PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیاده سازی طرح تسویه حساب آنی سیباپال !

SibaPal
April 14th, 2014, 20:08
در راستای ارتقاء رضایتمندی پذیرندگان گرامی طی صحبت های انجام گرفته با مدیریت شرکت میزبان گستر سیبا تمامی درخواست های واریز وجه کاربران که مبلغ آن کمتر از ۴۰۰۰۰۰ تومان میباشد به صورت آنی و سیستمی انجام خواهد شد
لازم به ذکر است در حالت عادی تا به این زمان درخواست های تسویه حساب کاربران در کمتر از ۱ ساعت و در ۷ نوبت انجام میگرفته است.
به زودی نیز سقف تراکنش در تسویه حساب آنی برداشته خواهد شد.

در ۲۰ روز آینده نیز ۲ سرویس جدید به درگاه اضافه خواهد شد.

با سپاس

GateFa
April 14th, 2014, 20:19
با شناختی که از مدیریت سیباپال دارم، فکر میکنم توی مدتی کوتاه به یکی از بزرگترین و مطمئن ترین سایت ها در این زمینه تبدیل بشن.
امکانات و خصوصیات سیستم هم که تقریبا میتونم بگم خیلی کم نظیر و حتی بی نطیر هست.

براشون آرزوی موفقیت و پیروزی دارم. :53:

SibaPal
April 14th, 2014, 20:31
با شناختی که از مدیریت سیباپال دارم، فکر میکنم توی مدتی کوتاه به یکی از بزرگترین و مطمئن ترین سایت ها در این زمینه تبدیل بشن.
امکانات و خصوصیات سیستم هم که تقریبا میتونم بگم خیلی کم نظیر و حتی بی نطیر هست.

براشون آرزوی موفقیت و پیروزی دارم. :53:
از لطف بسیار شما متشکرم
امیدوار هستیم بتوانیم با ایجاد تغییرات گسترده میزان رضایتمندی کاربران را به حداکثر برسانیم.

با سپاس

mohammadlover
April 14th, 2014, 21:09
سلام
آرزوی موفقیت بیشتر دارم براتون.
لطفاً مقدار کارمزد فعلی سیستم رو بفرمائید.
SibaPal
April 14th, 2014, 21:25
سلام
آرزوی موفقیت بیشتر دارم براتون.
لطفاً مقدار کارمزد فعلی سیستم رو بفرمائید.
احترما کارمزد درگاه مستقیم ۱٪ و درگاه غیر مستقیم ۰/۵٪ میباشد

با تشکر

taha_2011
April 14th, 2014, 21:27
انشاالله همیشه موفق باشید

SibaPal
April 14th, 2014, 21:30
انشاالله همیشه موفق باشید
از لطف بسیار شما متشکریم.
ان شاء الله بتوانیم به خوبی جوابگوی لطف شما عزیزان باشیم.

aligoli
April 14th, 2014, 23:34
در راستای ارتقاء رضایتمندی پذیرندگان گرامی طی صحبت های انجام گرفته با مدیریت شرکت میزبان گستر سیبا تمامی درخواست های واریز وجه کاربران که مبلغ آن کمتر از ۴۰۰۰۰۰ تومان میباشد به صورت آنی و سیستمی انجام خواهد شد
لازم به ذکر است در حالت عادی تا به این زمان درخواست های تسویه حساب کاربران در کمتر از ۱ ساعت و در ۷ نوبت انجام میگرفته است.

با سپاس

ایده ای نو و جدیدی می باشد.
امیدوار هستم پیشرفت های دیگری در حوزه سیاست مدیریتی و توسعه هر چه بیشتر پذیرندگان سیباپال شاهد باشم.
موفق و پایدار :53:

rodfile.ir
April 15th, 2014, 00:36

با سپاس

هنوز منتظر روزنامه رسمی شما هستیم
لطفا برای رفع ابهام کاربران وب هاستینگ لینک روزنامه رسمی خودتون رو قرار بدید
راستی شما که می گید آنی منظور از آنی چیه؟
والا ما که قبلنا درگاه بانک ملت داشتیم واریز آنی داشت یعنی همون لحظه

