PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای توزیع یک نرم افزار و محصول آموزشی (مولتی مدیا) در بازار چه مراحلی رو باید طی کرد؟

Na3er
April 16th, 2014, 12:07
من بعد از صرف وقت زیادی با یکی از علاقه مندان دو محصول آموزسی شرکت لیندا رو که نسبتا این روزها داغ هستند و به نوعی روی بورس هست آموزش شان زیر نویس فارسی کرده ایم (البته امکان دوبله هم داریم) و تا جایی که تحقیق کرده ایم هنوز مشابه آن در بازار وجود ندارد حالا میخواهیم اقدام کنیم برای توزیع این سی دی در بازار گویا باید چند مجوز بگیریم که خود این موضوع نگران کننده هست و بوی هفت خوان رستم میدهد حالااین موضوع رو اینجا مطرح کردم تا هم از تجربه و نظرات شما بهره ببریم هم گزینه مناسب رو انتخاب کنیم

مثلا میشود امتیاز را به شرکت های اموزش نرم افزاری فروخت یا نه؟

هنوز از خود شرکتها نپرسیده ایم چون س.ج می کنند آدم را و تا ما بیایم دست بکار شویم ایده ما لو رفته و خودشان کار ما را انجام میدهند و زحمت چند ماهه ما هدر میرود

لطفا مشارکت کنید

vahab00
April 16th, 2014, 12:35
سلام
برای مجوز خبر ندارم اما شرکت هایی مثل لرد و پرند میتونن آموزش ها رو از شما بخرند قبلا یک نمونه دیدم
اما فکر کنم بتونید از طریق اینترنت فروش خوبی برای این محصولات آموزشیتان داشته باشید
چرا تو نت در فروشگاه های فروش اقدام به فروش نمیکنید ؟

mibfa
April 16th, 2014, 12:43
با سلام

اگر تمایل داشته باشید میتوانیم مجوز ها مربوطه + هولگرام محصول شما را از مراکز مرتبط برای شما اخذ کنیم

در خصوص موارد دیگر هم در صورت تمایل مذاکره میکنیم

در صورت تمایل تماس بگیرید
09171069860

Na3er
April 16th, 2014, 12:50
سلام
برای مجوز خبر ندارم اما شرکت هایی مثل لرد و پرند میتونن آموزش ها رو از شما بخرند
پرند رو پرسیدیم گفتند روی آموزش خارجی با این سبک کار نمیکنند

چرا تو نت در فروشگاه های فروش اقدام به فروش نمیکنید ؟

چون روز اول فروش سایتی مثل دانلود ها با لینک مستقیم آن را به کاربران عزیز خود پیشکش خواهد کرد اینهم عواقب نداشتن کپی رایته دیگر کسی دست و دلش به کار تولیدی نمیرود

اما اگر مجوز دار باشد کمتر سایتهای داخلی روی آن انگشت میگذارند و تا حدود زیادی جلوی پخش آن گرفته میشود

یک دوستی گفته بود همکاری در فروش بزن که بد نیست اما درصد بالایی رو این واسطه ها میگیرند و چیزی عاید ناشر نمیشود در ثانی باید باز مجوز دار باشد تا وبسایتهای ناجور طرفش نروند

Na3er
April 16th, 2014, 12:54
با سلام

اگر تمایل داشته باشید میتوانیم مجوز ها مربوطه + هولگرام محصول شما را از مراکز مرتبط برای شما اخذ کنیم

در خصوص موارد دیگر هم در صورت تمایل مذاکره میکنیم

در صورت تمایل تماس بگیرید
09171069860

برای شما هم پ.خ فرستاده شد

i.sharifi
April 16th, 2014, 16:01
فکر نمی کنم برای سری آموزش های لیندا مجوز صادر بشه .

چون روز اول فروش سایتی مثل دانلود ها با لینک مستقیم آن را به کاربران عزیز خود پیشکش خواهد کرد اینهم عواقب نداشتن کپی رایته دیگر کسی دست و دلش به کار تولیدی نمیرود

شما با زیرنویس کردن محصولات لیندا که یحتمل خودتون از سایت دانلود ها و امثالهم دانلود کردید ، کار تولیدی و داخلی انجام دادید ؟!
وقتی حق تولید کننده اثر رو نادیده گرفتید ، مطمئن باشید حاصل زحمت شما هم به همین طریق بر باد خواهد رفت :)
+ قول میدم خودم به عنوان اولین نفر محصول شما رو برای دانلود در سایتم قرار بدم ^|^ و کلی هم به این موضوع افتخار می کنم که به عنوان اولین سایت دانلود، محصولات زیرنویس شده لیندا رو در اختیار کاربران قرار دادیم ^|^
پایین سایت هم ذکر می کنم "کپی برداری از مطالب این سایت شرعا حرام است" ^|^

