PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد نصب ssl روی IP برای وب سایت

behtash007
April 16th, 2014, 14:19
سلام
آشنای چندان با ssl ندارم
چند تا سوال داشتم . چندتا سرور لینوکس دارم میخواستم ببینم میتونم روی یکی از سرور هام به ssl متصل کنم و بعد به وبسایتم اس اس بدم ؟!!!
یا حتما باید از جای که اس اس ال میگیرم ای پی مجزا بگیرم ؟؟!!!

viva
April 16th, 2014, 17:15
شما آی پی اختصاصی بگیرید و روی سایت ست کنید بعدا ssl رونصب کنید بسته به نوع ssl یا دامنه اصلی و ساب دامین ها یا فقط دامنه اصلی با sl بالا میاد.آی پی رو از جایی که سرور گرفتید باید تهیه کنید

TARIMEHR
April 16th, 2014, 17:21
هیچ سرویس دهنده ssl ی به کاربر IP نمیدن
شما IP رو باید از مدیر سرورتون بگیرید
مستحضر باشید هر دامنه یک IP اختصاصی لازم دارم
در انتخاب نوع ssl دقت کنید. ssl دامنه اصلی با زیر دامنه متفاوت است

dataecom
April 17th, 2014, 19:01
سلام
آشنای چندان با ssl ندارم
چند تا سوال داشتم . چندتا سرور لینوکس دارم میخواستم ببینم میتونم روی یکی از سرور هام به ssl متصل کنم و بعد به وبسایتم اس اس بدم ؟!!!
یا حتما باید از جای که اس اس ال میگیرم ای پی مجزا بگیرم ؟؟!!!
دوست عزیز :
شما برای IP نیز میتوانید SSL خریداری کنید . یکی از انواع گواهینامه ای که میتوانید برای IP بگیرید COMODO Instant SSL است . این گواهینامه توسط ما ارائه میشود . برای اطلاع از قیمت و مشخصات به لینک زیر مراجعه کنید :
فروش SSL|گواهينامه SSL|قيمت SSL|تجارت الكترونيك|گواهينامه SSL COMODO|تحويل آني SSL (http://dataecom.com/comodo_ssl_certificates.html#tabs1-html)

CentralClubs
July 21st, 2014, 19:23
نيازي به اينکه حتما IP اختصاصي باشه نيست و به شرطي که در ISP ها SNI فعال شده باشه، روي يک IP هم ميشه چندين SSL داشت. اما در اين صورت در ISP هايي که SNI فعال نباشه، SSL همون سايتي که به عنوان Main براي اون IP ست شده لود خواهد شد که پيغام نامعتبر بودن SSL‌ رو دريافت خواهيد کرد. پس بهتره IP اختصاصي باشه، اما الزامي هم وجود نداره