SibaPal
April 15th, 2014, 00:49
هنوز منتظر روزنامه رسمی شما هستیم
لطفا برای رفع ابهام کاربران وب هاستینگ لینک روزنامه رسمی خودتون رو قرار بدید
راستی شما که می گید آنی منظور از آنی چیه؟
والا ما که قبلنا درگاه بانک ملت داشتیم واریز آنی داشت یعنی همون لحظه
درود
آگهی روزنامه رسمی شرکت از تاریخ ۲۲ اسفند تا به این زمان چاپ نشده است
طی تماسی که دیروز با شماره ی 4-55602050 داشتیم ایشون گفتند که چاپ آگهی های روزنامه رسمی به شرکت خصوصی واگذار شده است و تا اواسط هفته ی آینده چاپ خواهد شد.
ما هم مثل شما کماکان منتظر چاپ آگهی هستیم.
البته در صورتی که ابهامی برای شما وجود دارد میتوانید پس از ثبت نام در سایت درخواست نمایید تا آگهی تاسیس شرکت که توسط قوه قضاییه مهر شده است برای شما ارسال شود .
در خصوص تسویه حساب
پس از ثبت درخواست تسویه حساب وجه به صورت آنی به حساب شما واریز خواهد شد.

rodfile.ir
April 15th, 2014, 00:51
درود
آگهی روزنامه رسمی شرکت از تاریخ ۲۲ اسفند تا به این زمان چاپ نشده است
طی تماسی که دیروز با شماره ی 4-55602050 داشتیم ایشون گفتند که چاپ آگهی های روزنامه رسمی به شرکت خصوصی واگذار شده است و تا اواسط هفته ی آینده چاپ خواهد شد.
ما هم مثل شما کماکان منتظر چاپ آگهی هستیم.
البته در صورتی که ابهامی برای شما وجود دارد میتوانید پس از ثبت نام در سایت درخواست نمایید تا آگهی تاسیس شرکت که توسط قوه قضاییه مهر شده است برای شما ارسال شود .
در خصوص تسویه حساب
پس از ثبت درخواست تسویه حساب وجه به صورت آنی به حساب شما واریز خواهد شد.

منظور از آنی یعنی چی
یعنی کمتر از 1 ثانیه ؟ :دی

SibaPal
April 15th, 2014, 00:51
ایده ای نو و جدیدی می باشد.
امیدوار هستم پیشرفت های دیگری در حوزه سیاست مدیریتی و توسعه هر چه بیشتر پذیرندگان سیباپال شاهد باشم.
موفق و پایدار :53:
تشکر جناب علیگلی عزیز
از لطف بسیار شما ممنونیم.

rodfile.ir
April 15th, 2014, 00:52
جدیدا دیگه روزنامه رسمی به صورت قدیم نیست و باید به صورت الکترونیک ثبت بشه
روزنامه رسمی - فهرست آگهی ها (http://www.rooznamehrasmi.ir/news/newslist.aspx)

SibaPal
April 15th, 2014, 00:52
منظور از آنی یعنی چی
یعنی کمتر از 1 ثانیه ؟ :دی
در کمتر از ۵ دقیقه در هر ساعت از شبانه روز

Farid.Agl
April 15th, 2014, 00:56
دقیقا منظور اینه که در کمتر از 5 دقیقه مبلغ به حساب پذیرنده واریز می شه؟

SibaPal
April 15th, 2014, 00:56
جدیدا دیگه روزنامه رسمی به صورت قدیم نیست و باید به صورت الکترونیک ثبت بشه
روزنامه رسمی - فهرست آگهی ها (http://www.rooznamehrasmi.ir/news/newslist.aspx)
شرکت ما در تهران و توسط وکیل ثبت شده و تمامی کارهای حقوقی توسط ایشان انجام شده است

SibaPal
April 15th, 2014, 00:57
دقیقا منظور اینه که در کمتر از 5 دقیقه مبلغ به حساب پذیرنده واریز می شه؟
بله همینطور است

majidisaloo1
April 15th, 2014, 01:00
خیلی عالی است واقعا عالی تر از این هم نمیشه

Farid.Agl
April 15th, 2014, 01:01
واقعا عالیه

mohammadlover
April 15th, 2014, 01:03

تایید میشه این موضوع.
تراکنش ثبت شد و بلافاصله درخواست تصویه حساب ثبت شد و کمتر از 5 دقیقه واریز شد (1 ساعت پیش - ساعت 24)

SibaPal
April 15th, 2014, 01:03
خیلی عالی است واقعا عالی تر از این هم نمیشه
تشکر جناب عیسی لو
از لطف شما ممنونیم

واقعا عالیه
خواهش میکنم جناب
نظر لطف شماست

gigabyte2052
April 15th, 2014, 01:07
آدرس سایتتون رو نه در امضاتون قرار دادید نه پروفایلتون .میشه لطف کنید

SibaPal
April 15th, 2014, 01:08
تایید میشه این موضوع.
تراکنش ثبت شد و بلافاصله درخواست تصویه حساب ثبت شد و کمتر از 5 دقیقه واریز شد (1 ساعت پیش - ساعت 24)
خوشحالیم که توانستیم رضایت شما را جلب نماییم

