PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال : برای سیو دامنه رنک دار بهتر است یا جدید ؟

mamanseo
April 18th, 2014, 18:23
سلام

من میخواستم سایت جدید راه اندازی کنم به نظر اساتید از دامنه رنک دار استفاده کنم ( دامنه هایی که expire شدند ) که با رنک 4 و 5 دارم ! یا نه کلا با یه دامنه جدید بهتر است ؟؟

برای سيو کدام را پیشنهاد میکنید ؟

metal75
May 6th, 2014, 13:03
درود
از نظر بنده دامین رنک دار بهتره چون بالاخره یه امتیازی تو گوگل داره و سریع تر ایندکس میشه باز نظر شخصیه منه منتظر اساتید دیگه باشید شاید پاسخ بهتری بدن.

موفق باشید

M.Abooali
May 7th, 2014, 14:20
دوست گرامی،نظر من استفاده از دامنه رنک دار می باشد.پیروز باشید!!

Saati
May 7th, 2014, 14:27
اگه دامنه ی خوبیه استفاده کن ولی به چه درد میخوره دامنه اسم ت*می ولی رنک دار.

abbaskh
May 7th, 2014, 17:19
بستگی به دامین منقضی شده داره،دامینی داریم که رنکش 6 هست ولی اعتباری که پیش گوگل داره زیر 0 هست ولی دامینی هم داریم رنک 1 حتی صفر دارند ولی از خیلی رنک بالاها بهتر ایندکس میشن

baghebahar
May 7th, 2014, 21:00
nice-sms.ir
rank 3
موجود است :دی

behnamy01
May 7th, 2014, 23:06
بستگی به دامین منقضی شده داره،دامینی داریم که رنکش 6 هست ولی اعتباری که پیش گوگل داره زیر 0 هست ولی دامینی هم داریم رنک 1 حتی صفر دارند ولی از خیلی رنک بالاها بهتر ایندکس میشن
سلام. میشه بیشتر توضیح بدید؟ بعید میدونم ایندکس شدن زود در زمان قبل از expire سایت تاثیری توی استفاده ایشون از استفاده از اون دامین داشته باشه! چون سرعت ایندکس اکثرا بستگی به زمانبندی ارسال پست و سرعت لود سایت داره. همچنین تعداد ایندکس ها بستگی به مطالب قبلی سایت داره که حالا که ایشون بخواد دامین رو استفاده کنه همه فاکتور های ایندکس هم طبیعتا عوض میشه.

tikweb.ir
May 7th, 2014, 23:08
دوران ارزش داشتن پیج رنگ گوگل دیگه تموم شده...

MEHDI KARAMI
May 7th, 2014, 23:24
پیج رنک دیگه اون رنگ و بوی قدیم رو نداره :دی
به نظر من شما یک دامنه بخر ، یه مدت بزار آنلاین بمونه بعد ازش استفاده کن !

hamedwolf
May 9th, 2014, 13:30
رنک دامنه مهم نیست , مهم اینه که دامنه چند تا بک لینک داره یا چقدر کلماتش از گوگل ورودی میگرفته

CentralClubs
July 21st, 2014, 18:55
البته بستگي به محتواي سايت قبلي که اون دامين به اون وصل بوده هم داره. مثلا اگر محتواي غير قانوني يا بسيار متفاوت با محتواي جديد شما باشه، ممکنه اوضاع رو بدتر کنه، اما در مجموع اگر محتوا مرتبط باشه و گوگل پنالتي نداشته باشه و بلاک نشده باشه، دامين رنک دار بهتر هست