PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارورهای زیاد گوگل وبمستر طی دو هفته اخیر

PCcamp.Ir
April 17th, 2014, 09:55
با سلام
دوستان تو این چند روز گذشته گوگل وبمستر مدارم ارور سایت مپ میده با اینکه همه سایت مپ ها سالم هستن!گزینه Resubmit رو می زنم همه چی اوکی میشه اما بعد یکی دو روز باز ارور و warning !!
متن همه ارور ها اینجوریه :

Warnings

URLs not followed

When we tested a sample of URLs from your Sitemap, we found that some URLs redirect to other locations. We recommend that your Sitemap contain URLs that point to the final destination (the redirect target) instead of redirecting to another URL.

hamid.soltani92
April 17th, 2014, 10:27
آدرس سایت مپ رو بدید لطفا.

taha_2011
April 17th, 2014, 10:43
برای بنده هم همین اتفاق افتاده جالبیش اینه که بعد از آپدیت به ورژن جدید اینطوری شده!

yastheme
April 17th, 2014, 11:17
تو سایت مپ آدرس هایی وجود داره که ریدایرکت به آدرس جدیدی میشه,
گوگل میگه آدرس لینک جدیدو یهو بده که ریدایرکت نشه, نه اینکه آدرس قدیمی رو بدی ریدایرکت بشه رو آدرس جدید

PCcamp.Ir
April 17th, 2014, 12:50
اخه من اصا اپدیت هم نکردم!! هاست عوض کردم اما دو سه هفته اول که رفتم رو سرور جدید اروری نبود! تازه شروع شده!
این سایت مپ ها :

http://pccamp.ir/forums/sitemap_index.xml.gz
http://pccamp.ir/sitemap.xml

giasi
April 17th, 2014, 13:01
پنل قبلی فکرکنم سی پنل بوده و پنل جدید پنل دایرکت ادمین

دامنه ثبتی توی پنل سیستم مدیریت محتوا چی بود چک کنید و جدید رو با w یا بدون آن

کدهای Htaccess باید چک بشه

و حتما افزونه افزونه یاهست استفاده میکنید میگه مسیرها همه نو فالو هست

احتمال 90 درصد از این موارد باید باشه به یک متخصص بدید بیاد روی سیستم همه رو چک کنه و درست کنه

PCcamp.Ir
April 17th, 2014, 13:22
فایل اچ تی اکسس رو نگاه کردم اخرش یه کد ریداریکت اضافه شده بود!
اخه یه دامنه جدید گرفتم و پارک کردم روی یکی از ادان دامنه های قبلی که در یه پوشه در هاست بود!
به خاطر اون که نیست؟
راستی تاثیری داره اینکه یه دامنه رنکدار بگیری و پارک کنی رو دامنه فعلی که رنکش پایینه؟

PCcamp.Ir
April 18th, 2014, 11:37
دوستان اون کد ریدایرکت رو هم برداشتم امروز چک کردم بازم همون ارور ها ظاهر شدن!
resubmit رو می زنم و رفرش می کنم درست میشه ولی بعد 24 ساعت باز ارور ها ظاهر میشن!
می ترسم سایتم یه موقع گوگل پنالتی بشه!!

PCcamp.Ir
April 25th, 2014, 13:10
دوستان کمک کنید لطفا از اون موقع هی resubmit میزنم رفرش می کنم درست میشه اما بعد 24 ساعت بازم ارور های زیاد میاد!

CentralClubs
July 21st, 2014, 19:05
هنوز مشکل داريد يا حل شده؟ چون سايت مپ رو چک کردم، مشکلي نداشت ...