SibaPal
April 15th, 2014, 01:09
آدرس سایتتون رو نه در امضاتون قرار دادید نه پروفایلتون .میشه لطف کنید
درود
خدمت شما
https://sibapal.com

Farid.Agl
April 15th, 2014, 01:11
باور می فرمایید بعد از ثبت نام حدود 15 دقیقه رو تو ساییتون گذروندم اما هنوز نتونستم جایی توضیحی در مورد اینکه تو صفحه "ارسال مدارک" منظور از "فایل مدارک" چی هست پیدا کنم؟

SibaPal
April 15th, 2014, 01:12
باور می فرمایید بعد از ثبت نام حدود 15 دقیقه رو تو ساییتون گذروندم اما هنوز نتونستم جایی توضیحی در مورد اینکه تو صفحه "ارسال مدارک" منظور از "فایل مدارک" چی هست پیدا کنم؟
بله حق کاملا با شماست و فردا در تایم اداری اصلاح خواهد شد.
احترما میتوانید اسکن کارت ملی و یا شناسنامه را ارسال نمایید.

Farid.Agl
April 15th, 2014, 01:22
ممنون، ارسال شد.

SibaPal
April 15th, 2014, 01:25
ممنون، ارسال شد.
تشکر جناب
مدارک در همان لحظه بررسی و تایید گردید.

rezaonline.net
April 15th, 2014, 12:27
ایده خوبی هست و میتونید با مانور دادن روش پیشرفت خوبی داشته باشید.
انشاالله کاربراتون ازتون راضی باشن همیشه.

SibaPal
April 15th, 2014, 17:59
ایده خوبی هست و میتونید با مانور دادن روش پیشرفت خوبی داشته باشید.
انشاالله کاربراتون ازتون راضی باشن همیشه.
تشکر جناب شیخله عزیز
از اینکه همیشه نسبت به ما محبت داشته اید ممنونیم

SibaPal
April 20th, 2014, 14:30
بعد از رونمایی از طرح تسویه حساب آنی سیباپال برای اولین بار در میان شرکت های درگاه پرداخت در سطح کشور !
این بار درگاه پرداخت کاملا اختصاصی از ۲ psp با تسویه حساب آنی بدون نامی از سیباپال با حداقل کارمزد !
سیستم در حال آماده سازی میباشد و موارد تکمیلی طی هفته های آتی اعلام خواهد شد.

سرویس جدیدی نیز طی روز های آتی رونمایی میشود

کاربران گرامی میتوانند در ساعات اداری با شماره های زیر ارتباط برقرار نمایند
0561-4421030
4424063
4425228
4438442

سیباپال ـ تجربه ای نو و متفاوت در تجارت الکترونیک شما

Farid.Agl
April 20th, 2014, 20:12
این بار درگاه پرداخت کاملا اختصاصی از ۲ psp با تسویه حساب آنی بدون نامی از سیباپال با حداقل کارمزد !
بسیار عالی، بی صبرانه منتظریم...

سرویس جدیدی نیز طی روز های آتی رونمایی میشود
چه سرویس جدیدی؟ می شه لطفا کمی توضیح بدید؟

SibaPal
April 20th, 2014, 20:18
چه سرویس جدیدی؟ می شه لطفا کمی توضیح بدید؟
درود
اجازه دهید بعد از پیاده سازی موارد فنی در سیستم خدمتتان عرض نماییم :)

omid1991
May 7th, 2014, 01:24

با سپاس

اینم از اثبات تسویه حساب
20256

SibaPal
May 7th, 2014, 01:32
اینم از اثبات تسویه حساب
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f216/20256-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%AA%D8%B3%D9%88%DB%8C%D9%87-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%86%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%BE%D8%A7%D9%84-sibapal-png
بله
بدون شک مهمترین , بهترین و ضروری ترین سرویس برای یک کاربر , تسویه حساب آنی میباشد که برای اولین بار در میان درگاه های پرداخت , سیباپال در مدت کوتاه 1 ماه با اقتدار ! اقدام به پیاده سازی نمود.
ما به دنبال سرویس های ویژه برای کاربران میباشیم و قصد نو آوری های بزرگی را داریم