Na3er
April 16th, 2014, 20:30
این شعار شعار قشنگیه
اما معمولا شرکتهای معتبر برای کشور های جهان سوم با gdp بسیار پایین نمیتونند قیمت رو مثل سوئیس اعلام کنند و میبینیم که مثلا ویندوز یا ادوبی با قیمتهای به مراتب پایین تر ویندوز یا فتوشاپ اورجینال رو به کشور های بدبختی چون فلیپین اندونزی و ... میدهند و تعدادخواسته ها بالاست و صرف دارد اما شما برو به لیندا بگو من امتیاز فلان اموزش رو میخواهم برای دوبله و پخش در تیراژ 2 /3 هزار تا قیمتی که میگن بیشتر از تمام آن چیزی است که شما در میاری و حتی از جیبم باید پول بگذاری اینها شدنی نیست تا کپی رایت در ایران جا بیافته

hamid.soltani92
April 16th, 2014, 20:32
فکر نمی کنم برای سری آموزش های لیندا مجوز صادر بشه .

شما با زیرنویس کردن محصولات لیندا که یحتمل خودتون از سایت دانلود ها و امثالهم دانلود کردید ، کار تولیدی و داخلی انجام دادید ؟!
وقتی حق تولید کننده اثر رو نادیده گرفتید ، مطمئن باشید حاصل زحمت شما هم به همین طریق بر باد خواهد رفت :)
+ قول میدم خودم به عنوان اولین نفر محصول شما رو برای دانلود در سایتم قرار بدم ^|^ و کلی هم به این موضوع افتخار می کنم که به عنوان اولین سایت دانلود، محصولات زیرنویس شده لیندا رو در اختیار کاربران قرار دادیم ^|^
پایین سایت هم ذکر می کنم "کپی برداری از مطالب این سایت شرعا حرام است" ^|^
درود بر شما، حرف دل من رو زدین!
برای کپی و توزیع محصول کمک خواستین من هم هستم:|

Na3er
April 16th, 2014, 20:42
لدفا تاپیک رو به حاشیه هدایت نکنید ما یک محصول معین داریم که میخواهیم بهترین گزینه کسب درامد رو انتخاب کنیم صورت مسئله مشخصه

در ضمن اگر مجوز گرفته شود نه برای این محصول هر کالای فرهنگی و دیجیتالی پوست وبسایت های ناقض از طرف شخص ناشر کنده خواهد شد با ارسال ریپورت به ارگان مربوطه از ***** شدن وبسایت ناقض گرفته تا دادخواست و دادسرا نه فقط من هر ناشر دارای مجوزی میتواند اینکار را کند بخاطر همین هم هست که شما به ندرت میبینید یک محصول اموزسی مجوز دار داخلی رو برای دانلود قرار بدهند اگر هم بشود از طرف ناواردان و وبمستران آماتور و ناشی هست این از این
من دو تا سی دی اموزشی رو محض نمونه میگویم هر کس که دل شیر دارد روی سایتش دایرکت کند

در آخر i.sharifi عزیز نمونه کارهایتان دیده شد انصافا کارتون خوبه و برای کاور سی دی ها یا لوگوهای بلاگهای خودم با شما همکاری خواهم کرد

i.sharifi
April 16th, 2014, 23:35
در آخر i.sharifi عزیز نمونه کارهایتان دیده شد انصافا کارتون خوبه و برای کاور سی دی ها یا لوگوهای بلاگهای خودم با شما همکاری خواهم کرد
خواهش می کنم و اگر سی دی ها 100% تولید و حاصل دسترنج خودتون باشه ، با کمال میل در خدمت شما خواهم بود .
من قصد ندارم تاپیک شما رو از موضوع اصلی منحرف کنم .
اما همچنان بر سر حرف خودم هستم و همینجا قول میدم که هیچ ارگان یا سازمانی نمی تونه چه با فیـlـتر کردن سایتم چه به زور تهدید جلوی من رو بگیره ! محصولاتی بوده که سازمانهای گــُنده پشت تولید کنندگانشون بودند و بدون اجازه تولید کننده کپی شدن ، محصول شما که در مقابل اونا چیزی نیست ^|^
----
در کل موفق باشید .