PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در vmware. لطفا کمک کنید

taha_2011
April 18th, 2014, 16:53
سلام
حدود یک هفته ای هست یه مشکل بوجود اومده نمیدونم به خاطر چی میتونه باشه
در قسمت تنظیمات vps در vmware تیک unlimited غیر فعاله. از دوستانی که وارد هستند تقاضا میکنم به بنده کمک کنند
درضمن وی پی اس رو هم خاموش کردم مجدد امتحا کردم باز مشکل برطرف نشد، حتی کل سرور رو هم ریسیت دادم!
عکسش هم ضمیمه کردم
سپاس گزارم

MagicVps.Com
April 18th, 2014, 18:55
2تا دلیل میتونه داشته باشه
1- دسترسی شما توی سرور اصلی محدود شده باشهو دسترسی کامل ادمین نداشته باشید
2- سروتون توی وی سنتر اد شده و برای همین وی سنتر اجازه نیمده که منابع را ادیت کنید
سرور اصلی شما که این وی پی اس روش هست ادد شده داخل وی سنتر و برای همین دسترسی شما محدود شده یا از توی وی سنتر تنظیم دلخواه انجام بدین و یا اینکه اگر به وی سنتر دسترسی ندارید با ویسپر به سرور اصلی کانکت بشید و سپس از توی وی سنتر ریمو کنید سرور مورد نظر را بعد تنظیمات دلخواه انجام بدین

taha_2011
April 18th, 2014, 20:25
2تا دلیل میتونه داشته باشه
1- دسترسی شما توی سرور اصلی محدود شده باشهو دسترسی کامل ادمین نداشته باشید
2- سروتون توی وی سنتر اد شده و برای همین وی سنتر اجازه نیمده که منابع را ادیت کنید
سرور اصلی شما که این وی پی اس روش هست ادد شده داخل وی سنتر و برای همین دسترسی شما محدود شده یا از توی وی سنتر تنظیم دلخواه انجام بدین و یا اینکه اگر به وی سنتر دسترسی ندارید با ویسپر به سرور اصلی کانکت بشید و سپس از توی وی سنتر ریمو کنید سرور مورد نظر را بعد تنظیمات دلخواه انجام بدین
بسیار سپاس گزارم
نمیدونستم که به خاطر وی سنتره
ممنونم مشکل و حل شد