PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هزینه خرید ip از ripe.net چنده ؟

aghayegol
April 16th, 2014, 11:49
هزینه خرید ip از ripe.net چنده ؟

ULTRAWEB
April 16th, 2014, 13:34
2000یورو:)

aghayegol
April 16th, 2014, 13:43
2000یورو:)

برای چند تا و چه مدت ؟
لیست قیمت در سایت خودش رو پیدا نمی کنم

ULTRAWEB
April 16th, 2014, 13:46
برای یک کلاس 22/ ای پی ورژن 4 یعنی 1000تا
هرچقدر خواستی ورژن6
هرسالم باید تمدید کنی

aghayegol
April 16th, 2014, 14:06
من نیاز به 256 تا دارم چی کار کنم ؟
ماهیانه میشه تمدید کرد ؟

ULTRAWEB
April 16th, 2014, 14:27
بلاک 24 رو باید از کسایی دارن اجاره کنی که کسی هم نداره اگرم داشته باشه بین 3تا5 میلیون اجاره سالانه اش هست
کسی هم اجاره ماهانه به شما نمیده

tizparvaz
April 16th, 2014, 15:08
سلام
هزینه پنل رایپ بیش از 4000 یورو تمام میشه براتون خود رایپ در حال حاضر بیش از /22 نمیده برای بیش تر از اون باید با دلال های ای پی مکاتبه کنید که قیمت آی پی بسته به انصاف فروشنده از 8 دلار تا 22 دلار برای هر آی پی هست .

ULTRAWEB
April 16th, 2014, 15:52
حرفام رو اصلاح کنم :
هزینه ی 200یورروو برای ثبت نام اولیه هست و حدود 2000یورو هزینه ی اشتراک سالانه ی ای پی ها
که در صورت تمدید هزینه ی ثبت نام اولیه رو نباید بپردازین و فقط نیاز هست که هزینه اشتراک سالانه رو بپردازین

MOHSEN-1
April 16th, 2014, 20:14
هزینه کلی رایپ
2000 یورو برای lir
1850 یورو هم سالانه هزینه تمدید ای پی ها هستش
قبلا 8 کلاس بود که جدیدن شده 4 کلاس ولی میشه از کسی دیگه انتقال داده ای پی به پنل کاربریت و فقط هزینه 1850 یورو رو سالانه بدید یعنی شما بعغیر از 4 کلاس رایپ خودت ای پی بخری از کسی و انتقالب بدی نیاز به هزین اضافی تمدید نداری و فقط هزینه 1850 یورو رو می دی

princeserver
April 16th, 2014, 21:11
هزینه خرید ip از ripe.net چنده ؟

سلام خدمت شما دوست خوب جناب گل محمدی عزیز
گرفتن بلاک از رایپ به راحتی مقدور نمی باشد چه بسا خیلی از دوستان تلاش کردن برای دریافت پنل از رایپ که شرکت رایپ در صورتی که توجیح اقتصادی داشته باشید و کار شبکه یا اینترنتی شما نیاز به ای پی باشه به شما ای پی خواهد داد حتی در صورت دادن ای پی و پنل به شما در صورتی که از ای پی ها استفاده نشه دیده شده که از پنل شخص خارح و گرفته شده است در بازار فعلی ما تنها شخصی که به دلیل کلوکیشن در انگلیس و تهیه رک و .... موارد نیاز به ای پی داشت توانستن با ثبت شرکت در خارج از ایران و غیره .... پنل تهیه کنند جناب فدایی بودن که همه ای پی ها رو در همین سایت اجاره دادند و ای پی برای اجاره ندارند فعلا متاسفانه ولی انشالله که به زودی اضافه خواهند کرد ولی تایم مشخصی ندارد
اگر مایل به اجاره ای پی /24 هستین در رایپ با بنده در تماس باشید تا به شما راه پیدا کردن و اجاره ای پی را معرفی کنم
همچنین گروه ما یک رنج /24 دارد که هر ساله اجاره به اشخاص مختلفی اجاره می دهد در حال حاضر هم به یکی از دوستان که در همین سایت فعالیت دارند اجاره داده شده که به زودی تایم اجاره دوستان به پایان خواهد رسید اگر در این مورد هم مایل هستین اطلاعات بیشتری از جمله الان در کجا و در دست چه شخصی اجاره دادیم در پیام خصوصی اعلام بفرمائید که خدایی نکرده رزمه و سابقه اون شرکت زیر سوال نرود در هر صورت اگر مایل به اجاره /24 بودین 6 ماهه و سالانه من در خدمت شما هسنم
موفق باشید

