PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی برای گیم سرور راهنمای کنید

masud7
May 21st, 2010, 23:19
با سلام
من یه سرور مجازی میخواهم برای را ه اندازی گیم سرور برای کانتر سورس برای 12 نفر
راستش یه سرور دیدم با 15 تومن ماهی که 3 تا ای پی میده با 20 گیگ
فضا با 1 گیگ رم میشه با خرید این گیم سرور زد با اون 3 ای پی میشه برای 3 تا گیم دیگه اگه فضام اجازه بده گیم سرور زد
علاوه بر این ها میشه هزینه اش رو با کم کردن تعداد ip و فضا کم کرد مثلا برای کانتر سور 5 گیگ فکر کنم نهایتا میخواهد(البته نمیدونم دقیق) پس 15 گیگ اضافی برای من.

nimafire
May 22nd, 2010, 12:05
سلام
اول از همه سرور شما باید در ترکیه ایران یا هلند قرار داشته باشه به دلیل پینگ.
قیمت سرور مجازی برای شما حداقل ماهانه 60000 تومان خواهد بود.
باید سرور مجازی ویندوز خریداری کنید

اصلا دنبال سرور از امریکا و ... نباشید چون پینگگ بالا هست و نمیتونید بازی کنید
ما چندین گیم سرو رراه اندازی کردیم.
اگر مایل باشید از ترکیه میتونیم خدمتتون سرویس ارایه کنیم
ماهانه 60000 تومان . سرو رویندوز
1 گیگابایت رم
پهنای باند نامحدود

اگر مایل بودید با من از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید

masud7
May 22nd, 2010, 16:36
عزیزم مهر هاست میگه 15 تومن سرور داخلی.من ترکیه میخواهم چکار ؟؟؟؟
به این سوالات هم پاسخ بدید

من یه سرور مجازی میخواهم برای را ه اندازی گیم سرور برای کانتر سورس برای 12 نفر
راستش یه سرور دیدم با 15 تومن ماهی که 3 تا ای پی میده با 20 گیگ
فضا با 1 گیگ رم میشه با خرید این گیم سرور زد با اون 3 ای پی میشه برای 3 تا گیم دیگه اگه فضام اجازه بده گیم سرور زد
علاوه بر این ها میشه هزینه اش رو با کم کردن تعداد ip و فضا کم کرد مثلا برای کانتر سور 5 گیگ فکر کنم نهایتا میخواهد(البته نمیدونم دقیق) پس 15 گیگ اضافی برای من.

masud7
May 23rd, 2010, 10:16
کسی نیست جواب بده

nimafire
May 23rd, 2010, 15:35
امکان نداره این سرویس را به این قیمت به شما بدن.
سرور ایران پهنای اند محدود داره و حداکثر پورت 10 هست

CmanDesign
May 24th, 2010, 11:08
مهر هاست اصلا هاست سرور ایران نمیده ، اونم قیمت سی‌پنل ــش بود که نوشته 15 هزار تومن . من دِدیکیتد ایران دارم ،10 گیگ هارد ، 1 مگ پورت ( برای CSS کافیه ) و 150 گیگ بندویت رو به 50 تومن اگر مایل باشی میدم . پینگ هم زیر 100 هست . کار خودمم سرور بازی هست ، شاید حالا شنیده باشی ، BuB-Servers . این آی پی هست ، پینگ کن ، چون تازه سرویس VPS رو دارم روی سرورم راه میندازم ، قیمت رو حدودی بهت گفتم 50 تومن شاید کمتر و شاید مقداری بیشتر بشه . پورت هم هر چقدر که مایل باشی اضافه میکنیم و هزینه ش مثلا هر 1 مگ حدود 10 - 15 هزار تومن میشه :)

آیپی : 87.107.20.162

موفق باشید