PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست دانلود فایل و ارائه برروی هارد

pc-narmak
April 18th, 2014, 17:22
با سلام خدمت تمامی دوستان من خیلی عجله ای یه فایل 150 گیگی دارم که نیاز دارم یکی از دوستان که داخل دیتاسنتر تبیان یا پارس انلاین یا افرانت سرور داره این فایلو برام دانلود کنه سپس با هارد اکسترنال اون فایل من دریافت کنم هزینشم مشکلی نداره ممنون میشم دوستان افر هاشونو بدند خیلی ضروری هستش
چون موضوعی دررابطه با این درخواست پیدا نکردم مجبور شدم اینجا بزنم مدیران به بزرگی خودشون ببخشند

mehrshad.ho
April 18th, 2014, 17:29
چقدر هزینه می کنید ؟

pc-narmak
April 18th, 2014, 17:32
شما افرتونو بدید شما فروشنده هستید قیمت پیشنهادیتونو بدید تا دوستان هم بدند

چقدر هزینه می کنید ؟

aligoli
April 18th, 2014, 21:54
با سلام خدمت تمامی دوستان من خیلی عجله ای یه فایل 150 گیگی دارم که نیاز دارم یکی از دوستان که داخل دیتاسنتر تبیان یا پارس انلاین یا افرانت سرور داره این فایلو برام دانلود کنه سپس با هارد اکسترنال اون فایل من دریافت کنم هزینشم مشکلی نداره ممنون میشم دوستان افر هاشونو بدند خیلی ضروری هستش
چون موضوعی دررابطه با این درخواست پیدا نکردم مجبور شدم اینجا بزنم مدیران به بزرگی خودشون ببخشند

فایل مربوطه روی کدام دیتاسنتر خارجی است ؟

pc-narmak
April 18th, 2014, 22:02
در داخل کشوره دیتاسنتر اسیاتک ولی چون در یکی از مراکز مخابراتی گذاشتیم نمیتونیم دسترسی فیزیکی داشته باشیم اطلاعات برداریم برای همین نیاز داریم یکی از دوستان زحمت بکشند رو سرورشون دانلود کنند بعد با هارد اطلاعات برداریم