princeserver
April 16th, 2014, 21:25
سلام
هزینه پنل رایپ بیش از 4000 یورو تمام میشه براتون خود رایپ در حال حاضر بیش از /22 نمیده برای بیش تر از اون باید با دلال های ای پی مکاتبه کنید که قیمت آی پی بسته به انصاف فروشنده از 8 دلار تا 22 دلار برای هر آی پی هست .
سلام دوست پیرو صحبت های شما هزینه هر ای پی در بازار فعلی برای /24 از بین 13 هزار تومان تا 20 هزار تومان بوده بین تقریبا 4 دلار تا 6 نهایت الی 7 دلار قیمت که فرمودید به نظر من رابط اصلی دوستان با اجاره دهنده ای پی خیلی زیاد بوده که بین 8 تا 22 دلار ولی در بازار فعلی بین قیمت مشخص شده به راحتی قابل دست یابی بوده البته در رایپ اگر نیاز داشتین به شخصه در خدمتتون هستم جناب مهندس

speednet
April 16th, 2014, 22:28
سلام دوست پیرو صحبت های شما هزینه هر ای پی در بازار فعلی برای /24 از بین 13 هزار تومان تا 20 هزار تومان بوده بین تقریبا 4 دلار تا 6 نهایت الی 7 دلار قیمت که فرمودید به نظر من رابط اصلی دوستان با اجاره دهنده ای پی خیلی زیاد بوده که بین 8 تا 22 دلار ولی در بازار فعلی بین قیمت مشخص شده به راحتی قابل دست یابی بوده البته در رایپ اگر نیاز داشتین به شخصه در خدمتتون هستم جناب مهندس

سلام
من میخوام مستقیم از رایپ بگیرم اگه بتونین راهنمایی کنید ممنونتون میشم
princeserver
April 17th, 2014, 00:07
برای گرفتن از رایپ بهتر با کسانی مثل جناب فدائی - پشتیبانی افرانت و .... کسانی که پنل دارن راهنمایی بگیرید متاسفانه ما فقط یک بلاک /24 داریم
دوتا نکته حائز اهمیت اول این که /24 رایپ ارائه نمیده قیمت پنل که دوستان گفتن فکر کنم 2000 یورو ولی مهیا کردن شرایط جسارتا کمی دشوار هستش که فکر نمیکنم به همین راحتی مهیا شود خدمت شما گفتم خیلی ها در تلاش هستن خوش حال میشیم به عنوان ایرانی موفق بشیم ولی شانس کمی دارن

tizparvaz
April 17th, 2014, 00:45

هزینه رایپ به صورت دقیق :
3750 یورو شامل 1 . هزینه راه اندازی پنل 2000 یورو 2 . هزینه پرداخت سالانه 1750 یورور
باید از دو آی اس پی معتبر دارای لینک اینترنت باشید (باید روتر داشته باشید و دو تا bgp تنظیم کنید) هزینه تهیه روتر و دریافت اینترنت بسته به جغرافیایی که قصد راه اندازی دارید و صلیغه و سیاست کاری شما متفاوته اما با بهترین شرایط و دید خیلی مثبت نسبت به دریافت کمترین قیمتها حداقل باید 3000 یورو هزینه کنید

در مورد قیمت آی پی هم من بعید میدونم با این کمبود آی پی که الان وجود داره کسی آی پیش رو به این قیمت به شما واگذار کنه (بفروشه نه اجاره) همیشه چیزی که کمه و تقاضاش زیاده گرون میشه و این امریست طبیعی

در حال حاضر با توجه به هزینه هایی که دریافت رایپ در پی خواهد داشت برای ما توجیح اقتصادی نداره (اگر به صورت پیشفرض آی پی بیشتری میداد حتما میگرفتیم اما /22 ارزش اینهمه دنگ و فنگ و هزینه ر نداره) اما اگر زمانی قصد کردیم پنل بگیریم اگر پای قیمتی که اینجا گفتید بودید حتما از شما آی پی تهیه میکنیم

padmins
April 17th, 2014, 00:54
هر کس نیاز داشت عضو رایپ بشه با این ایمیل مکاتبه کنه 100درصد براتون انجام میدهند تضمینی
webgard3@gmail.com

tizparvaz
April 17th, 2014, 00:57
هر کس نیاز داشت عضو رایپ بشه با این ایمیل مکاتبه کنه 100درصد براتون انجام میدهند تضمینی
webgard3@gmail.com
آخه از رایپ پنل گرفتن اصلا احتیاج به شخص دیگه ای نداره برای چی باید با شخص دیگه ای مکاتبه کرد !

