PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال صفحه اصلي به ساب دامين بدون از بين رفتن لينك ها در گوگل

mahsunseven
May 24th, 2010, 05:29
سلام
من فايل هاي صفحه اصلي رو به ساب دامين منتقل كنم
صفحه اصلي من انجمن گفتگوي هست و ميخوام انجمن گفتگو منتقل بشه به يك ساب دامين
مثلا :

.:: MySite.ir ::. (http://www.mysite.ir) منتقل بشه به www.forum.mysite.ir

و در صفحه اصلي به جاي انجمن هم بتونم ورد پرس نصب كنم ...

ولي نميخوام صفحاتي كه قبلا توي گوگل ثبت شده از بين بره ... من بيش از 130.000 صفحه ثبت شده در گوگل دارم ...

هر كسي مثلا در گوگل روي :
www.mysite.ir/thread12452.php كليك كرد منتقل بشه به www.forum.mysite.ir/thread12452.php

و صفحه اصلي سايت كه قبلا حاوي انجمن بود ،‌به جاي انجمن ؛ ورد پرس نصب كنم و انجمن هم بره به يك ساب دامين به اسم Forum بدون اينكه لينك هاي گوگل از بين بره ....

اميدوارم مطلب رو رسونده باشم ....

منتظر راهنمايي هاي اساتيد بزرگوار هستم

afrateam
May 24th, 2010, 08:51
سلام
این کار قطعا باید با گذاشتن .htaccess در mysite.ir انجام بشه
کدی که من اینجور مواقع استفاده میکنم رو در پایین نوشتم ولی ممکنه با کدهای دیگه هم بشه انجامش داد

Options +FollowSymlinks
RewriteEngine On
RewriteRule ^(.*) http://forum.mysite.ir/$1 [L,R=301]

بعد از انجام دادن این تغییر هم اگه اشتباه نکنم میتونین تو پنل گوگل وبمسترتون کاری انجام بدین که در لیست نتایج گوگل هم جای mysite.ir از forum.mysite.ir استفاده بشه
خودم این کارو انجام ندادم ولی فکر کنم میشه...

Rezash
May 24th, 2010, 08:59
چون قراره روي صفحه اصلي سايت wp نصب بشه كدي كه داديد مناسب نيست چون تمام درخواست ها رو به فروم منتقل مي كنه.بايد با htaccess درخواست ها رو بررسي و بفرستيد يعني مثلا فرم كلي مطالب كه thread12452.php هست رو شناسايي و فقط اينگونه موارد رو ريدايركت كنيد.
نوع ريدايركت بايد 301 باشه.
متاسفانه امكان انتقال يك دومين به ساب دومين در پنل گوگل وب مستر وجود نداره(تا اونجا كه من ديدم نبود) و فقط امكان انتقال يك دومين به يك دومين جديد ديگه هست.

mahsunseven
May 24th, 2010, 10:17
پاسخ : انتقال صفحه اصلي به ساب دامين بدون از بين رفتن لينك ها در گوگل

چون قراره روي صفحه اصلي سايت wp نصب بشه كدي كه داديد مناسب نيست چون تمام درخواست ها رو به فروم منتقل مي كنه

بله ... دقيقاً‌حق با شماست ....

ممنون ميشم راهنمايي دقيق تري انجام بديد كه چيكار بايد بكنم ...