PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در باره gtmatrix

pejman20
April 14th, 2014, 15:43
سلام به همه دوستان
این پیغام در gtmetrix.com از چی هست
هاست لینوکس هست
لطفا بفرمایید که می خوام برم روی گزینه A

pejman20
April 14th, 2014, 15:46
فقط اونی که علامت خورده رو بگید
و راهکار رو هم بفرمایید

nginxweb
April 14th, 2014, 16:01
درود
دوست گرامی browser caching مربوط به تنظیمات وب سرور هستش که اجرای صفحه را کش نمیکند که با تغییراتی روی وب سرور و استفاده از Cache-Control Headers و همچنن mod_header مشکل حل خواهد شد

persianorbit
April 14th, 2014, 17:44
در این وبسایت در مورد هر کدام از این ها سوالی داشتید رو به روی آن بر روی what does this mean? کلیک کنید، یک توضیح کوتاه میده بعدش هم یک لینک دیگر میدهد که در آن صفحه توضیحات کامل و راه حل را داده است.

pejman20
April 14th, 2014, 17:47
سلام امکانش هست بشتر راهنمایی کنی
که دقیقا چی کار باید بکنیم

ممنون

درود
دوست گرامی browser caching مربوط به تنظیمات وب سرور هستش که اجرای صفحه را کش نمیکند که با تغییراتی روی وب سرور و استفاده از Cache-Control Headers و همچنن mod_header مشکل حل خواهد شد

pejman20
April 14th, 2014, 17:49
در این وبسایت در مورد هر کدام از این ها سوالی داشتید رو به روی آن بر روی what does this mean? کلیک کنید، یک توضیح کوتاه میده بعدش هم یک لینک دیگر میدهد که در آن صفحه توضیحات کامل و راه حل را داده است.

سلام
از یکی سوال کردم
گفت که باید لایت اسپید نصب کینیم الان روی سروری که هستیم nginx است فکر کنم
اگه بتونید بیشتر راهنمایی کنی ممنون میشم

nginxweb
April 14th, 2014, 18:56
سلام
از یکی سوال کردم
گفت که باید لایت اسپید نصب کینیم الان روی سروری که هستیم nginx است فکر کنم
اگه بتونید بیشتر راهنمایی کنی ممنون میشم

با نصب لایت اسپید یا استفاده از پلاگین nginxweb مشکلتون حل میشود
اما خود آپاچی نیز با مواردی که عرض کردم یعنی استفاده از cache header مشکلات حل خواهد شد

giasi
April 17th, 2014, 12:00
سوال هاست بود و پاسخ روی سرور رفت نمیدونم

پلاگین های بسیازی برای کش هست و با کدنویسی یک متخصص میتونی تمامی فایلها رو کش کنید به مرورگر بازدید کننده

البته باید مقدار کش بستگی به آپدیت وبتون مقدار حجم قالب و درصد تغییر قالب و استفاده از چه پسوندهایی در پستهای وب استفاده میکنید

البته سرچ کنید مطالب خوب پیدا میکنید البته مقوله امنیت هم داشته باشید