PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا داون بودن سرور برای ۵ روز و بیشتر منطقی است ؟

mahdi.riyahi
April 14th, 2014, 21:39
باسلام واحترام
برطرف شد

ULTRAWEB
April 14th, 2014, 21:43
:(برای یک دقیقه هم منطقی نیست اگر از ارشیکت درست استفاده کرده باشن:)
فعالترین فروشنده های اینجا بین 350تا 500تا سایت رو چپونده بودن روی یک سرور و معمول هست
که بعدازیک مدت چی میشه و چه بالایی سر سرور میاد که مبجبور باشه چند روز دستشون رو بزار تو پوست گردو
الان وضعیتی که دارن اینه که سرور بانگاه دادش ران نمیشه و نمیتوننن رانش کننن که حتی بک اپ جدید بگیرن
بههترینشون بعداز چند روز با بک اپ قدیمی اگر گرفته باشه میاد میگه خدمت شما انشالله حرفه ای تر کار کنن

viva
April 14th, 2014, 23:35
بیشنر از ده دقیقه در روز منطقی نیست

arc1o0
April 14th, 2014, 23:46
50-50 مقصر هستید

الان 490 تا سایت رو روی یک سرور بی زبان بالا آوردید ، اونم توی هتزنر با سخت افزار دسکتاپ!

از این 500 تا 170 تاش هم که مال شماست!

برادر من یک سرور مگه چقدر هزینه داره؟!

همیشه صبر می کنیم کار از کار بگذره ، به دردسر بیافتیم، بعد فکر چاره بکنیم!

farmanrava
April 15th, 2014, 03:54
امیدوارم به امید خدا مشکلتون حل بشه دوست من

به نظر من هم بیشتر از نیم تا یک ساعت منطقی نیست . چه برسه به 5 روز !
برای ما یک بار مشکلی پیش اومد که سرور در حدود 1 ساعت دان بود حرفی نبود که از مشتری ها نخوریم .... اما بیشتر از این واقعا نمیشه جواب گوی مشتری ها بود

امیدوارم که حل بشه میدونم که شرایط ذهنی بدی دارید ! :53:

ServerDL.com
April 15th, 2014, 09:04
نظری ندارم ...
ولی فکر نمی کنم موضوع کرش باشه !
اگر آلمان باشه احتمال داره حواله وایر زده باشند هنوز تایید نشده باشه .

RoobinaServer
April 15th, 2014, 11:52
سلام
ما یه رسلر از یکی از فعالان همین انجمن داریم‌!
همه هم به نیکی از ایشان یاد میکنند
این سرور از ۵ روز پیش داون شده ما با ۱۷۰ تا مشتری دستمون مونده توی پوست گردو
ایشون میگن mysql کرش کرده و هی کرش میکنه.
من میگن بابا شما سرور رو از ابتدا را اندازی میکردید رس استور میکردید ۵ روز طول نمی کشید.
ایشون میگن این چیز ها منطقی هست.
برای احترام به ایشون من نام نمی برم.
شما بفرمایید آقا حرف ایشون منطقیه یا من ؟

با سلام

نمیدونم چی باید گفت و فکر کنم فهمیدم از چه همکاری خرید کردید ولی خب معمولا بهتره همکاران در برابر همکار دیگری نظر ندهند که سوء تفاهم نشه.

اما در کل از نظر فنی و تعداد روز که ذکر کردید بسته به تعداد سایت ها و حجم اطلاعات داره اگر 500 تا سایت باشه (طبق صحبتی که سایر همکاران گفتند حدود 500) و فرض کنیم اطلاعات روی هم حدود 2 ترابایت یا بیشتر باشد خب عملا رستور این همه اطلاعات اگر سرور هم مجدد راه اندازی کنند زمان زیادی میگیره ولی ارائه بکاب به شما اگر بکاب در سرور دیگری تهیه کنند نباید زمان زیادی لازم داشته باشه.