منتظر سرویس دیگری از سیباپال باشید

Farid.Agl
May 7th, 2014, 01:54
بنده هم چند ساعت قبل تسویه حساب آنی (شتاب) رو تست کردم؛ مبلغ بعد از چند دقیقه تو حسابم بود.
تنها نکته ای که بهش برخوردم این بود که بنده حساب بانک ملی رو برای تسویه انتخاب کردم، اما مبلغ به حساب بانک ملت (حساب بانک ملی و حساب بانک ملت رو از قبل ثبت کرده بودم) واریز شد.
حدسم بر این هست که چون من حدود ساعت 23 درخواست رو ثبت کردم، و چون بانک ملی هم از حدود ساعت 23 چند دقیقه ای غیر فعال هست، سیستم بانک دیگه ای رو جهت تسویه حساب انتخاب کرد.
شخصا ترجیح می دادم تسویه حساب به چند دقیقه بعد، یعنی وقتی که بانک ملی به حالت عادی برگشت موکول می شد؛ ممکن بود بنده رو این مبلغ (تو حساب بانک ملیم) حساب باز کرده بودم و براش برنامه ریزی داشتم، در این صورت اینکه مئلا 20 دقیقه دیرتر واریز انجام می شد به مراتب مطلوب تر از این بود که همون لحظه و تو حساب دیگه ای مبلغ به دستم می رسید.

SibaPal
May 7th, 2014, 01:58
بنده هم چند ساعت قبل تسویه حساب آنی (شتاب) رو تست کردم؛ مبلغ بعد از چند دقیقه تو حسابم بود.
تنها نکته ای که بهش برخوردم این بود که بنده حساب بانک ملی رو برای تسویه انتخاب کردم، اما مبلغ به حساب بانک ملت (حساب بانک ملی و حساب بانک ملت رو از قبل ثبت کرده بودم) واریز شد.
حدسم بر این هست که چون من حدود ساعت 23 درخواست رو ثبت کردم، و چون بانک ملی هم از حدود ساعت 23 چند دقیقه ای غیر فعال هست، سیستم بانک دیگه ای رو جهت تسویه حساب انتخاب کرد.
شخصا ترجیح می دادم تسویه حساب به چند دقیقه بعد، یعنی وقتی که بانک ملی به حالت عادی برگشت انجام می شد.
با سلام و احترام
با توجه به اینکه تمامی تسویه حساب ها آنی و سیستمی انجام میشود , چنانچه مشکلی در بانک مربوطه ایجاد شود سیستم به طور اتوماتیک درخواست را روی بانک دیگری انجام خواهد داد
و آن هم به دلیل عدم لغو عملیات میباشد
تنظیمات برای شما به گونه ای اعمال خواهد شد که درخواست تسویه فقط بر روی بانک انتخابی انجام شود.

با سپاس

omid1991
May 7th, 2014, 01:59
شخصا ترجیح می دادم تسویه حساب به چند دقیقه بعد، یعنی وقتی که بانک ملی به حالت عادی برگشت موکول می شد؛ ممکن بود بنده رو این مبلغ (تو حساب بانک ملیم) حساب باز کرده بودم و براش برنامه ریزی داشتم، در این صورت اینکه مئلا 20 دقیقه دیرتر واریز انجام می شد به مراتب مطلوب تر از این بود که همون لحظه و تو حساب دیگه ای مبلغ به دستم می رسید.
با اجازه جناب نصر ابادی

عزیز موقع ثبت تسویه حساب میتونید انتخاب کنید به کدوم بانک واریز بشه اونی که شما انتخاب کردین برای تسویه حساب خودکار هستش.

موفق باشید

SibaPal
May 7th, 2014, 02:04
این مورد برای شما اعمال گردید
تمامی درخواست های معقول کاربران برای ما مهم تلقی میشود و تیم فنی شرکت به صورت 24 ساعته برای رفع مشکل در خدمت شما عزیزان میباشد .

Farid.Agl
May 7th, 2014, 02:28
@SibaPal
اول ممنون از اینکه این حالت رو برای من غیرفعال کردید، لطف کردید.
اگه من فقط یه حساب ثبت کرده بودم اونوقت چی؟ یعنی تنها حسابی که ثبت کردم ملی می بود، اونوقت احتمالا سیستم صبر می کرد تا مشکل بانک ملی حل شه و بعد واریز رو انجام می داد؛ این حالت، حالت مطلوب بنده هست.

@omid1991
ممنون دوسته من؛ بنده برای تسویه حساب بانک ملی رو انتخاب کرده بودم.

SibaPal
May 7th, 2014, 02:32
@SibaPal
اول ممنون از اینکه این حالت رو برای من غیرفعال کردید، لطف کردید.
اگه من فقط یه حساب ثبت کرده بودم اونوقت چی؟ یعنی تنها حسابی که ثبت کردم ملی می بود، اونوقت احتمالا سیستم صبر می کرد تا مشکل بانک ملی حل شه و بعد واریز رو انجام می داد؛ این حالت، حالت مطلوب بنده هست.
.
وضعیت تسویه حساب آنی شما به گونه ای تعریف شد که پس از ثبت 3 درخواست ناموفق در سیستم , درخواست های بعدی به فاصله زمانی 30 دقیقه ارسال شود
به این صورت مشکل شما به طور کامل رفع میگردد
با سپاس