padmins
April 17th, 2014, 01:22
چرا میرین کشور غریب تور میگیرین؟بهمون دلیل

hadi_am
April 17th, 2014, 01:35
درود

پیرو صحبت کاربر گرامی Tizparvaz میخواستم بدونم در صورتی که روتر داخل ایران باشد و دو BGP بعد از تهیه ی آی پی از رایپ انجام گردد آیا خرید از رایپ امکانپذیر خواهد بود یا خیر؟

در حال حاضر شرایطی که ارائه کردید را دارا هستیم در صورت امکان داخل همین تاپیک اطلاعات بیشتری ارسال کنید از نظر هزینه هم مشکلی نیست چون در همون اول کار 3 بلوک به صورت فول تکمیل خواهد شد.

ارادتمند شما

عضو کوچک انجمن وب هاستینگ تالک

هادی امیری

tizparvaz
April 17th, 2014, 04:20
درود

پیرو صحبت کاربر گرامی Tizparvaz میخواستم بدونم در صورتی که روتر داخل ایران باشد و دو BGP بعد از تهیه ی آی پی از رایپ انجام گردد آیا خرید از رایپ امکانپذیر خواهد بود یا خیر؟

در حال حاضر شرایطی که ارائه کردید را دارا هستیم در صورت امکان داخل همین تاپیک اطلاعات بیشتری ارسال کنید از نظر هزینه هم مشکلی نیست چون در همون اول کار 3 بلوک به صورت فول تکمیل خواهد شد.

ارادتمند شما

عضو کوچک انجمن وب هاستینگ تالک

هادی امیری
بله مشکلی نیست
به نظرتون یک بلاک /22 ارزش حدود 15 میلیون هزینه داره !
3 بلوک منظرتون بلوک ها /24 هست !؟ خوب اگر برای شما صرف داره اقدام کنید متاسفانه /22 ج.ابگو ما نیست و بیشتر از اون هم خزینه بلا میره و باید با دلال ها صحبت کنید ماشالا واسه خودش مافیایی داره ipv4 :D ما یه دو هفته ای وقت گذاشتیم و در نهایت عطاشو به لقاش بخشیدیم

princeserver
April 17th, 2014, 08:37
هزینه رایپ به صورت دقیق :
3750 یورو شامل 1 . هزینه راه اندازی پنل 2000 یورو 2 . هزینه پرداخت سالانه 1750 یورور
باید از دو آی اس پی معتبر دارای لینک اینترنت باشید (باید روتر داشته باشید و دو تا bgp تنظیم کنید) هزینه تهیه روتر و دریافت اینترنت بسته به جغرافیایی که قصد راه اندازی دارید و صلیغه و سیاست کاری شما متفاوته اما با بهترین شرایط و دید خیلی مثبت نسبت به دریافت کمترین قیمتها حداقل باید 3000 یورو هزینه کنید

در مورد قیمت آی پی هم من بعید میدونم با این کمبود آی پی که الان وجود داره کسی آی پیش رو به این قیمت به شما واگذار کنه (بفروشه نه اجاره) همیشه چیزی که کمه و تقاضاش زیاده گرون میشه و این امریست طبیعی

در حال حاضر با توجه به هزینه هایی که دریافت رایپ در پی خواهد داشت برای ما توجیح اقتصادی نداره (اگر به صورت پیشفرض آی پی بیشتری میداد حتما میگرفتیم اما /22 ارزش اینهمه دنگ و فنگ و هزینه ر نداره) اما اگر زمانی قصد کردیم پنل بگیریم اگر پای قیمتی که اینجا گفتید بودید حتما از شما آی پی تهیه میکنیم

