظ دانشجویی مشکلی نیست . . .

ولی بنده به شما و دوست گرامیتان پیشنهاد می نمایـــم ، که وکالت دهید که وکیل حرفه ای شما انجام دهد ، چون توسط شما و کمی راند بازی خیلی طولانی تر و سخــت تر انجام می گــردد . . .

در مورد وکیل هم بنده سوالی بود در خدمتــم . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــکر . . .
هزینه گرفتن مجوز برا موارد 1 و 2 چقدر میشه؟ و یا اینکه هزینه هر مجوز حدودا چقدر هست؟

ما میخوایم که کار هاستینگ و طراحی سایت و سامانه های پیام کوتاه رو انجام بدیم, میشه شما راهنمایی کنید که موضوع شرکت رو چی انتخاب کنیم تا مجوز بهش نخوره و نیز بتونیم این کارا رو انجام بدیم؟

خیلی ممنون

warpro
April 19th, 2014, 23:58
به این موضوعات در عکس زیر توجه نماییــد ::

http://up.vbiran.ir/uploads/45352139793602620331_WITH.png

این موضوع ها در زمینه فناوری اطلاعات می باشد ولی به شما مجوز نمی خورد . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــکر . . .

dark_7qe
April 20th, 2014, 01:06

امیرجان اینی که شما میگی حتما مجوز می خواد مگه میشه برای صادرات و واردات و اونم اوردن اسم بازرگانی محوز نخواد؟

nexinel
April 20th, 2014, 01:12
به زودی داشتن معافیت سربازی نیز برای موسسین شرکت الزامی خواهد شد (طی چند روز آینده)...

منبع: وکلای تجاری بنده

-----------

برای واردات و صادرات می بایست الزاما کارت بازرگانی داشته باشید.

warpro
April 20th, 2014, 01:36
امیرجان اینی که شما میگی حتما مجوز می خواد مگه میشه برای صادرات و واردات و اونم اوردن اسم بازرگانی محوز نخواد؟

با ســـلام . . .

عزیز دل ، ما یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت اصلی خود را با این عناوین به ثبت رساندیم و مجوز نخواســـت . . .

حالا شاید الان بخواهـــد . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــکر . . .

mohama226
April 20th, 2014, 01:36
به زودی داشتن معافیت سربازی نیز برای موسسین شرکت الزامی خواهد شد (طی چند روز آینده)...

منبع: وکلای تجاری بنده

-----------

برای واردات و صادرات می بایست الزاما کارت بازرگانی داشته باشید.
بله احتمالا ، البته همین الانشم برای ثبت برخی شرکت ها مثل : شرکت تعاونی باید کارت معافیت داشته باشید .
اما در صورت نداشتن میشه با گواهی اشتغال به تحصیل هم گرفت و مشکلی پیش نمیاد :)

میزبان وب
April 20th, 2014, 08:13

همه ی این موارد بجز خرید و فروش رایانه, شامل فعالیت ما نمیشه.
ببیند مثلا من میخوام که برا سامانه پیام کوتاه از یه شرکت نمایندگی بگیرم, خب اخه چه لزومی داره که من برا فعالیت در این زمینه مجوز داشته باشم, شرکت اصلی داشته باشه کافیه دیگه.

دوستان دیگه هم اگه نظری دارن لطفا اعلام کنن

ممنون از همه

warpro
April 20th, 2014, 11:25
همه ی این موارد بجز خرید و فروش رایانه, شامل فعالیت ما نمیشه.
ببیند مثلا من میخوام که برا سامانه پیام کوتاه از یه شرکت نمایندگی بگیرم, خب اخه چه لزومی داره که من برا فعالیت در این زمینه مجوز داشته باشم, شرکت اصلی داشته باشه کافیه دیگه.

دوستان دیگه هم اگه نظری دارن لطفا اعلام کنن

ممنون از همه

بالاخره در این زمینه فعالیت دارین دیگه . . .

mamanseo
April 20th, 2014, 13:04
بالاخره در این زمینه فعالیت دارین دیگه . . .

دوست
warpro (http://www.webhostingtalk.ir/member/57666/) ممنون از کمکاتون !‌من یه سوال دارم واسه مجوز از ارشاد مدرک مرتبط میخواد درسته ؟

بعد اگه ما مواردی که گفتید مثلا it بخوایم دیگه نیازی به مدرک مرتبط نیست درسته ؟

ممون میشم اگه جواب بدید !

warpro
April 20th, 2014, 13:09
دوست
warpro (http://www.webhostingtalk.ir/member/57666/) ممنون از کمکاتون !‌من یه سوال دارم واسه مجوز از ارشاد مدرک مرتبط میخواد درسته ؟

بعد اگه ما مواردی که گفتید مثلا it بخوایم دیگه نیازی به مدرک مرتبط نیست درسته ؟

ممون میشم اگه جواب بدید !

طبق پست های قبلی عرض کردم که چه مدارکی لازم دارد . . .

بهترین روش آن است که به وکیل حرفه ای دهید خودتان زیاد دردسر می کشید اینگونه . . .

در مورد وکیل سوال دارید در خدمتم . . .

هم چنین وکیل مورد نظر ، بین المللی و حرفه ای را می شناسم . . .

که وکالت حقوقی شرکت های ما را بر عهده دارنـــد . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ کر . . .

میزبان وب
April 20th, 2014, 14:20
طبق پست های قبلی عرض کردم که چه مدارکی لازم دارد . . .

بهترین روش آن است که به وکیل حرفه ای دهید خودتان زیاد دردسر می کشید اینگونه . . .

در مورد وکیل سوال دارید در خدمتم . . .

هم چنین وکیل مورد نظر ، بین المللی و حرفه ای را می شناسم . . .

که وکالت حقوقی شرکت های ما را بر عهده دارنـــد . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ کر . . .
برا موارد 1 و 2 و 4 مدرک تحصیلی باید مرتبط باشه یا فرقی نمیکنه؟ چون دانشجو هستم میپرسم و نیز رشته تحصیلیم مرتبط نیست.

cleverchild
April 20th, 2014, 14:32
تعریف شرکت های رایانه ای
مقصود شرکتهایی هستند که موضوع فعالیت آنها در زمینه کامپیوتر اعم از سخت افزار و نرم افزار می باشد.
نکته : چنانچه موضوع فعالیت این شرکتها به شرح ذیل باشد ابتدا باید از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مربوطه مجوزات مربوطه جهت ثبت شرکت در شرف تاسیس اخذ گردد و سپس سایر مراحل ثبت شرکت طی شود.
1: فعالیتهای فرهنگی دیجیتال از جمله تصدی رسانه بر خط و پدید آوردن، تهیه کردن و عرضه بسته های نرم افزاری رسانه ای و بسته نرم افزاری رسانه پرداز.
2: تکثیر حامل دیجیتال و خدمات مرتبط به قصد انتفاع یا برای عرضه توسط تکثیر دهنده –نشر دیجیتال- تصدی، توسعه و پشتیبانی مرکز بازی و سرگرمی دیجیتال و هرگونه خدمات ویرایش و طراحی و برگزاری دوره های آموزش طراحی و گرافیک یارانه ای.

منبع: ثبت شرکت (http://ssmm.ir)

best10
November 7th, 2014, 12:18
دوست گرامی شما می تونید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به سایت زیر مراجعه کنید
ثبت شرکت | ثبت شرکت ها | ثبت شرکت - ويونا (http://sabtviona.com/)