PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی Wmware

seo-expert
April 19th, 2014, 14:40
سلام دوستان
من وقتی تو Wmware میرم این ارور میاد

This host is currently being managed by the vCenter Server with IP address ip address . Changes made to this host during this session may not be reflected in vSphere Client sessions currently viewing the vCenter Server.

اون Ip address یه ایپی مربوط به یه سرور اختصاصی دیگه است. این چه مفهومی داره؟

nginxweb
April 19th, 2014, 14:52
درود
عادی هستش دوست عزیز به این معنی هستش که سروی فعلیتون توسط Vcenter مدیریت میشه و به کنسول vcenter متصل هستش/ جای نگرانی نیست

seo-expert
April 19th, 2014, 15:05
درود
عادی هستش دوست عزیز به این معنی هستش که سروی فعلیتون توسط Vcenter مدیریت میشه و به کنسول vcenter متصل هستش/ جای نگرانی نیست

ممنون بابت توجهتون
آیپی Vcenter مال من نیست. موردی نداره؟

arc1o0
April 19th, 2014, 15:24
ممنون بابت توجهتون

سلام

احتمالا متعلق به شرکتی هست که ازشون سرویس گرفتید.

MagicVps.Com
April 20th, 2014, 00:29
ممنون بابت توجهتون

هم میشه گفت موردی داره هم میهش گفت خیر

در کل الان سرور شما توسط یک وی سنتر تحت کنترل هست یعنی براحتی اون ایپی که گفتن داره سرور شما را منج میکنه و میتونه منابع وی پی اس های ساخته شده را کم و زیاد کنید و یا دلیت کند و یا یک ویپیاس جدیدی اضافه کنه با منابع دلخواه

حالا یا اینکه از جایی که سرور تهیه کردین به ره دلیل توی وی سنتر اون شخص اد شده یا اینکه کسی مشخصات سرور داشته و ادد کرده که سو استفاده کند که حالت اول بیشتر احتمالش هست
بهرتنی کار این هست که سورتون را از توی اون وی سنتر ریمو کنید و بعد پسورد سرور اصلی را تغیر بدهید

Mr.Te0
April 20th, 2014, 01:27
اگر دسترسی روت داشته اشید خودتون میتونید ارتباط رو قطع کنید از وی سنتر و پسورد را تغییر دهید.

sssoheil
April 21st, 2014, 18:17
با سلام
دوست عزیز سعی کنید حتما یا دسترسیVcenter رو از جایی که سرور تهیه کردید بگیرید یا اتصال سرورتونو با Vcenter از طریق خود Vcenter قطع کنید چون در این حالت هم در ساخت وی پی اس به مشکل میخورید هم امکان مدیریت و تغییر منابع سخت افزاری VM's را ندارید.این رو هم مد نظر داشته باشید که Vcenter قدرت مدیریت و امکانات بسیار بالاتری نسبت به Vsphere در اختیار شما قرار میده.