سلام خدمت شما ممنون در رابطه با اجاره ای پی هر زمان ای پی در رایپ نیاز داشتین با همین قیمت اعلام شده بنده حاضر هستم /24 که دارم رو سالانه به شما اجاره بدهم البته بنده فقط یک بلاک /24 دارم لازم به ذکر قطعا همان جور که خود شما هم اطلاع دارید با توجه به کمبود بالای ای پی حتی ما اگر /24 به کارمون نیاد حتما تمدید میکنیم تا چنین موقیعی رو از دست ندهیم چون هیچ کسی به صرف سود مقطعی پنل یا افر که برای ای پی /24 دارد رو از دست نخواهد داد
در رابطه با تهیه پنل از رایپ مشکل اصلی در تهیه ان نیست در نگه داری ان هم خواهد بود چه بسا من خیلی از دوستان رو دیدم که متاسفانه حتی با دریافت پنل از رایپ و استفاده نکردن رایپ ای پی ها رو پس گرفته اگر بتوانیم جمع بشویم به صورت یک گروه چند نفره از افراد سر شناسی از جمله شما یک گروه تشکیل دهیم برای دریافت ای پی از رایپ هم همه دوستان به خواسته های خودشان رسیده هم توان پرداخت 3000 یورو برای یک نفر شاید سنگین باشد ولی برای چندین نفر به صورت خورد شده به صرفه خواهد بود
موفق باشید

princeserver
April 17th, 2014, 08:48
webgard3@gmail.com

اول از همه به دلیل تحریم شرکت رایپ به راحتی ای پی که در کل دنیا کم بوده را اول با ایران کار نخواهد کرد اول با شرکت های دیگر کار خواهد کرد بعد از ان در شرایط خیلی سخت با ایران کار خواهد کرد

دوست خوب جناب tizparvaz فرمودن نیازی به شخصی برای گرفتن از رایپ نداره دو تا نکته حائز اهمیت اولین نکته این هست که پس شرکت ثبت شده در خارج از ایران و سازوکاری برای این که به رایپ ثابت شود شما نیاز به ای پی دارید چه می شود؟ همان طور جز مورد دیگر رایپ همان جور که شما اطلاع دارید پنل ندارد کارد کردن با ان و سایت رایپ برای شخص و کاربران عادی راحت نخواهد بود بنده به شخصه پنلی که از رایپ دارم رو خودم به تنهایی توان استفاده از ان را ندارم و دوست خوب ما جناب فدائی همیشه زحمت درست کردن و گذارندن امور ان را کشیده اند
و در اخر به همین راحتی جناب tizparvaz رایپ ای پی واگذار میکرد الان جناب فدایی با توجه به سرشناسی که در سایت دارن همچنین با توجه به شناختی که همه نسبت به ایشون دارن هم از لحاظ معروفیت هم از لحاظ درست کار بودن و سالم بودن این شخص در امور کاری که مکرراا به دوستان ثابت شده و همه اکثرا اولین جای که سر میزنند پیش ایشون بوده تا اگر افری و یا بلاکی خالی شده باشه سریعا از ایشون تهیه کنند ایشون قطعا در پی این موضوع خواهد بود که با تهیه ان حتما مشتری های ایشون افزوده خواهد شد حداقل در رایطه با ای پی ولی خوب همان طور که در تاپیک خودشان زده شده تلاش های این دوست خوب مستمر ثمر واقع نشده جنین نکاتی هم لازم که دوستان در جریان امور قرار بگیرند
موفق باشید

padmins
April 17th, 2014, 10:56
ripe اصلا کاری به ایرانی بودن نداره،کسانیکه باهاشون کار کردن این رو می دونن،تحریم ها هم تاپیری در خدمات اونها نداشته
الان هم فقط یک /22 میدن به خاطر اینکه ای پی ها تمام شده

MOHSEN-1
April 17th, 2014, 11:02
ripe اصلا کاری به ایرانی بودن نداره،کسانیکه باهاشون کار کردن این رو می دونن،تحریم ها هم تاپیری در خدمات اونها نداشته
الان هم فقط یک /22 میدن به خاطر اینکه ای پی ها تمام شده

تاید میشه

این چه حرفیه چیکار به ایرانی بودن داره

جناب فدایی به خاطر این نمی تونند آی پی بگیرند که ایشون 8 کلاس دارند و رایپ الان شده 4 کلاس کل ماجرا همین هزینه 2000 یورو رو رایپ گذاشته که الکی ملت ای پی که به کارشون نمیاد نگیرند
اقای حسینی با نام یک شرکت دیگر می توانند ای پی بگیرند مشکلی نداره من از ایشون سوال کردم خودم

