PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسپم شدن ایمیل از 3 سرور مختلف و تست با چند ip جداگانه به gamil

meysam021
April 14th, 2014, 19:19
سلام دوستان:
بنده با 3 سرور از هتزنر و هرکدوم از سرورها هم با آی پی های مختلف همه نوع وب سروری نصب کردم ، دایرکت ، سی پنل ، kloxo و ... ایمیل که ارسال میکنم میرن به اسپم جیمیل فقط و فقط جیمیل بقیه ایمیل دهنده ها مثل یاهو و .. به راحتی اینباکس میره ، بنظر شما دوستان مشکل از دیتاسنتره؟؟ ای پی ها رو هم چک کردم بلاک نیستند.
دوستان کسی مشکلو میدونه لطفا راهنمایی کنند. تشکر

meysam021
April 14th, 2014, 19:56
دوستان کسی اطلاعی نداره واقعا؟؟؟

ULTRAWEB
April 14th, 2014, 20:06
بعضی موقع ها قواعد اسپم شدن در سرورهای مختلف بنا به سرویس دهنده فرق میکنه و کار دیگه ای از دست کسی ساختته نیست

meysam021
April 14th, 2014, 20:13
بعضی موقع ها قواعد اسپم شدن در سرورهای مختلف بنا به سرویس دهنده فرق میکنه و کار دیگه ای از دست کسی ساختته نیستعزیز تا 1 هفته پیش مشکلی نداشت الان این شکل شده.

MOHAMMAD MOHSEN
April 14th, 2014, 20:42
برای اینکه اطمینان داشته باشین به inbox میره باید spf و dkim رو فعال کنید البته در نظر داشته باشید تو هتزنر ipv6 فعاله و همین باعث میشه exim ایمیل ها رو از طریق ipv6 بفرسته برای جلوگیری از این مورد خط زیر رو تو فایل کانفیگ exim اضافه کنید وexim رو یه restart بدین
disable_ipv6=true
برای ریست کردن exim درcentos خط زیر رو تو کامند بزنید
service exim restart

meysam021
April 14th, 2014, 20:54
برای اینکه اطمینان داشته باشین به inbox میره باید spf و dkim رو فعال کنید البته در نظر داشته باشید تو هتزنر ipv6 فعاله و همین باعث میشه exim ایمیل ها رو از طریق ipv6 بفرسته برای جلوگیری از این مورد خط زیر رو تو فایل کانفیگ exim اضافه کنید وexim رو یه restart بدین
disable_ipv6=true
برای ریست کردن exim درcentos خط زیر رو تو کامند بزنید
service exim restartسلام عزیز :
موقع نصب سنتوس ipv6 رو خاموش کردیم ، باید روشن باشه؟؟؟