PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا تا زمان "ارسال کالا به مشتری" نمیتوانیم پول پیپال گرفته شده از مشتری را خرج کنیم ؟

mirjalal
April 18th, 2014, 14:20
سلام.
فرض کنین من یه اسیت انگلیسی درست کردم و paypal را به عنوان سیستم پرداخت گذاشتم توی سایتم و مشتری ها برای سفارش کالا/خدمات باید با این سیستم به من پرداخت کنن.

حالا سوال من اینه که اگه کسی از سایت من (با پیپال) خرید داشت , تا زمانیکه من کالا یا خدمات را به دست اون مشتری نرسوندم , نمیتونم پول دریافت شده در حساب پیپالم را خرج کنم ؟ ( یا مثلا تا چند روز برداشت از حسابم ممکنه توقیف بشه ؟ )

ULTRAWEB
April 18th, 2014, 14:25
میتونی برداری فقط کلاه برداری نکن آ:101:
اگر اونها شکایتت کنن که چیزی می فروشی و محصولم بهشون نمیرسه پی پال حسابت رو می بنده

mirjalal
April 18th, 2014, 15:00
حالا یه نگرانی دیگه پیدا کردم و اونم اینه که مثلا کسی پول بریزه حسابم و به دلایل نامعلومی مثلا پیپال بیاد حسابمو لیمیت کنه و اون موقع مجبور بشم که نه تنها حساب بانکی امریکا ارائه بدم برای رفع لیمیت حسابم , بلکه شماره ی موبایل و تلفن امریکا را هم ازم بخواد سایت پیپال تا اکانتم وریفای بشه.و یا در موارد سخت تر! ازم پاسپورت و غیره بخواد !

راستی تجربه ی شما با پیپال چطوری بوده ؟ مشکلی نداشتین باهاش ؟

behrooz_iri
April 18th, 2014, 17:08
خرید و فروش دلار پی پال و ویزا ، انجام خریدهای اینترنتی | payment24 (http://payment24.ir/)

با آقای شهیدی صحبت کنید

sasanbes
April 18th, 2014, 17:44
سلام اصلان این کارو نکنید خطر ریسک زیاااد داره!
میتونی از پرفکت مونی یا وستر استفاده کنید اطمینان بیشتری داره