princeserver
April 17th, 2014, 11:18
تاید میشه

این چه حرفیه چیکار به ایرانی بودن داره

جناب فدایی به خاطر این نمی تونند آی پی بگیرند که ایشون 8 کلاس دارند و رایپ الان شده 4 کلاس کل ماجرا همین هزینه 2000 یورو رو رایپ گذاشته که الکی ملت ای پی که به کارشون نمیاد نگیرند
اقای حسینی با نام یک شرکت دیگر می توانند ای پی بگیرند مشکلی نداره من از ایشون سوال کردم خودم
سلام خدمت شما الان شرکت افرانت مشکل ای پی دارن و خیلی شرکت دیگر... خوب برای این شرکت ها کاری ندارد که این همه مشتری دارن به نفع هستش که ای پی با نام دیگر تهیه کنند خیلی از دوستان مثل ایرانیکا سرور ای پی با خودشون به دیتاسنتر بردن پس اگر براشون سود نداشته باشه ای پی تهیه میکنند و هر ای پی رو جای 5000 تومان 10000 تومان 2500 تومان میداند که نیاز نباشه مشتری ای پی با خودش جا به جا کند به نظر شما چه دلیل دارد شرکتی به قدرت و بزرگی افرانت ای پی تهیه نمیکند هزینه 2000 یورو برای افرانت خیلی ناچیز الان یک مشتری معمولی ماهی کم کم 2.5 میلیون تا 3 میلیون هزینه پهنای باند میدهند پس این هزینه های اندک برایشان ناچیز هستش

ULTRAWEB
April 17th, 2014, 18:12
1-ای پی گرفتن با داشتن پول از رایپ برای ایرانی ها قابل انجام هست
نیازی به هویت وخارجی و این مسخره بازی ها نیست
2-اقای رضاحسینی یاهرکی دیگه چون حجم زیادی ای پی ورژن 4 داره بعضی موقع ها به قیمت کم میده و توی مزایده قیمتش میره بالا
اگر هم همون موقع نره بالا سال بعد می برن بالا پس هیچ کس جز خودشون ای پی ورژن 4 رو سالی 3 دلار نمیدن اگرم ای پی هاشون مصرف نشه خوب ارزشون پس میگیرن
پس بهتره ارزون تر بدن بره تا اینکه پس بگیرن ازشون
3-کسی که مثلا فقط یک کلاس 22 داره حاضره نگرش داره تا اجاره بده مگر با قیمت های منطقی و اینکه چیزی سودی براش داشته باشه
من از خیلی ها رو می شناسم ای پی ورژن 4 دارن و حاضرن بین 4 تا 5 میلیون یک بلاک رو کرایه بدن منظور /24 هست
4-سرشناسها چون رغیب هستن نمیتونم باهم اجاره کنن و مشکلات ثانویه براشون صددرصد بوجود میاد

princeserver
April 17th, 2014, 20:31
جناب فدائی تا زمانی که صاحب /24 به میل خودش ای پی رو تمدید نکند امکان نداره به مزایده گذاشته شود مگر یک شخصی مثل اصفهان وب که تمدید نکردن به دلیل کمبود بودجه انوقت به دلیل کمود افر و نیاز همه به مزایده گذاشته می شود که کار شایسته بوده هر کسی توان داشته باشه افر تهیه خواهد کرد
طی 2 سالی که ما با ایشون کار کردیم قیمت ما ثابت بوده جز بار اول که رایپ افزایش دادن و حق دارند ولی مثلا خود ما افر تا الان ندیدم بلاک رو از ما بگیرن با عوض کنند
شخصی که خیلی قدر باشد مثل جناب فدائی که تک نفری اجاره میکند ولی خوب منظور از سر شناس شخصی که در سایت هویت مشخص و رزمه خوبه داشته باشن
قطعا جناب فدائی که رک دارن با شخصی که یک سرور کلوکیشن کرده قابل مقایسه نیستن و قطعا به ان فرد تکیه نمی کنند چون نیازی ندارن حتی به قول دوستان با ثبت شرکت دوم ای پی بگیریند (البته به گفته دوستان)
در حال حاضر بیشتر دوستان یک سرور دو سرور سه سرور کلوکیشن دارن و برای ان /24 نیاز دارن پس منظور از افراد سرشناس چنین افرادی بوده
خیلی دوستان برای اجاره ای پی در رایپ با ما تماس گرفت لازم میدونم برای دوستان دیگر هم توضیح داده شود تا شفاف سازی شود
در رابطه با قیمت شروع و پایه ای پی از 4 تومان شروع تا 5 معقول بوده خیلی دوستان فکر میکنند طرف مثلا چون 3 تومان ای پی رو خریده باید بیاد 3.500 بدن به همان 500 تومان بسود سنده کنند که چنین چیزی نیست شخصی که افر ای پی رو داره خوب به دلیل هوش و ذکاوت زود تر به افر ای پی رسیده و خوب قطعا سود خوبی هم میکنند چون یک قدم جلو تر دوستانی هستن که فقط قسط اجاره ای پی با قیمت پایین رو دارن
خیلی مشترکین هم اعلام امادگی کردن و خیلی راحت در سایت موجود هستند 4 تومان به بالا که اینجا دقیقا بحث مزایده پیش امده و اگر شخصی و گروهی که مشترکین زیادی داشته باشد ان فرد واردمزایده شده چون هم نیاز داره هم مطابق با نیاز به سود خوبی می رسند قطعا به حق خودش خواهد رسید به فرض مثلا در ایران هر ای پی الان 5000 تومان بوده 120 ای پی اجاره شود ماهانه 600 تومان دریافت میکنند حتی اگر 3500 دریافت کنند کم کم ماهانه 400 تا 600 تومان هزینه ای پی باید بدهند تازه مستلزم این هستش ان شرکت ارائه دهد چنین تعدادی بدهد با توجه به این دو موضوع سالانه برای فرد 120 ای پی 4 میلیون خورده رقم خواهد خورد چه بهتر هستش که 2 برابر ان ای پی رو تهیه کند با قیمت 4 میلیون تا 5 میلیون تومان منصفانه بوده چون هم در توان مالی شخص هستش و هم به /24 نیاز دارن دوستان دل خور نشن از این موضوع واقع بینانه فکر کنند
موفق باشید

