PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یک عدد سرور ex40ssd هتزنر آلمان

royalhost
April 14th, 2014, 21:10
با عرض سلام و ادب.
دوستان یک عدد سرور ex40SSD هتزنر آلمان موجود هست که تاریخ تمدیدش 1 میلادی هر ماه هست
مزیت خرید این سرور حکم خرید یک سرور بدون ستاپ بودنشه و چندتا یوزر میزبانی میشه روش که دارای درآمد هستند
دلیل فروشش هم : بنده تا چندت مدت پیش هاستینگ داشتم اما به دلایلی مجبور شدم هاستینگ رو واگذار کنم و این سرور هم برای پروژه های برنامه نویسی خودم و همچنین یادگیری هر چه بیشتر کارهای کانفیگ و.... بود در حال حاضر هم 5 تا وی پی اس هم روشه که 150 هزارتومن در ماه درآمد دارن
در مورد مشخصات اضافی هم که روشه :
یک عدد هارد 240 اس اس دی به ارزش 19 یورو
14 عدد ای پی اضافه به ارزش 16 یورو
و هزینه ی فلکسی پک هم 15 یورو هست
هزینه ی خود سرور هم 59 یورو هست
------------------------
هزینه ی کل = 109 یورو
که میتوان برای ماه آینده سرویس های اضافه رو حذف یا تمدید کرد

قیمت پیشنهادی هم به پیشنهاد دوستان بستگی داره چون من دیگه نیازی به سرور ندارم تا مدت زیادی ، اما لطفا پیشنهادهایی که میدین مناسب باشه.
اگه سوالی هست در خدمتیم و اگر هم قصد ارتباط دارید میتونید از یاهو ایدی ما استفاده کنید یا پیغام خصوصی بدید و یا در همین تایپک اعلام کنید

ServerDL.com
April 14th, 2014, 21:20
با عرض سلام و ادب.
دوستان یک عدد سرور ex40SSD هتزنر آلمان موجود هست که تاریخ تمدیدش 1 میلادی هر ماه هست
مزیت خرید این سرور حکم خرید یک سرور بدون ستاپ بودنشه و چندتا یوزر میزبانی میشه روش که دارای درآمد هستند
دلیل فروشش هم : بنده تا چندت مدت پیش هاستینگ داشتم اما به دلایلی مجبور شدم هاستینگ رو واگذار کنم و این سرور هم برای پروژه های برنامه نویسی خودم و همچنین یادگیری هر چه بیشتر کارهای کانفیگ و.... بود در حال حاضر هم 5 تا وی پی اس هم روشه که 150 هزارتومن در ماه درآمد دارن
در مورد مشخصات اضافی هم که روشه :
یک عدد هارد 240 اس اس دی به ارزش 19 یورو
14 عدد ای پی اضافه به ارزش 16 یورو
و هزینه ی فلکسی پک هم 15 یورو هست
هزینه ی خود سرور هم 59 یورو هست
------------------------
هزینه ی کل = 109 یورو
که میتوان برای ماه آینده سرویس های اضافه رو حذف یا تمدید کرد

قیمت پیشنهادی هم به پیشنهاد دوستان بستگی داره چون من دیگه نیازی به سرور ندارم تا مدت زیادی ، اما لطفا پیشنهادهایی که میدین مناسب باشه.
اگه سوالی هست در خدمتیم و اگر هم قصد ارتباط دارید میتونید از یاهو ایدی ما استفاده کنید یا پیغام خصوصی بدید و یا در همین تایپک اعلام کنید

سلام
کاربران هاستینگ رو تنها می تونم بخرم .
اگر فعال باشند + از سرویس شما نیز راضی باشند .

royalhost
April 14th, 2014, 21:47
سلام
کاربران هاستینگ رو تنها می تونم بخرم .
اگر فعال باشند + از سرویس شما نیز راضی باشند .
کار اصلی ما هاستینگ نیست اما به علت نزدیکی کارمون به این شاخه ، تعداد مشتری و یوزر مناسبی رو میزبانی میکنیم علاوه بر آفر این تایپک نیز میتونیم بهتون کاربر + تضمین خدمتتون ارائه کنیم در قبال هزینه ی مناسب

Yas-Host
April 14th, 2014, 22:16
تعداد سایت های میزبانی + نمایندگی + درآمد + کاربران فعال رو ارسال فرمایید.

royalhost
April 14th, 2014, 22:51
تعداد سایت های میزبانی + نمایندگی + درآمد + کاربران فعال رو ارسال فرمایید.
تعداد سایتها دقیق نمیدونم چندتاست
نمایندگی : 2
درآمد : 250 هزار تومن

farmanrava
April 14th, 2014, 23:19
لطفا قیمت پایه رو ذکر کنید
در چه حدی مد نظر شماست ؟

royalhost
April 15th, 2014, 20:01
لطفا قیمت پایه رو ذکر کنید
در چه حدی مد نظر شماست ؟
والا عزیز بستگی داره و بستگیش هم به خودتونه چون هزینه ی خود سرور 250 بصورت خام هست اما با مشخصات اضافی میشه 450
بعضی از دوستان هستند که فقط و فقط خود سرور رو میخوان یعنی مشخصات اضافیش رو احتمالا برای تمدید دوره ی بعد حذف میکنن که خب طبیعتا قیمت پایه نصف هزینه ی سروره یعنی چیزی حدود 150
اما اگه واقعا میخواید همین مشخصات حالا با کمی تغییر تمدیدش کنید خب انصاف همون نصف کل هزینست یعنی 250
اما خب بستگی به خودتون داره و وجدان کسی که میخره که واقعا کدومش رو میخواد و این هم یادآور بشم مشتریهای روی خودش فقط 150 درآمد دارن و شما بخواید سرور بخرید با هزینه ی ستاپش رو هم بدید که این دیگه اینا رو معافه
اما خب 15 روزه به تاریخ امرور از تمدیدش میگذره

royalhost
April 15th, 2014, 23:17
پیشنهاد فروش سرور هنوز پایداره

persianboy
April 17th, 2014, 00:40
سلام

تضمینی برای تمدید سرویس ها از طرف یوزر ها وجود داره؟
از سرویس شما رضایت دارند؟
قیمت مدنظرتون رو ارسال کنید

royalhost
April 17th, 2014, 20:27
سلام

تضمینی برای تمدید سرویس ها از طرف یوزر ها وجود داره؟
از سرویس شما رضایت دارند؟
قیمت مدنظرتون رو ارسال کنید
بله بنده تضمین میکنم سرویسشون رو تمدید کنند
قیمت برای سرور همونطور که گفتم نصف هزینه قیمت پایست

royalhost
April 17th, 2014, 21:02
نصف قیمت خود سرور میدم

saman-00
April 18th, 2014, 12:47
سلام با یوزر های موجود و نمایندگی نصف قیمت خود سرور میدی؟

سرور شما در پنل چه کسی هست؟