PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی تلوزیون اینترنتی

game_live25
April 15th, 2014, 16:15
درود ما قصد راه اندازی یک تلوزیون اینترنتی برای سایتمون رو داریم اقدام به خرید سرور از هاست دی ال و خرید لایسنس کامل mediacp کردیم.
ولی وقتی اقدام به نصب اسکریپت میکنیم اسکریپت بالا نمیاد از چندین نفر سوال کردیم که گفتن مشکل از سطح دسترسی یوزر در سرور و... هست.
دوستانی که آشنایی کامل با این مباحث دارن لطفا اعلام کنن و مبلغ مورد نظر خودشون رو هم اعلام کنن.
برای ارتباط با ما از ایمیل زیر استفاده کنید.
info@gamelive.ir
باتشکر.

game_live25
April 15th, 2014, 22:44
بدلیل ضروری بودن موضوع هرچه سریعتر کسانی که می توانند در این زمینه ما را همراهی کنند اعلام امادگی کنند. باتشکر

Raid_10
April 15th, 2014, 23:06
یکی از دوستان رو ارجاع دادم به آیدی یاهوتون

hostfire
April 15th, 2014, 23:08
شخصی رو در این زمینه به بنده هم معرفی کنید لصفا منم خیلی دنبال این برنامه هستم :)
عذر میخوام از استارتر

safeith
April 15th, 2014, 23:27
لینکی از سایت ارائه دهنده این سرویس بگذارید تا بررسی شود

game_live25
April 16th, 2014, 00:04
آیا به زبان php هست
من زیاد اشنایی ندارم با این اسکریپت چون به صورت فایلی نیست با چند خط کد در سرور نصب میشه و از ماهیتش خبر ندارم...

game_live25
April 16th, 2014, 00:05
یکی از دوستان رو ارجاع دادم به آیدی یاهوتون
با تشکر از شما

game_live25
April 16th, 2014, 00:06
لینکی از سایت ارائه دهنده این سرویس بگذارید تا بررسی شود
درود
خدمت شما
Shoutcast Control Panel - Wowza Control Panel - Icecast & Windows Media Server (http://www.cast-control.net/mediacp/media-control-panel.html)

ra3ou1
April 16th, 2014, 00:21
با بنده در ارتباط باشید تا بررسی کنم

Mr.XmH
April 16th, 2014, 00:58
برای نصب باید از چیز شکن استفاده بکنید چون از سورس فورج دانلود داره

Mr.XmH
April 16th, 2014, 01:01
cd /root
wget http://www.cast-control.net/files/init.sh
chmod 777 init.sh

/root/init.sh

مثله سی پنل تحریمیم چون از سورس فورج دالنود میکنه

Mr.XmH
April 16th, 2014, 01:04
بعدشم چه ربطی به تلیویزون اینترنتی داره عزیز جان این پنل مدیریت هست شما بدون این هم میتونید راه بندازید چه کارا حالا پورت استریمتون چیه؟!

من از اسیاتک یک گیگ استریم گرفتم شما چند دادن؟

الان قشنگ میشه مثلا یه بازی رو اجرا کرد ( واسه دوستانی که نمیدونن شما پشت تلویزیون میشینی و دستگاه تلیویزیون اینترتی رو وصل میکنی به دسته بازی - گرافیک اینا تو سرور ما پردازش میشه و اطلاعات از سمت شما به ما میرسه
البته هنوز مشکلاتی داره که تو نمایشگاه دیجیتال دموشو قرارداده بودن بازی کانتر لگ داشت تو گرافیک )

game_live25
April 16th, 2014, 11:38
cd /root
wget http://www.cast-control.net/files/init.sh
chmod 777 init.sh

/root/init.sh

مثله سی پنل تحریمیم چون از سورس فورج دالنود میکنه
دوست عزیز اصلا این موضوع مطرح نیست توی سرور ما بدون مشکل نصب میکنیم تمام لایسنس هایی که خریدیم رو هم درخواست میکنه و وارد میکنیم ولی ذز اخر صفحه لاگین پنل بالا نمیاد که دوستانی گفتند به خاطر بسته بودن سطح دسترسی یوزره ...

game_live25
April 16th, 2014, 11:44
بعدشم چه ربطی به تلیویزون اینترنتی داره عزیز جان این پنل مدیریت هست شما بدون این هم میتونید راه بندازید چه کارا حالا پورت استریمتون چیه؟!

من از اسیاتک یک گیگ استریم گرفتم شما چند دادن؟

الان قشنگ میشه مثلا یه بازی رو اجرا کرد ( واسه دوستانی که نمیدونن شما پشت تلویزیون میشینی و دستگاه تلیویزیون اینترتی رو وصل میکنی به دسته بازی - گرافیک اینا تو سرور ما پردازش میشه و اطلاعات از سمت شما به ما میرسه
البته هنوز مشکلاتی داره که تو نمایشگاه دیجیتال دموشو قرارداده بودن بازی کانتر لگ داشت تو گرافیک )
دوست عزیز با خرید این اسکریپت یک کنترلپنل جامع رو به ما میده که شمامل چندین لایسنسه که این کنترل پنل چند اسکریپت رو به هم مرتبط میکنه بدون این اسکریپت کاری که ما می خوایم انجام بدیم غیر ممکنه...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان نسخه خریداری شده Combined هست و لایسنس wowza رو هم پوشش میده که در هنگام نصب خواسته میشه نصب خود اسکریپت ها به سادگی هست ولی کانفیگ سرور و نصب پیش نیاز ها که در سایت خودشون ذکر شده برای ما درد سر درست کرده و حتی با نصب apache هم به مشکل خوردیم که دستورات وارد شده رو قبول نمیکنه برای نصب....

game_live25
April 16th, 2014, 16:38
دوستان الان اسکریپت کاملا نصب شده الان با وارد کردن ادرس زیر باید صفحه ورود کنترل پنل بالا بیاد ولی صفحه پیشفرض Apache بالا میاد...
http://tv.gamelive.ir/
اگر این صفحه پیشفرض غیر فعال بشه به نظر شما صفحه ورود ظاهر میشه؟
اگر میشه آموزش غیر فعال کردن این صفحه رو در cent os توضیح بدید چون اموزش هایی که هست رو رفتم و کد ها رو نمی پذیره.....

StyleFa.iR
June 11th, 2014, 01:42
سلام . شماره تلفن کسی رو براتون پ.خ کردم . ;)

سیدرضا بازیار
June 11th, 2014, 08:19
درود ما قصد راه اندازی یک تلوزیون اینترنتی برای سایتمون رو داریم اقدام به خرید سرور از هاست دی ال و خرید لایسنس کامل mediacp کردیم.
ولی وقتی اقدام به نصب اسکریپت میکنیم اسکریپت بالا نمیاد از چندین نفر سوال کردیم که گفتن مشکل از سطح دسترسی یوزر در سرور و... هست.
دوستانی که آشنایی کامل با این مباحث دارن لطفا اعلام کنن و مبلغ مورد نظر خودشون رو هم اعلام کنن.
برای ارتباط با ما از ایمیل زیر استفاده کنید.
info@gamelive.ir
باتشکر.

اگه قصد راه اندازی یه تلویزیون آنلاین مانند سایت صدا و سیما (http://www1.live.irib.ir/web/live/main) رو دارید میتونید بدون اسکریپت هم راه اندازی کنید
منم دارم سایتی رو مثل این که میتونه کلیه سایت های درون مرزی, برون مرزی, رادیویی و... رو داره راه اندازی میکنم