PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش تعداد کانکشن دانلود از Xampp

mahdigh
April 15th, 2014, 10:48
سلام
من رو vps زمپ نصب کردم و فایل دانلود میکنم برای خودم ولی تعداد کانکشن دانلود (از idm استفاده میکنم) بیشتر از 8 تا نمیشه با اینکه تو idm من 24 گذاشتمش. Vps ویندوز هستش ممنون میشم کسی راهی بگه که بتونم تعداد کانکشن رو زیاد کنم.
با تشکر

mahdigh
April 15th, 2014, 17:26
کسی اطلاعی در این مورد نداره ؟؟

M.Abooali
April 19th, 2014, 19:57
باید در تنظیمات آپاچی اون را افزایش بدین.

mahdigh
April 19th, 2014, 20:00
باید در تنظیمات آپاچی اون را افزایش بدین.

میدونم تو آپاچی رو باید دستکاری کرد ولی نمیدونم کجا و باید چکار کرد. لطفا دقیق توضیح بدید تا من بتونم اجراش کنم.

mahdigh
April 21st, 2014, 23:51
همچنان منتظر یکی هستیم که یک راه حل ارائه کنه به من.

M.Abooali
April 22nd, 2014, 05:39
تا آنجا که به آپاچی مربوط هست، اگر پیش فرض هست کانفیگش و دست نزدین که ورکر ماژول توش باشد، پس این را اضاف کنید:

<IfModule mpm_worker_module>
ServerLimit 40
StartServers 2
MaxClients 1000
MinSpareThreads 25
MaxSpareThreads 75
ThreadsPerChild 25
MaxRequestsPerChild 0
</IfModule>

مقادیر هم میتونید سفارشی کنید.

زمان ران بودن وب سرور کارش را با پروسس به مقدار StartServer شروع می کند. که هر پروسس میتونه به مقدار ThreadsPerChild موضوع را پردازش کند.

مثلا اینجا 2x25 هست که میشود 50 کانکشن (به موضوعات)، و وقتی ای مقدار پر شد مجدد یک پروسس جدید ران شده و باز هر پروسس مثلا 25 کاربر را پشتیبانی میتواند بکند.

ServerLimit هم محدود کننده تعداد مجاز پروسس های اجرایی را تعیین می کند. البته این مقادیر تو نسخه های مختلف آپاچی ممکن فرق کنند مثلا نسخه 2.3.13 به جای MaxClients عنوان MaxRequestWorkers جانشین شده یا این جور تفاوت ها.

البته ممکنه محدودیت شما مربوط به مود سکیورتی (لیمیت کانکشن) یا حتی فایروالتان نیز باشد.

- فراموش کردم بپرسم، Keep-Alive که فعال نیست؟

hamedsp
December 28th, 2014, 23:32
سلام

من هم همین مشکل رو دارم . دوستان میتونند کمک کنند ؟