tizparvaz
April 17th, 2014, 21:23
عجب تاپیکی شده این تاپیک لطفا کسایی که اطلاع ندارن اطلاعات غلط ندن
رایپ یک شرکت اروپایی هست و هیچ ارتباطی به تحریم هایی که آمریکا میکنه نداره
من هم نگفتم خیلی راحته اگر خیلی راحت بود که دیگه انقدر داستان نمیشد آی پی گرفتن هم هزینه بالایی داره هم راحت نیست تو پستهای قبلی نحوه دریافت آی پی رو توضیح دادم یک مورد رو هم بگم رایپ شرکت ثبت شده نه در داخل نه خارج لازم نیست
در خصوص توجیح مصرف هم هرچند در این خصوص به ما چیزی نگفنن اما اگر هم درست باشه همین که شما دو تا bgp رو باید داشته باشید این ثابت کننده این موضوع هست که شما آی پی لازم دارید و میتونید شخصا و بدون نام شرکت هم آی پی بگیرید ولی خوب امریست بدیهی کسی که بخواد اینکارو بکنه از طریق شرکتش اینکارو میکنه نه شخص اما در کل رایپ کاری نداره شما شرکت داری یا شخصی

aghayegol
April 19th, 2014, 10:36
پس من که نیاز به 256 آی پی دارم برام نمی صرفه که مستقیم خرید کنم ؟

princeserver
April 19th, 2014, 13:09
پس من که نیاز به 256 آی پی دارم برام نمی صرفه که مستقیم خرید کنم ؟
به گفته دوستان و هزینه که اعلام کردن برای /22 در صورتی صرف دارد که مشتری داشته باشید و اضافه رو سربعا اجاره بدهید مثل جناب اقای فدائی - شما برای چه دیتاسنتری /24 نیاز دارین ؟ همچنین برای تهیه سالانه نیاز دارید یا شش ماهه؟

persianmagic
April 25th, 2014, 16:52
به گفته دوستان و هزینه که اعلام کردن برای /22 در صورتی صرف دارد که مشتری داشته باشید و اضافه رو سربعا اجاره بدهید مثل جناب اقای فدائی - شما برای چه دیتاسنتری /24 نیاز دارین ؟ همچنین برای تهیه سالانه نیاز دارید یا شش ماهه؟

درود

در حال حاظر چه سابنتی دارید؟هزینه 6 ماه و 1 ساله رو لطفا ارسال کنید

امکان انتقال به پنل رایپ وجود دارد؟

princeserver
April 25th, 2014, 22:38
درود

در حال حاظر چه سابنتی دارید؟هزینه 6 ماه و 1 ساله رو لطفا ارسال کنید

امکان انتقال به پنل رایپ وجود دارد؟
سلام
خیر انتقال وجود ندارد فقط اجاره به صورت 6 ماه و یک ساله بوده شرایط برای شما ارسال شد از طریق پ خ به زودی افری برای این موضوع قرار خواهیم داد
موفق باشید