PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت azarbazdid.ir پاپش رو انداخته رو سایت بنده چی کارش کنم

alalalk71
April 18th, 2014, 22:14
سلام سایت کسب درآمد به ازای بازدید - بهبود حرفه ای رتبه الکسا (http://azarbazdid.ir) پاپ آپش رو انداخته رو سایت بنده هر صفحه رو 20 ثانیه میبینه و می بنده bounce rate بنده داره افت می کنه و اون کلمه ایی که تو صفحه اول هستم از 3 روز پیش تا حالا از لینک دوم صفحه گوگل به لینک 6 رسیدم کسی راهی میسناسه بازدید کننده هایی که میفرسته رو بن کنیم داره سایت می پکه
الان با 2-3 هزار آی پی 25 هزار پیج ویو داشتیم یواش یواش هاست هم صداش در میاد کسی هست یه کمکی بکنه ممنون میشم گیر کردیم راهی هم به جایی نداریم

یوزرشم هیچ راه ارتباطی باش وجود نداره ایمیل که جواب نمی ده شماره که تو هویزش گذاشته خاموشه تو سایتش تیکت زدم جواب نمی ده من چی کار کنم بخوام شکایت کنم فتا چی باید بگم

taha_2011
April 18th, 2014, 22:22
شما آِی پی سرورش رو روی هاست بن کن

info.onehost_ir
April 18th, 2014, 22:24
دستمون راست میگن ای پی سرور رو بن کن ببین چی میشه

alalalk71
April 18th, 2014, 22:27
کدش رو لطف می کنید
طرف کارش اینطوریه که میری تو سایتش عضو میشی بعد به یه صفحه میری که سورف میشه بعد از تو اون صفحه یه پاپ جدید برات باز می کنه که ای پی جدید به حساب میاد و تمام بازدید کننده ها با آی پی خودشون وارد سایت میشن بنابراین نمی تونیم یه آی پی یا یه رنج آی پی رو بن کنیم

DeLtAvPs
April 18th, 2014, 22:31
منظور بچه ها اینه که ایپی سرور مبدا رو در سرور خودتون که الان شما مسلما هاست داری باید بدی به مدیر سرور تا بلوکه کنه

alalalk71
April 18th, 2014, 22:32
منظور بچه ها رو میگیرم ما خود سایتش آی پی هاش رو از طریق htaccess بن کردیم اما بازم داریم ورودی میگیریم

DeLtAvPs
April 18th, 2014, 22:41
htaccess در واقع از ورود به سایت جلوگیری میکنه اما از بازدید کم نمیکنه
شما باید از سرور ببندی که وقتی میخواد وارد بشه نتونه
وگرنه اصلا کاری که کردید فایده نداره
در ضمن یه ایمیل به این سایت بدید ببینید برای چی این کار رو کرده

alalalk71
April 18th, 2014, 22:42
هیچ جوابی نمی دن، هاست که هم آقا میهن وب هاست انگار همه توش خوابن

mhiizadi
April 18th, 2014, 23:05
هیچ جوابی نمی دن، هاست که هم آقا میهن وب هاست انگار همه توش خوابن