در زمینه راه اندازی مجدد :

یا اطلاعاتشون خیلی زیاده یا مشکل سخت افزاری و ... پیش اومده یا به گفته دوستان مشکلات مالی و ...

خود شما نباید این همه سایت روی یک سرور نگهداری کنید که اگر دان شد حداقل مثلا جواب نصف مشتریان را بدید نه همه مشتریان.

امیدوار هستم مشکلتون هرچه سریعتر حل بشه مشکل برای همه هست و الان گریبان گیر این همکارمون شده حالا دلیل چی بوده و مقصر کی بوده خدا داند.

ارادتمند
یا حق

Mr.Te0
April 15th, 2014, 14:45
با سلام
مشکل ممکنه برای تمامی هاستینگ ها پیش بیاد در سرتاسر جهان.
ولی در ایران به علت مسائل تحریم و .. معمولا اینگونه مشکلات 2 برابر است.
این مشکل رو نه کامل میشه تقصیر هساتینگ دونست نه کاربر.
تنها مورد اینجاست اگر هم مشکلی است حرف راست رو به کاربر بزنیم مطمئنن کاربران و هموطنان ایرانی ما اینقدر درک و فهم دارند که اگر هم سهوا مشکلی پیش امده باشه ، درک کنند.
امیدوارم مشکل شما هرچه زودتر حل شود.

tatnet
April 15th, 2014, 19:09
خوب یادامه قبلا ها که از میهدن وب هاست هاست داشتیم 4 روز سایت ها قطع بود علتش هم دیر واریز کردن هزینه سرور بود

خیلی راحت سایت 4 رز قطع بود

شما که این همه مشتری دارید کمی با احتیاط بیشتر کار کنید

tatnet
April 15th, 2014, 19:13
خوب حالا مال شما بهتر هست اون روز بود که یک نفر تایپک زده بود از نت افراز نمایندگی داشت سایت هاش همش پاک شده بود و بک آپ هم نداشت

freeacounting
April 16th, 2014, 20:25
خدا هیچ قطعی رو نصیب کسی نکنه الهی آمین

shervinrv
April 16th, 2014, 20:44
اووووه 5 روووز
خدا صبر بده
من بیشتر از ده دقیقه داون باشم دهن ساپورتو سرویس میکنم :دی

kingpower
April 16th, 2014, 20:49
اووووه 5 روووز
خدا صبر بده
من بیشتر از ده دقیقه داون باشم دهن ساپورتو سرویس میکنم :دی
خدا به داد ميزبان شما برسه :دي

و شما هم كه سايتتون 5روز داون بوده از اين به بعد به توصيه اي كه دوستان در تاپيك دادن گوش كنيد همه مشترياتون رو در يك سرور نگه نداريد.

shervinrv
April 16th, 2014, 21:12
خدا به داد ميزبان شما برسه :دي

و شما هم كه سايتتون 5روز داون بوده از اين به بعد به توصيه اي كه دوستان در تاپيك دادن گوش كنيد همه مشترياتون رو در يك سرور نگه نداريد.

آره :دی
درستشم همینه خب
معنی نداره بیشتر از این
من از یکی از هاستینگای آمریکایی هاست دارم
دیگه با ساپورتاش رفیق شدم . :105:

sheitonakshirazi
April 16th, 2014, 21:28
درود
به نظرم مشکل برای همه پیش میاد اما مهمتر اینه که بتونیم مشکلو حل کنیم وگرنه مشکل برا همه پیش میاد
ایشا.. مشکلتون حل بشه

amirhoseyn
April 16th, 2014, 21:40
مشکل ممکنه واسه هر هاستینگی پیش بیاد قطعا خودشونم دوست نداشتند این مقدار دان داشته باشند قطعا مشکل حادی بوده نمیدونم مثل تحریم یا مثل نت افراز برداشتند هارد و ...
170 تا سایت ؟ قطعا مقصر شما هستید باید برای این تعداد سایت سرور مجازی که نه اختصاصی تهیه کنید